رفتن به مطلب

مشکل در نصب انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام. وقت بخیر. دو بار پیاپی به فاصله یک ربع  اقدام به نصب IPS 4.3.5 کردم ولی هر دو بار خطای 503 نمایش داده میشه. لطفا راهنمایی کنید چرا با اینکه همزمان در سایت وردپرسیم و سیپنل مشکل نیست  برای نصب انجمن این پیغام نمایش داده میشه؟  وب سرور لایت اسپید. 

این خطا دقیقا زمانی رخ میده که فرایند "آماده سازی پایگاه داده" جهت نصب در حال انجام هست و وقتی این فرایند تموم میشه و میره برای نصب  این ارور نمایش داده میشه.

503

Service Unavailable

The server is temporarily busy, try again later!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بله تمام نیازمندی ها رو داشت و چندین مرحله هم جلو رفتم و یوزر و پسورد ادمین انجمن رو هم وارد کردم و خطا بعد از اون رخ داد. 

چند بار امتحان کردم و این دو خطا  بعد از تصویری که فرستادم ظاهر میشه 

This page isn’t working

forum.moshaveraneh.ir is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

503

Service Unavailable

The server is temporarily busy, try again later

Capturek.PNG

لینک ارسال

سلام

ارور 503 مربوط به هاست شماست که باید از طریق هاستتون پیگیر باشید

بیشتر مواقع خطای 503 به این دلیل رخ می‌دهد که سرویس‌دهنده یا سرور بسیار مشغول است یا اینکه تعمیراتی در مورد آن در حال اجرا است.

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

سلام تقریبا بین دو تا دوساعت و نیم برای ششمین بار هست که دارم نصب میکنم. یعنی بیشتر از اینا باید منتظر شم؟ سرور هم داستانی داره واسه خودش ها. لااقل آب و برق رو این شکلی بخوان قطع کنن خوبه یه هشداری قبلش میدن  :-@

لاگ رو هم بررسی کردم هیچ خطایی ثبت نشده  فقط وقتی صفحه رو رفرش میکنم  یه خطا ثبت میشه که میگه فایل 503.shtml پیدا نشد.

لینک ارسال

درود در مرحله اول این مسئله رو با پشتیبانی در ارتباط گذاشتید؟ که بنده پیام هاتون رو خوندم این کارو نکردید ظاهرا.

همون طور که IRCFC فرمودند، این یک خطای HTTP است و Server-Side هست، اما موردی که هست  خطای 503 همش مربوط در دسترس نبودن سرور نمیشه . 

ممکنه اتشباهی یا مشکلی در پیکربندی باشه که موجب بشه منابع از سرور به کاربر ارسال نشه.

پس منتظر نباشید باهاشون صحبت کنید.

لینک ارسال

سلام. به پشتیبانی اطلاع دادم. گفتن که نیم ساعت روی مسئله کار کردن نهایتا خودشون نصبش کردن ولی دیگه نمیتونم ورژن پی اچ پی رو تغییر بدم و برای همیشه روی 5.6 native میمونه.

آخرین پاسخش به مشکل قفل شدن پی اچ پی روی نسخه 5.6 این بود که : محدودیت های کلاد لینوکس رو برای سایت من غیرفعال کردن و بخاطر همین دیگه امکان استفاده از php selector وجود نخواهد داشت.

به نظرتون اشکالی نداره که پی اچ پی روی 5.6 میمونه؟  به نظرتون سایت وردپرسی و در کنارش انجمن رو روی همین نسخه نگه دارم مشکلی نداره؟

در هنگام نصب دوباره انجمن این پیغام هم ظاهر شد که من ادامه دادم و نصب کردم :

توصیه ها

موارد زیر هم اکنون برای ادامه عملیات نصب نیاز نیست ولی برای نسخه بعدی IPS حتما لازم هستند. حتما موارد زیر را به اطلاع پشتیبانی سرور خود برسانید تا در آینده دچار مشکل نشوید. هر زمان که تمایل داشتید با مراجعه به بخش پشتیبانی در مدیریت می توانید این موارد را مجددا بررسی نمایید.

