رفتن به مطلب

مشکل در گذاشتن محصول در فروشگاه

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

بنده فروشگاهو راه انداختم

یک محصول جدید ایجاد کردم و قیمت تمام کار هارو کردم

اما اصل کار این که خوده محصول رو کجا قرار بد که وقتی پرداخت کردن محصولو بگیرن؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هنگام اضافه کردن محصول تب «تنظیمات ناحیه کاربری» در قسمت «محتوای ناحیه کاربری» محصول دانلودی خود را قرار دهید. راستی از بخش دانلود هم می توانید برای فروش محصولات دانلودی استفاده کنید.

لینک ارسال

سلام

محصول شما چی هستش؟

بخش فروشگاه از مرکز مدیریت اداره میشه و از طریق بخش سایت هیچ کاری نمی تونید انجام بدید و تمامی کارهارو باید از بخش مدیریت فروشگاه تنظیم بکنید

مثلا همین فروشگاه در سایت بنده هستش که می تونید مشاهده بکنید: http://www.ircfc.ir/store/

مدیران ببخشید که لینک گذاشتم بخاطر راهنمایی هستش!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

@محمد رستمی راجب بخش دانلود ها یه توضیح بده که محصول برای فروش بزارم

و اینکه میخوام لینکی که بزای دانلود میزارم از سایت خودم باشه

ولی اون لینک تو جای دیگه سایت که میزارم هم پولی باشه 

فکر کنم باید توی قسمت دانلود ها که خودت گفتی بزارم

بد بیام توی فروشگاه بزارن که لینک دانلود از اون قسمت باشه

یا طوره دیگه ایه؟

لینک ارسال

بخش دانلود امکان فروش فایل توسط خودتون و کاربران را فراهم میکنه. مثل فروشگاه حرفه ای نیست اما خوبیش اینه که بدون اینکه به کاربران دسترسی به پنل مدیریت بدید امکان این را فراهم می کنید که آنها نیز اگه فایلی داشتند برای فروش قرار بدن و شما کمیسیون سایتت را دریافت کنی، البته اینم بگم برای هر تبادل مالی که قراره در سایت انجام بشه حتماً باید فروشگاه نصب شده باشه. این نیست که شما بخواهید از بخش دانلود فایل برای فروش قرار بدید و فروشگاه را حذف کنید.

این که از کدام استفاده کنید بستگی به این داره که شما از فروشگاه چه انتظاراتی دارید؟

شما میتونید فایل را بر روی هاست خود آپلود کنید تا لینک از سایت خودتون باشه این امکان نیز هست از سایتهای دیگه هم لینک بدید بستگی به تنظیمات خودتون داره. حتی میتونید فایل های بخش دانلود را به محصولات فروشگاه مرتبط کنید مثلاً این فایل زمانی امکان دانلود دارد که شما فلان محصول فروشگاه را خریده باشید. یا خودش را به طور مستقل در بخش دانلود بفروشید. میتونید تنظیم کنید که مثلاً فلان فایل دانلود برای گروه مدیریت ۵۰ درصد تخفیف داشته باشه اما برای گروه های تازه وارد ۱۵ درصد که با ارتباط بخش دانلود و فروشگاه میتونی فراهمش کنی. و هزار و یک ویژگی دیگه در دنیای IPS وجود داره که میتونید برای فروش استفاده کنید.

لینک ارسال

سلام

این بخش دریافت هستش که می تونی محصول بصورت رایگان یا بصورت پولی قرار بدی مثل همین انجمن پشتیبانی!

https://IPSFarsi.com/files/

http://www.ircfc.ir/files/

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

بخش دانلود امکان فروش فایل توسط خودتون و کاربران را فراهم میکنه.

خب این فایلای اینجارو چطوری پولی کنم؟?من دیگه رد دادم

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، Shahin79 گفته است :

خب این فایلای اینجارو چطوری پولی کنم؟?من دیگه رد دادم

به یکباره رگبار سؤالاتتون را خالی نکنید :D در تالار جستجو کنید پیدا می کنید. و اینکه یکی از قوانین این انجمن این هست که هر تاپیک را به یک سؤال اختصاص بدید. اگه به جواب نرسیدید توی تاپیک جدید بپرسید راهنماییتون کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...