رفتن به مطلب

مشکل دانلود شدن فایل صوتی نوتیفیکیشن با idm در هر بار لود صفحه

ارسال‌های توصیه شده

سلام. وقت بخیر. هر بار که در مرورگر موزیلا یا edge  صفحه انجمنم رو باز میکنم  بصورت خودکار فایل نوتیفیکیشن بوسیله idm  برای دانلود آماده میشه. هر صفحه ای از انجمن رو که باز میکنم این اتفاق میفته. انجمن IPSFarsi و چندتا انجمن دیگر رو که IPS هستن  رو تست کردم ولی مشکلی نداشتن و idm برای دانلود نوتیفیکیشن  پیغامی نداد. لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم  در حالیکه کاربران اکثرا idm رو روی سیستمها دارن.باتشکر.

لینکی که آی دی ام برای دانلودش باز میشه

http://forum.moshaveraneh.ir/applications/core/interface/sounds/notification.mp3

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

این مشکل روی وب سرور آپاچی بوجود میاد. یک تیکت به پشتیبانی هاست تون بزنید و بگید که چه کد htaccess ای در وب سرور شما پشتیبانی می شه که این نوع فایل به جای دانلود شدن، load بشه.

در صورتی که کمکی نکردن، تنها راه حذف فایل هست.

موفق باشید

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

خسته نباشید عزیزان

من فایل notification.mp3 از مسیر applications/core/interface/sounds/ حذف کردم ولی بازم برا دانلود میاد و دانلود هم میشه.

وقتی من پاکش کردم از کجا این دانلود میشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

فایل حذف شده چرا که 404 می ده. اما به این خاطر که مرورگر cache کرده همچنان چنین پیامی میاد. کافیه کش رو پاک کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 32 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

فایل حذف شده چرا که 404 می ده. اما به این خاطر که مرورگر cache کرده همچنان چنین پیامی میاد. کافیه کش رو پاک کنید.

موفق باشید

من قبلشم کشُ پاک کرده بودم ولی فرمودید بازم پاک کردم هر سه تا مرورگر کروم، فایرفاکس، اکسپلورر ولی بازم میاد

وقتی شما باز کردید چنین اتفاقی نمیوفته؟ من حتی با لپ تاپ دیگه ام امتحان کردم اینجوری شد.

جالبه که دانلود میشه و اجرا هم میشه

1.png

با چند نفر دیگه ام چک کردم ظاهرا مشکل از سمت همون کلاینته

هر چقدرم کشُ پاک میکنم درست نمیشه

بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتید:rose:

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

درود بر شما

این مورد برای من هم پیش آمده بود که با فعال کردن ssl مشکل برطرف شد.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

این مشکل برای من هم پیش اومده بعد از اینکه ارتقا دادم. من روی VM خودم فروم رو نصب دارم اگه ممکنه بفرمایید که باید چه کانفیگی در سرور انجام بدم؟ چه فایلی رو باید چیکارش کنم؟

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...