رفتن به مطلب

سوال از چگونگی افزایش وتنظیم ارتفاع پنجره ثبت نام برای گوشیهای همراه

ارسال‌های توصیه شده

باسلام

من با دستور زیر در داخل فایل register.php تعداد آیتمهای ثبت نام رو افزایش دادم

ولی در گوشیهای همراه اندازه اش قفله و فقط چند گزینه اول رو نمایش میده وامکان اسکرول به سایر گزینه های جدید در پایین نیست!

چطور ارتفاع پنجره ثبت نام برای گوشیهای همراه رو میشه  افزایش دادوتنظیمش کرد؟

$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'username', NULL, TRUE, array( 'accountUsername' => TRUE ) ) );
$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Email( 'email_address', NULL, TRUE, array( 'accountEmail' => TRUE, 'maxLength' => 150, 'bypassProfanity' => TRUE ) ) );
$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Password( 'password', NULL, TRUE, array( 'showMeter' => \IPS\Settings::i()->password_strength_meter, 'checkStrength' => TRUE, 'bypassProfanity' => TRUE ) ) );
    $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Password( 'password_confirm', NULL, TRUE, array( 'confirm' => 'password', 'bypassProfanity' => TRUE ) ) );
	$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'madrak', NULL, false, array( 'accountUsername3' => TRUE ) ) );
	$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'sabege_motaleaat', NULL, false, array( 'accountUsername4' => TRUE ) ) );
	$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'sabege_pajohesh', NULL, false, array( 'accountUsername5' => TRUE ) ) );
	$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'price', NULL, false, array( 'accountUsername6' => TRUE ) ) );
	$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'tel', NULL, false, array( 'accountUsername7' => TRUE ) ) );
	$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'address', NULL, false, array( 'accountUsername8' => TRUE ) ) );
	$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'city', NULL, false, array( 'accountUsername9' => TRUE ) ) );

Untitled.png.af4eb7f76e120f267c729fde860dc55a.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

اگر با غیرفعال کردن حالت عضویت سریع (quick registration) که پیش فرض سیستم است مشکلی ندارید ، می توانید بدون اینکه کدی اضافه کنید ، فیلد جدید ایجاد کنید.

از داشبورد به بخش  Login & Registration  رفته و در تب  Registration گزینه "Yes, with full registration form "  فعال کنید.

بعد در قسمت Profiles فیلدهای خود را ایجاد کنید و هنگام ایجاد فیلد گزینه "Show on registration page" فعال کنید.

لینک ارسال

در 21 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

اگر با غیرفعال کردن حالت عضویت سریع (quick registration) که پیش فرض سیستم است مشکلی ندارید ، می توانید بدون اینکه کدی اضافه کنید ، فیلد جدید ایجاد کنید.

از داشبورد به بخش  Login & Registration  رفته و در تب  Registration گزینه "Yes, with full registration form "  فعال کنید.

بعد در قسمت Profiles فیلدهای خود را ایجاد کنید و هنگام ایجاد فیلد گزینه "Show on registration page" فعال کنید.

متشکرم با اینکار اون مشکل حل شد 

ولی الان چطور از محتویات اون بخش جدید استفاده کنم و اونو به دیتابیس ارسال کنم؟

قبلا که دستی این باکس جدید رو در داخل فایل register.php اضافه میکردم ، متغییر مخصوص باکس داخل همین فایل پی اچ پی بود 

ولی الان که از profiles اضافه کردم هیچ اثری از متغییر آیتم وباکس جدید در  این فایل نیست که بتونم اونو به دیتابیسم ارسال کنم!

اینو چیکارکنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما چه نوع اطلاعاتی دریافت می کنید و قصد دارید با اون چیکار کنید ؟

لینک ارسال

برای ثبت نام اولیه افراد تعدادی متن و عدد مشخصات کاربران از مدرک تحصیلی و نام ونام خانوادگی وشماره تلفن و... می خوام به core_members  در دیتابیسم ارسال کنم 

مثلا (tel) توی این مثال  متغییر من بود که به فیلد مربوط به تلفن(tel) که در  core_members در دیتابیس سایت  ایجاد کرده بودم ، ارسال میکردم

$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text( 'tel', NULL, false, array( 'accountUsername9' => TRUE ) ) );
.
.
.
  $member->tel	   = $values['tel'];	

بعدا در یک صفحه اختصاصی میخوام مشخصات افراد  رو برای مدیریت لیست کنه ونمایش بده

ودریک صفحه اختصاصی دیگر خود کاربرمشخصاتشو ببینه وویرایشش کنه 

خلاصه محتویات این باکس ها رو جهت ارسال  به دیتابیس نیاز دارم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 3 ساعت قبل، نورنما گفته است :

بعدا در یک صفحه اختصاصی میخوام مشخصات افراد  رو برای مدیریت لیست کنه ونمایش بده

اگر خروجی فایل از نوع CSV به کار شما میاد ، می تونید از پنل مدیریت بخش Members روی دکمه "Download Member List" کلیک کنید و بقیه موارد کاملا واضح است.

در 3 ساعت قبل، نورنما گفته است :

ودریک صفحه اختصاصی دیگر خود کاربرمشخصاتشو ببینه وویرایشش کنه 

ابن هم در قسمت پروفایل هر کاربر قابل مشاهده و ویرایش است. 

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، علی مددی گفته است :

اگر خروجی فایل از نوع CSV به کار شما میاد ، می تونید از پنل مدیریت بخش Members روی دکمه "Download Member List" کلیک کنید و بقیه موارد کاملا واضح است.

ابن هم در قسمت پروفایل هر کاربر قابل مشاهده و ویرایش است. 

نه خروجی csv به دردم نمیخوره ، بصورت آنلاین میخوام ، البته توی اینا مشکلی ندارم

بلکه تنها مشکلم اینه که شما که فرمودید ( در قسمت Profiles فیلد) دلخواه رو ایجاد کنیم ، 

حالا با چه دستوری به محتویات این فیلدی که کاربر پر میکندش ، می تونیم دسترسی داشته باشیم؟! (توی فایل register.php از مقادیر فیلدها میخوام استفاده بکنم .)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 10 ساعت قبل، نورنما گفته است :

حالا با چه دستوری به محتویات این فیلدی که کاربر پر میکندش ، می تونیم دسترسی داشته باشیم؟! (توی فایل register.php از مقادیر فیلدها میخوام استفاده بکنم .)

کد زیر در IPS برای نمایش فیلدها در قسمت کاربری استفاده می شود ، با توجه به اینکه فیلدهایی که در قسمت پروفایل ایجاد می شود دارای کلید نیستند ، پس شما نمی توانید روی آنها پردازشی انجام دهید و بصورت تفکیک شده دریافت کنید ، احتمالا شما باید از همان روش خودتون استفاده کنید یا دوستان برنامه نویس که به IPS مسلط تر هستند شمارو  راهنمایی کنند.

{{foreach $author->contentProfileFields() as $group => $fields}}
	{{foreach $fields as $field => $value}}
	<li class='ipsResponsive_hidePhone ipsType_break'>
		{$value|raw}
	</li>
	{{endforeach}}
{{endforeach}}

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...