رفتن به مطلب

مشکل در تغییر فونت

ارسال‌های توصیه شده

سلام. برای تغییر فونت انجمن به iransans کد زیر رو در custom.css وارد میکنم ولی فونت هیچ تغییری نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه!

@font-face {
  font-family: 'IRANSansWeb(FaNum)_Medium';
  src: url('{resource="IRANSansWeb(FaNum)_Medium.eot" app="core" location="global"}') format('eot');
  url('{resource="IRANSansWeb(FaNum)_Medium.woff" app="core" location="global"}') format('woff');
  url('{resource="IRANSansWeb(FaNum)_Medium.ttf" app="core" location="global"}') format('truetype');
}
body {font-family:'IRANSansWeb(FaNum)_Medium;}

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@font-face {
  font-family: 'IRANSansWeb(FaNum)_Medium';
  src: url('{resource="IRANSansWeb(FaNum)_Medium.woff" app="core" location="global"}') format('woff');
}
body,h1,,h2,h3,h4,h5,h6 {
	font-family:'IRANSansWeb(FaNum)_Medium' !important;
}

لینک ارسال

ممنون. فقط فونت بعضی قسمت ها تغییر نکرد که انگار بخاطر اینه که فرمت این بخش ها h1,h2,h3,h4,h5,h6 نیست. از inspect element بررسی کردم  با اینکه فونت ایران سانس important شده ولی خط خورده. فونت غالب برای کلاسهای مختلف به شکل زیر هست. امکانش هست که فونت این قسمتها رو که تقریبا همه جا هستن هم ایران سانس کرد! امیدوارم لازم نباشه که همه رو یکی یکی استایل فونت بدم  خیلی زیاد هستن. باتشکر.

font-size: 14px;
    font-family: "Roboto", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif;
    vertical-align: middle;
}

لینک ارسال

سلام / اصلا این کارا نیازی نیست 

از این راحتتر نمیشه

با فیلم اموزش داده 

این فیلم زیر دانلود کن 

font.zip

لینک ارسال

سلام. این فیلم رو قبلا دانلود کردم. با کمک آقای رستمی تونستم فونتهای h1 تا h6 رو تغییر بدم. ولی فونت قسمت هایی از تیترها گرفته تا متن های عادی هنوز تغییر نکرده. تصویری رو که فرستادم ببینید لطفا (البته این تصویر فقط صفحه جستجو هست. کلمات یا جملاتی که فونتشون تغییر نکرده همه جا پراکنده هستن)

انگار بخاطر اینه که فرمت این بخش ها h1,h2,h3,h4,h5,h6 نیست. از inspect element بررسی کردم  با اینکه فونت ایران سانس important شده ولی خط خورده. فونت غالب برای کلاسهای مختلف به شکل زیر هست. امکانش هست که فونت این قسمتها رو که تقریبا همه جا هستن هم ایران سانس کرد! امیدوارم لازم نباشه که همه رو یکی یکی استایل فونت بدم  خیلی زیاد هستن.

}

font.PNG

لینک ارسال

در 54 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

سلام. این فیلم رو قبلا دانلود کردم. با کمک آقای رستمی تونستم فونتهای h1 تا h6 رو تغییر بدم. ولی فونت قسمت هایی از تیترها گرفته تا متن های عادی هنوز تغییر نکرده. تصویری رو که فرستادم ببینید لطفا (البته این تصویر فقط صفحه جستجو هست. کلمات یا جملاتی که فونتشون تغییر نکرده همه جا پراکنده هستن)

انگار بخاطر اینه که فرمت این بخش ها h1,h2,h3,h4,h5,h6 نیست. از inspect element بررسی کردم  با اینکه فونت ایران سانس important شده ولی خط خورده. فونت غالب برای کلاسهای مختلف به شکل زیر هست. امکانش هست که فونت این قسمتها رو که تقریبا همه جا هستن هم ایران سانس کرد! امیدوارم لازم نباشه که همه رو یکی یکی استایل فونت بدم  خیلی زیاد هستن.

}

font.PNG

منم دقیقا همین مشکل تو رو داشتم

یوزر و رمز انجمن رو دادم به محمد رستمی در عرض دو دقیقه حل کرد مشکلمو

به محمد رستمی

پیام بده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...