رفتن به مطلب

دانلود فایل های تکراری

ارسال‌های توصیه شده

سلام.خسته نباشید
ببخشید یه مشکل برای انجمن من پیش اومده که خیلی ازار دهندس و هرچی دنبال رفع مشکل گشتم راهی پیدا نکردم اخرین گزینه به شما خوردم

خب وقتی انجمن رو باز میکنم یک فایل با اسم notification دانلود میشه و هر باری که صفحه رو رفرش کنم یا ... فایل دانلود میشه چه در انجمن و چه در پنل ادمین(فایل رو هم در فایل منیجر هاست هم حذف کردم و باز هم تغییری نکرده)

لطفا اگه راهی دارع کمک کنید ممنون میشم

**تیکت های قبلی هم که چک کردم به پشتیبانی هاست گفتم کدی که گفته شده بود هم اضافه کردم اما هنوز هم مشکل وجود داره**

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

داخل مسیر زیر یک فایل htaccess ایجاد کنید و اون کدهایی که گفته شده رو قرار بدید.

applications/core/interface/sounds/

من یه سوالی دارم البته مرتبط به این بحث نیست. شما امنیتی ها چرا هیچ وقت سوال هاتون رو در انجمن نمی پرسید و پیام خصوصی می کنید؟

اول با دوستان امنیتی این مشکل رو داشتیم که به همه می گفتن داداش! این حل شده خدا رو شکر ولی این ارسال پیام خصوصی هنوز رسمش پا برجاست!

با آرزوی موفقیت

لینک ارسال

ممنون کدی که گفتید اضافه کردم و بعدش فایل صوتی رو حذف کردم مشکل بر طرف شد خخخخ

ویرایش شده توسط @صائب کوهپایه بخشی از محتوای پست شما به دلیل مغایرت با قوانین اصلاح شد

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام.ببخشید مشکل دوباره برگشته میشه یکم دقیق تر و بهتر توضیح بدیدمشکل رو بر طرف کنم یا مشخصات هاست رو بدم خدمتتون خودتون بر طرف کنید ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اون فایل های صدا رو پاک کنید و cache انجمن رو پاک کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...