رفتن به مطلب

یک سوال در مورد مهاجرت به IPS

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 ساعت قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

Path to emoticons چه مسیری رو وارد کنم و به چه صورت ؟

وارد file manager هاست تون بشید و به مکانی که شکلک هاتون قرار دارند برید. یک آدرس سمت چپ فایل منیجر نمایش داده می شه، همون آدرس رو یادداشت کنید.

نسخه mysql و php تون چنده؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

وارد file manager هاست تون بشید و به مکانی که شکلک هاتون قرار دارند برید. یک آدرس سمت چپ فایل منیجر نمایش داده می شه، همون آدرس رو یادداشت کنید.

نسخه mysql و php تون چنده؟

شکلک ها در مسیر public_html/images/smilies قرار داره که وارد میکنم ولی باز ارور میزنه :(

نسخه php 7.0 هستش و نسخه mysql رو از کجا بفهمم ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 20 دقیقه قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

شکلک ها در مسیر public_html/images/smilies قرار داره که وارد میکنم ولی باز ارور میزنه :(

در مدیریت به بخش پشتیبانی مراجعه کنید. سمت چپ زده مسیر نصب شده. قبل از public_html هم چیزی داره؟ اگر داره که به آدرس تون اضافه کنید.

در 22 دقیقه قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

نسخه php 7.0 هستش و نسخه mysql رو از کجا بفهمم ؟

به نسخه 7.1 ارتقا بدید. فایل ملزومات IPS رو روی هاست تون قرار بدید.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

در مدیریت به بخش پشتیبانی مراجعه کنید. سمت چپ زده مسیر نصب شده. قبل از public_html هم چیزی داره؟ اگر داره که به آدرس تون اضافه کنید.

به نسخه 7.1 ارتقا بدید. فایل ملزومات IPS رو روی هاست تون قرار بدید.

/home/hlds/public_html/images/smilies  رو واسه شکلک ها وارد کردم اوکی شد .

نسخه هم 7.1 گذاشتم و فایل های IPS رو مجدد آپلود کردم اوکی شد .

فقط فارسی ساز رو نصب کردم انگار کامل نیست و فونت ها خیلی بده .

واینکه انگار انجمن خوب لود نمیشه و بعضی موقع فونت ایکون ها لود نمیشه . مشکل میتونه از کجا باشه ؟

و مورد بعدی اینه که هیچ کدوم از پست ها برنگشته . مشکل چیه ؟

خودتون انجمن رو ببینید :

hlds.ir

تشکر بازم که انقدر مزاحمتون شدم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 15 ساعت قبل، Farzadtehran1390 گفته است :

فقط فارسی ساز رو نصب کردم انگار کامل نیست و فونت ها خیلی بده .

نوع نمایش فونت ها به فارسی بودن ارتباطی نداره و به خود پوسته ارتباط داره که فونتش چیه. آموزش تغییر فونت رو می تونید مطالعه کنید یا از افزونه تغییر فونت استفاده کنید.

واینکه انگار انجمن خوب لود نمیشه و بعضی موقع فونت ایکون ها لود نمیشه . مشکل میتونه از کجا باشه ؟

حتما recache کنید. ( از بخش پشتیبانی > چیزی به درستی کار نمی کند)

و مورد بعدی اینه که هیچ کدوم از پست ها برنگشته . مشکل چیه ؟

سطوح دسترسی انجمن ها رو بررسی بفرمایید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

نوع نمایش فونت ها به فارسی بودن ارتباطی نداره و به خود پوسته ارتباط داره که فونتش چیه. آموزش تغییر فونت رو می تونید مطالعه کنید یا از افزونه تغییر فونت استفاده کنید.

حتما recache کنید. ( از بخش پشتیبانی > چیزی به درستی کار نمی کند)

سطوح دسترسی انجمن ها رو بررسی بفرمایید.

موفق باشید

منظورتون از سطوح دسترسی چی هست ؟ و اینکه باید انجمن ها رو ایجاد کنم مثل انجمن قبلی ؟ :astonished:

و اینکه وارد تنظیمات گروه های کاربری میشم . کاربرام منتقل شده ولی هیچکس تگ خودش رو نداره . و اینکه با یوزر به جز مدیریت کل وارد انجمن میشوند میزنه اشتباه هستش و وارد نمیشه .

همینطور از پنل ادمین وارد بخش یوزر کاربری یک نفر میشم ارور زیر رو میده :

یک چیزی به مشکل برخورد ! لطفا دوباره تلاش نمایید.

