رفتن به مطلب

مشكل در كار با برنامه points economy

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من برنامه points economy رو نصب كردم. و زياد هم باهاش سر و كله زدم. ولي يك مشكل اساسي دارم باهاش كه كلا استفاده ازش رو برام غير ممكن ميكنه.

من ميخوام اجناس توي فروشگاهم با مقدار پول فرضي كه در سايت هست قابل خريد باشه. براي همين توي تنظيمات كامرس payment method رو گذاشتم روي حالت memeber's points.

واحد پول هم تعيين كردم و 2مورد هست كه نميدونم بايد چيكارشون كنم. به نظرم هر دو يكسان هستند ولي كاري كه بايد رو انجام نميدن و نميدونم مشكل كارم كجاست.

اين دو بخش اينها هستند:

اولي در تنظيمات خود واحد پول:

Points Exchange Rate Required

Enter the number of points that make a single exchange unit for this system.
كه من به صورت رندوم 21 گذاشتم
دومي در payment methods

USS Required

Enter the conversion rate for this currency. (How many points are needed to make one unit of this currency?
(توضيحات اين بخش اينه كه نزديك ترين اعدادي كه ميتونيد بذاريد 0.00001 و 1.00001 هستند.

حالا من در فروشگاهم جنسي ميذارم به ارزش 50 دلار، (هر دو آپشن بالا رو هم روي 1 تنظيم ميكنم) و جنس روميخرم. فقط 1 دلار از حساب شخص كم ميشه.
حالا points exchange rate رو ميذارم روي 21 و دوباره امتحان ميكنم و باز هم 1 دلار كسر ميشه. و انگار points exchange rate كلا در اين مورد بي تاثيره.

اينبار uss رو ميذارم روي 21 و بازهم همون جنس رو ميخرم، 21 دلار كسر ميشه.

درواقع هر عددي كه در payment methods بذارم ميشه هزينه ي خريد همه اجناس صرف نظر از قيمتشون.

ميدونيد مشكل چيه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

كسي كمكي از دستش برنمياد؟

خب متوجه شدم كه بخش

Points Exchange Rate Required

Enter the number of points that make a single exchange unit for this system

مربوط به تبديل بين ارز هايي هست كه خودمون ميسازيم. و براي خريد نيست.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...