رفتن به مطلب

خطای در بخش گالری تصاویر با کد EX1064 و بهم خوردن دیتابیس این بخش بخاطر آپلود ناقص تصاویر

ارسال‌های توصیه شده

سلام وخسته نباشیدخدمت اساتید ودوستان انجمن

موقع  ارسال تعداد زیادی از تصاویر به قسمت گالری  انجمن ، سیستم هنگ کرد و بعداز خروج از انجمن و ورود دوباره موقع کلیک روی تصاویر دانلود شده درمخزن گالری ، که تصویر را زوم نماید 

تصویری نمایش داده نمی شود و کد خطای : EX1064 را با محتویات زیر نمایش میدهد .ظاهرا محتویات دیتابیس بهم خورده ، 

همه دسته های موجود در گالری وتصاویرشان را هم حذف ودسته جدیدی هم از نوع ایجاد کردم ولی باز هم این خطا را میدهد، 

این مشکل قبلا هم در یکی از انجمنهای آی پی اس 4.2 هم برایم اتفاق افتاده بودکه با upgrade سایت حل شد 

ولی این انجمن کنونی نسخه آخر فعلی 4.3.3 هست و فعلا آپدیت ندارد .

(از بخش پشتیبانی سیستم هم گزینه بررسی سیستم «قسمتی به درستی کار نمی کند» رو هم امتحان کردم ، جواب نداد)

لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر 

SELECT COUNT(*) FROM `gallery_images` WHERE image_category_id=7 AND image_album_id=0 AND image_id<>20 AND image_= IS NULL
IPS\Db\Exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'IS NULL' at line 1 (1064)
#0 /home2/.../public_html/system/Db/Select.php(378): IPS\_Db->preparedQuery('SELECT COUNT(*)...', Array, true)
#1 /home2/.../public_html/system/Db/Select.php(440): IPS\Db\_Select->runQuery()
#2 /home2/.../public_html/system/Db/Select.php(361): IPS\Db\_Select->rewind()
#3 /home2/.../public_html/applications/gallery/sources/Image/Image.php(897): IPS\Db\_Select->first()
#4 /home2/.../public_html/applications/gallery/sources/Image/Image.php(1031): IPS\gallery\_Image->fetchNextOrPreviousImages(1, 'ASC')
#5 /home2/.../public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(970): IPS\gallery\_Image->prevItem()
#6 /home2/.../public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_gallery_front_view->imageFrame(Object(IPS\gallery\Image))
#7 /home2/.../public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(339): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('imageFrame', Array)
#8 /home2/.../public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(339): IPS\Theme\SandboxedTemplate->imageFrame(Object(IPS\gallery\Image))
#9 /home2/.../public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_gallery_front_view->image(Object(IPS\gallery\Image), '\n<div data-cont...')
#10 /home2/.../public_html/applications/gallery/modules/front/gallery/view.php(326): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('image', Array)
#11 /home2/.../public_html/applications/gallery/modules/front/gallery/view.php(326): IPS\Theme\SandboxedTemplate->image(Object(IPS\gallery\Image), '\n<div data-cont...')
#12 /home2/.../public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\gallery\modules\front\gallery\_view->manage()
#13 /home2/.../public_html/system/Content/Controller.php(50): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#14 /home2/.../public_html/applications/gallery/modules/front/gallery/view.php(61): IPS\Content\_Controller->execute()
#15 /home2/.../public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\gallery\modules\front\gallery\_view->execute()
#16 /home2/.../public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#17 {main}

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

مشخصات php و sql هم اضافه کنید

سلام وخسته نباشید خدمت استاد یوسفلاوی ومتشکر از راهنمایتون

• نگارش PHP5.6.36
  • نگارش MySQL5.7.22 

من نسخه php رو به نسخه 7 تغییر دادم ومتن خطا تغییر پیداکرد و قاب تصویر ظاهر شد ولی بجای تصویر این خطای زیر  را داد !

Template gallery/front/view/imageLightboxFrame is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

باتشکر

لینک ارسال

سلام. طبق دستوری که در خطا گفته عمل کنید ببینید مشکل شما رفع خواهد شد یا خیر؟

از تم پیش فرض برای سایت استفاده کنید.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. طبق دستوری که در خطا گفته عمل کنید ببینید مشکل شما رفع خواهد شد یا خیر؟

از تم پیش فرض برای سایت استفاده کنید.

سلام ،متشکر از پاسخگویتان 

نه جواب نداد 

کلا IPS رو حذف کردم و دوباره از صفر آخرین نسخه شو در php 7 نصب کردم باز همین خطا رو میده ! ظاهرا مشکل از هاسته  !

هاست رو کلا ریست کردم ، مشکل حل شد !!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...