رفتن به مطلب

فارسی نشدن سایت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام بنده قصد فارسی سازی پنل مدیریتی سایت رو دارم ولی تمام نسخه ها رو تست کردم هسچ کدوم تغییری نکرده همون زبان لاتین هست لطفا راهنمایی کنید

مخفی کننده
مخفی کننده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. برای تغییر زبان پنل مدیریت بعد از نصب زبان فارسی، باید در پنل مدیریت روی آواتار خود کلیک کنید و سپس از آیتم تغییر زبان، زبان فارسی را انتخاب کنید. آیا این مراحل را انجام داده اید؟

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. برای تغییر زبان پنل مدیریت بعد از نصب زبان فارسی، باید در پنل مدیریت روی آواتار خود کلیک کنید و سپس از آیتم تغییر زبان، زبان فارسی را انتخاب کنید. آیا این مراحل را انجام داده اید؟

سلام. بله این مراحل رو انجام داده ام حتی زبان انگلیسی هم حذف کردم ولی فقط تعداد اندکی از دستورات فارسی شده چیکار کنم همه فارسی بشه؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 9 دقیقه قبل، reza7770 گفته است :

سلام. بله این مراحل رو انجام داده ام حتی زبان انگلیسی هم حذف کردم ولی فقط تعداد اندکی از دستورات فارسی شده چیکار کنم همه فارسی بشه؟

شما مطمئن هستید فارسی ساز بدرستی نصب شده؟ تصویری از قسمت زبان فارسی یا انگلیسی قرار دهید.

(لطفا آدرس انجمن خود را داخل پروفایل قرار دهید)

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

شما مطمئن هستید فارسی ساز بدرستی نصب شده؟ تصویری از قسمت زبان فارسی یا انگلیسی قرار دهید.

(لطفا آدرس انجمن خود را داخل پروفایل قرار دهید)

بله حتی چندین مرتبه هم پاک کردم و از اول نصب کردم .(انجم رو روی حالت تست دارم میسازم هنوز دامنه اس خریداری نکرده ام)

Untitled-1.jpg

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نیازی به پاک کردن فایل زبان نبود.

روی کره زمین کلیک کنید و عکس اون قسمت را قرار دهید.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، علی مددی گفته است :

نیازی به پاک کردن فایل زبان نبود.

روی کره زمین کلیک کنید و عکس اون قسمت را قرار دهید.

در اینجا فایل فارسی وجود داره ولی روی سایت اعمال نمیشه

Untitled-2.thumb.jpg.ed4b78050fe098dcd2a0f04e51fe036f.jpgUntitled-3.thumb.jpg.edb16015584eddd413c8814920166291.jpg

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دو تا تصویر قرار دادین که در اولی کلمات ترجمه نشده ولی دومی ترجمه فارسی داره...!!

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

دو تا تصویر قرار دادین که در اولی کلمات ترجمه نشده ولی دومی ترجمه فارسی داره...!!

اره ولی سایت فارسی نمیشه میدونید مشکل از کجاس؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 6 ساعت قبل، reza7770 گفته است :

عرض کردم ، دو تا تصویر قرار دادین یکی ترجمه شده است و یکی نه ، یعنی اینکه فایل زبان ناقص هستش ، همانطور که خود شما هم گفتین که "اندکی از دستورات فارسی شده است"

باید فایل زبان دوباره از اینجا دانلود و نصب کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...