رفتن به مطلب

نمایش چند تبلیغ همزمان

ارسال‌های توصیه شده

من میخوام چهار تاشون باهم همزمان فعال باشن ینی همین الان چهار تا تبلیغ تو این جاها که گفتم بزارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامی دوباره

میشه یه کاربر درست بکنید با دسترسی مدیریت ارسال بکنید بصورت خصوصی تا یه نمونه قرار بدم ببینید اونطوری می خواهید یا نه؟؟

منتظر هستم چون اینطوری نمیشه

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

سلام. در تکمیل صحبت های دوستمون عرض میکنم. زمانی جا دادن کد تبلیغات در قالب مفید است که تبلیغات برای خودتون باشه که معمولاً کسی که در سایت تبلیغ میذاره برای بقیه هست نه برای خود. پس بهتره طوری تبلیغ را قرار بدید که بر روی تعداد نمایش ها یا تعداد کلیک ها کنترل و مدیریت داشته باشید. IPS با سیستم تبلیغاتی که فراهم کرده میتونید روی تعداد کلیک ها و تعداد بازدیدها و حتی نمایش در یک بازه زمانی خاص مدیریت داشته باشید. هنگام اضافه کردن تبلیغ، IPS مکان هایی را به شما پیشنهاد می دهد مثل فوتر، هدر و ... . اما الزاماً قرار نیست که تبلیغات را فقط در این مکان ها قرار دهید شما در هر جای قالب می توانید تبلیغات IPS را قرار دهید. پس خوب گوش کنید ببینید چی میگم :D

وقتی که تبلیغات را وارد کردید چه براساس کد و چه براساس تصویر، هنگام نمایش مکان تبلیغات شما به جای هدر یا فوتر، میتونید آخرین گزینه را انتخاب کنید مثل تصویری که من پیوست کردم. در اینجا برای تبلیغ باید یک کلید انتخاب کنید. انتخاب کلید به دلخواه هست اما باید کلید را انتخاب کنید. به فرض مثال KEY را به عنوان کلید انتخاب کردید. حالا هر جایی از قالب که دوست دارید با کد زیر میتونید تبلیغ را قرار بدید که در این صورت روی تعداد نمایش، کلیک و بازه نمایشی از طریق IPS کنترل دارید. هر تعداد تبلیغ که دوست دارید با این روش میتونید توی قالبتون جاسازی کنید.

{advertisement="KEY"}

راستی توی ترجمه این گزینه ای که توی تصویر نشون داده شده، «تعیین محل سکونت» ترجمه شده که گزارش دادم و به احتمال زیاد در نسخه های جدید فارسی ساز رفع شده.

Screenshot from 2018-07-08 10-11-01.png

لینک ارسال

سلام

تو خصوصی بهت گفتم چیزایی که لازم بود!

در ضمن خواستی کار اپدیت انجمنت رو به نسخه 4.3.4 هم می تونی انجام بدی یا بدی انجام بدم هیچ جای نگرانی هم نداره!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...