IPS\File\Exception: File could not be saved: /home/hlds/public_html/uploads/css_built_2/7375ba8050848c514d0ee6cda389fbc7_view.css.ffe25bc28334f14eedce4011198d8c70.css (3)
#0 /home/hlds/public_html/system/File/File.php(274): IPS\File\_FileSystem->save()
#1 /home/hlds/public_html/system/Theme/Theme.php(5107): IPS\_File::create('core_Theme', '7375ba8050848c5...', ' .acpMemberView...', 'css_built_2')
#2 /home/hlds/public_html/system/Theme/Theme.php(2480): IPS\_Theme::writeCss(Array)
#3 /home/hlds/public_html/system/Theme/Theme.php(587): IPS\_Theme->compileCss('core', 'admin', 'members', 'view.css')
#4 /home/hlds/public_html/applications/core/modules/admin/members/members.php(1072): IPS\_Theme->css('members/view.cs...', 'core', 'admin')
#5 /home/hlds/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\core\modules\admin\members\_members->view()
#6 /home/hlds/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#7 /home/hlds/public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

لینک ارسال

سلام

شما باید برید به ترتیب زیر عمل کنید

اول: برید بخش گروه های کاربری و برای هر گروه دسترسی های خاص خودشون رو اعمال بکنید و تموم بشه

دوم: برید بخش انجمن ها و انجمن هایی که انتقال داده شده رو ویرایش کنید و نسبت به گروه های کاربری ویرایش بکنید و دسترسی براشون تعریف بکنید

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 35 دقیقه قبل، ircfc گفته است :

سلام

شما باید برید به ترتیب زیر عمل کنید

اول: برید بخش گروه های کاربری و برای هر گروه دسترسی های خاص خودشون رو اعمال بکنید و تموم بشه

دوم: برید بخش انجمن ها و انجمن هایی که انتقال داده شده رو ویرایش کنید و نسبت به گروه های کاربری ویرایش بکنید و دسترسی براشون تعریف بکنید

با تشکر

یاحق

آخه هیچ یوزری داخل گروه کاربری خودش نیومده . جز کاربران سایت که داخل گروه کاربری کاربر سایت هستن . مشکل الان با تعیین دسترسی هر گروه حل میشه ؟

همینطور ارور بالا

لینک ارسال

سلام

خب الان کلیه کاربراتون بصورت یوزر عضو شده هستند و باید کاری که در بالا گفتم انجام بدید و بعدش هر کاربرو به گروهی که قبلا بود انتقال بدید

و همینطور انجمن هارو هم در مرحله دوم انجام بدید

بنده هم موقع انتقال از وی بیولتین به این سیستم این مشکلاتو داشتم :)

ارور رو نمیدونم صبر کنید مدیران جواب بدند

@وحید نامنی

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، ircfc گفته است :

سلام

خب الان کلیه کاربراتون بصورت یوزر عضو شده هستند و باید کاری که در بالا گفتم انجام بدید و بعدش هر کاربرو به گروهی که قبلا بود انتقال بدید

و همینطور انجمن هارو هم در مرحله دوم انجام بدید

بنده هم موقع انتقال از وی بیولتین به این سیستم این مشکلاتو داشتم :)

ارور رو نمیدونم صبر کنید مدیران جواب بدند

@وحید نامنی

با تشکر

یاحق

انجمن ها رو مجدد مثل انجمن وی بی ایجاد کنم ؟ این منظورتون هستش ؟ چون در انتقال چیزی به نام انتقال پست های  انجمن ندیدم !

وارد سطح دسترسی گروه کاربری هم میشم ارور زیر رو میده :

یک چیزی به مشکل برخورد ! لطفا دوباره تلاش نمایید.

IPS\File\Exception: File could not be saved: /home/hlds/public_html/uploads/css_built_2/4abd5093fec38bcff6d03c5d63ce189f_group.css.a2acd7486d80e8be6cf49a572c6146b5.css (3)
#0 /home/hlds/public_html/system/File/File.php(274): IPS\File\_FileSystem->save()
#1 /home/hlds/public_html/system/Theme/Theme.php(5107): IPS\_File::create('core_Theme', '4abd5093fec38bc...', ' .cGroupPermiss...', 'css_built_2')
#2 /home/hlds/public_html/system/Theme/Theme.php(2480): IPS\_Theme::writeCss(Array)
#3 /home/hlds/public_html/system/Theme/Theme.php(587): IPS\_Theme->compileCss('core', 'admin', 'members', 'group.css')
#4 /home/hlds/public_html/applications/core/modules/admin/members/groups.php(367): IPS\_Theme->css('members/group.c...', 'core', 'admin')
#5 /home/hlds/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\core\modules\admin\members\_groups->permissions()
#6 /home/hlds/public_html/applications/core/modules/admin/members/groups.php(34): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#7 /home/hlds/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\members\_groups->execute()
#8 /home/hlds/public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#9 {main}

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...