·        نسخه PHP نصب شده شما 5.6.36 می باشد. هر چند این نسخه قابل استفاده می باشد ولی توصیه می شود از نسخه 7.0.0 یا بالاتر استفاده نمایید.

·        مقدار suhosin.get.max_value_length در PHP بر روی 512 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 2000 تغییر یابد.

·        مقدار suhosin.request.max_varname_length در PHP بر روی 64 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 350 تغییر یابد.

لینک ارسال

سلام

هر چی هستش مشکل از سمت سرور شماست و باید برطرف بشه

درسته روی اون نسخه هم اجرا میشه و مشکلی نداره ولی بهتره که بروز باشید

مورد دوم و سوم همونطور که اشاره شده باعث مشکلاتی خواهد شد هم در نسخه فعلی هم در نسخه های بعدی و بهتره که یا بگید مشکلتون رو حل کنند یا سرورتون رو عوض بکنید!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

سلام. مشکل رو گزارش دادم و گفتم که پی اچ پی رو روی 7 قرار بدن و بعد php selector غیرفعال بشه. متن کامل پیغام توصیه رو هم فرستادم. منتظر پاسخشون هستم.

در 23 ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام. مشکل رو گزارش دادم و گفتم که پی اچ پی رو روی 7 قرار بدن و بعد php selector غیرفعال بشه. متن کامل پیغام توصیه رو هم فرستادم. منتظر پاسخشون هستم.

سلام. پشتیبانی گفتن که برای اینکه امکان نصب انجمن میسر بشه محدودیت های سرور رو برای سایتم غیرفعال کردن و بخاطر همین امکان تغییر نسخه php وجود نداره و روی نسخه پیشفرض که 5.6 هست میماند.

همچنین گفتن که خودشون بصورت دستی دو موردی رو که در اخطار نصب انجمن وجود داشت تغییر و فیکس کردن. این دو مورد :

·        مقدار suhosin.get.max_value_length در PHP بر روی 512 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 2000 تغییر یابد.

·        مقدار suhosin.request.max_varname_length در PHP بر روی 64 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 350 تغییر یابد.

حالا که این دو اخطار حل شدن به نظرتون الان میشه بدون مشکل از انجمن و سایت وردپرسی با نسخه 5.6 استفاده کرد؟

دو انتخاب پیش رو دارم. یکی اینکه با نسخه 5.6 کار کنم و دوم اینکه بگم همه چی رو به حالت اول برگردونن و یک انجمن دیگه نصب کنم. ولی سرور رو دوست ندارم تغییر بدم  همین از نظر سرعت و پشتیبانی و .... خوب هست فقط مشکل نصب انجمن وجود داره. لطفا راهنمایی کنید.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

سلام دوستان پیام اخیرم رو خوندید!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در در 10 مرداد 1397 در 18:40، hhamedd گفته است :

دو انتخاب پیش رو دارم. یکی اینکه با نسخه 5.6 کار کنم و دوم اینکه بگم همه چی رو به حالت اول برگردونن و یک انجمن دیگه نصب کنم. ولی سرور رو دوست ندارم تغییر بدم  همین از نظر سرعت و پشتیبانی و .... خوب هست فقط مشکل نصب انجمن وجود داره. لطفا راهنمایی کنید.

فقط یک انتخاب تون رو بیان کردید!

در در 10 مرداد 1397 در 18:40، hhamedd گفته است :

حالا که این دو اخطار حل شدن به نظرتون الان میشه بدون مشکل از انجمن و سایت وردپرسی با نسخه 5.6 استفاده کرد؟

استفاده از نسخه 7.1 به پایین برای IPS توصیه نمی شه!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...