رفتن به مطلب

نمایش آخرین پستهای وردپرس بصورت ابزارک در انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام. وقت بخیر. برای نمایش عنوان آخرین مطالب سایت وردپرس بصورت ابزارک در انجمن  جستجو کردم. در انجمن IPSFarsi یک افزونه به نام rss import to sidebar وجود داره منتهی مربوط به سال 90 هست. لطفا اگه راهکار جدیدی هست راهنمایی کنید. باتشکر.

Capture.PNG

///////////////////////////////////////////

///////////////////////////////////////////

سلام. انجام شد. با برنامه pages میشه این کار رو کرد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

درود

برعکسش رو انجام دادم که پستهای انجمن رو داخل وردپرس نمایش بدم

اما اینکه پستهای وردپرس رو داخل IPS نمایش بدم  میشه بگید چه تغییری باید بدم در لودر ؟

من کاری که میکنم

از قسمت درون ریزی rss در IPS ، خوراک وردپرس رو به IPS وارد میکنم و داخل یک تالار قرار میگیره اون پستها

بعد از طریق بلوک خوراک موضوع اون تالار رو داخل صفحه قرار میدم

ضعفی که این روش داره وقتی کاربر روی عنوان کلیک کنه به داخل تالار میره . بعد از داخل اون پست تالار باید کلیک کنه و به وردپرس بره

حالا اگر با برنامه pages میشه مستقیم اینکارو انجام داد لطفا راهنمایی کنید

توجه : میخوام پستهای وردپرس رو با pages داخل  IPS نمایش بدم ( برعکسش رو بلدم که IPS رو ببرم توی وردپرس )

ممنون

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
در در 1 بهمن 1398 در 16:47، acard گفته است :

میخوام پستهای وردپرس رو با pages داخل  IPS نمایش بدم ( برعکسش رو بلدم که IPS رو ببرم توی وردپرس )

سلام بعد از نصب برنامه page منوی اون به پنل مدیریت IPS افزوده میشه. از داخل منو گزینه "بلوک ها" و بعد "ایجاد بلوک جدید" 

نوع رو روی "افزونه" تنظیم کنید و سپس از منوی کشویی، گزینه "وارد کردن rss" رو انتخاب کنید.

درصفحه جدید نام رو تعیین کنید مثلا feed. دسته رو plugins تعیین کنید. کلید الگو رو هم مثلا rss بنویسید

در سربرگ "تنظیمات خوراک خوان"  عنوان رو مثلا "آخرین مطالب سایت" بنویسید و آدرس rss سایت رو در قسمت "آدرس rss" قرار بدید و سایر تنظیمات رو انجام بدید. و در آخر  "ذخیره" کنید.

الان میتونید از داخل سایت IPS  از قسمت بلوکها   از بخش "صفحه ها"    "بلوک سفارشی" رو وارد کنید و از تنظیمات این بلوک، پلاگینی رو که ساخته بودید انتخاب کنید (بر اساس نامی که هنگام ساخت پلاگین براش تعیین کرده بودید)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...