رفتن به مطلب

راهنمایی برای غیر فعال کردن فیلد ایمیل

ارسال های توصیه شده

سلام

بنده میخواستم کاری کنم که داخل صفحه تنظیمات ایمیل کاربر به خودش نشون داده نشه که چی ثبت شده

تنظیماتو کامل چک کردم چیزی که مربوط به این قضیه باشه متاسفانه پیدا نشد حالا میخواستم بپرسم شما میدونید داخل کدوم یکی از فایل ها این قسمت کد مربوط به نمایش ایمیل هست که این قسمتو حذف کنم ؟

اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

دقیقا با تصویر مشخص می کنید کجا مدنظرشماست !؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مسیر زیر را در قسمت ویرایش قالب طی کنید

Template >> Core >> Front >> System >> SettingsOverview

کد زیر وظیفه این کارو  داره که ایمیل نمایش بده

<li class='ipsDataItem'>
				<div class='ipsDataItem_main'>
					{{if \IPS\Settings::i()->allow_email_changes != 'disabled'}}
						{{if settings.allow_email_changes == 'redirect'}}
							<a href='{expression="\IPS\Settings::i()->allow_email_changes_target"}' target="_blank" class="ipsButton ipsButton_link ipsPos_right">
						{{else}}
							<a href='{url="app=core&module=system&controller=settings&area=email" seoTemplate="settings_email"}' class="ipsButton ipsButton_link ipsPos_right">
						{{endif}}
						{lang="change"}</a>
					{{endif}}
					<h4 class='ipsDataItem_title'><strong>{lang="email_address"}</strong></h4><br>
					{member="email"}
				</div>
			</li>

می توانید حذف کنید یا داخل شرط قرار دهید که فقط برای گروه های کاربری مثلا فقط گروه مدیران بتوانند ایمیل خود را  مشاهده کنند ، بدین شکل

{{if member.inGroup('6')}}
			<li class='ipsDataItem'>
				<div class='ipsDataItem_main'>
					{{if \IPS\Settings::i()->allow_email_changes != 'disabled'}}
						{{if settings.allow_email_changes == 'redirect'}}
							<a href='{expression="\IPS\Settings::i()->allow_email_changes_target"}' target="_blank" class="ipsButton ipsButton_link ipsPos_right">
						{{else}}
							<a href='{url="app=core&module=system&controller=settings&area=email" seoTemplate="settings_email"}' class="ipsButton ipsButton_link ipsPos_right">
						{{endif}}
						{lang="change"}</a>
					{{endif}}
					<h4 class='ipsDataItem_title'><strong>{lang="email_address"}</strong></h4><br>
					{member="email"}
				</div>
			</li>
              {{endif}}

بجای عدد 6 که آی دی یکی از گروه های کاربری است می توانید آی دی گروه کاربری مدنظر خود را قرار دهید.

لینک ارسال

سلام مجدد

خیلی لطف کردید انجام دادم دقیقا همونطوری شد که میخواستم

فقط چند سوال برام پیش اومد اگه لطف کنید جواب بدید خیلی عالی میشه

1: وقتی ادیت داره از توی قالب انجام میشه احتمال این هست که بتونن دورش بزنن و حالا به یه طریقی ایمیلو پیدا کنن ؟ چون ایمیل از سطح های بالاتر از قالب بسته نشده که اصلا ارسال هم نشه از همون اول که بخواد توی قالب نمایش داده بشه یا نشه و اینکه راهی هست از سطح بالاتر بشه بستش ؟

2: این امکان هست که طوری ادیت بشه که برای همه قالب ها کار کنه لازم نباشه تک تک ادیت انجام بشه ؟

3: بعد از هر بار آپدیت IPS لازم هست که دوباره این تغییرات انجام بشه یا نه توی دیتابیس ذخیره میشه ؟ (من از نال شده استفاده میکنم برای همین هر بار کل فایل ها Replace میشه)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 5 ساعت قبل، Hosssein گفته است :

1: وقتی ادیت داره از توی قالب انجام میشه احتمال این هست که بتونن دورش بزنن و حالا به یه طریقی ایمیلو پیدا کنن ؟ چون ایمیل از سطح های بالاتر از قالب بسته نشده که اصلا ارسال هم نشه از همون اول که بخواد توی قالب نمایش داده بشه یا نشه و اینکه راهی هست از سطح بالاتر بشه بستش ؟

چه کسی بتونه دور بزنه ؟ دور بزنه که آدرس ایمیل ببینه ؟

در 5 ساعت قبل، Hosssein گفته است :

3: بعد از هر بار آپدیت IPS لازم هست که دوباره این تغییرات انجام بشه یا نه توی دیتابیس ذخیره میشه ؟ (من از نال شده استفاده میکنم برای همین هر بار کل فایل ها Replace میشه)

بله ، باید بعد از هر بروز رسانی این کارو انجام دهید.

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، علی مددی گفته است :

چه کسی بتونه دور بزنه ؟ دور بزنه که آدرس ایمیل ببینه ؟

بله منظورم اینه از طریق دیگه ای بتونه ببینه ایمیل خودشو

لینک ارسال

در در 9 خرداد 1397 در 05:59، Hosssein گفته است :

بنده میخواستم کاری کنم که داخل صفحه تنظیمات ایمیل کاربر به خودش نشون داده نشه که چی ثبت شده

سلام

اخه چرا نباید کاربر ایمیل خودشو نبینه؟؟ شاید خواست عوض بکنه اونوقت باید چیکار بکنه؟؟

از طریق تنظیمات فقط می تونید کاری بکنید که ایمیل توسط مدیران یا فقط مدیر کل قابل دیدن باشه!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، ircfc گفته است :

اخه چرا نباید کاربر ایمیل خودشو نبینه؟؟ شاید خواست عوض بکنه اونوقت باید چیکار بکنه؟؟

سلام

امکان تغییر ایمیل هم بستم، حالا اینکه دلیلش چی هست بحثو منحرف میکنه و توضیحشم طولانی هست.

در ۱ ساعت قبل، ircfc گفته است :

از طریق تنظیمات فقط می تونید کاری بکنید که ایمیل توسط مدیران یا فقط مدیر کل قابل دیدن باشه!

با تشکر

کجای تنظیمات این قابلیت هست ؟ چون من چک کردم همچین چیزی پیدا نکردم که جناب مددی زحمت کشیدن با کمکشون از طریق ادیت کدها حل شد

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

سلام

منظورم این بود که تنظیم بکنید تا فقط مدیران یا مدیر کلی بتونه ایمیل هارو ببینه و دسترسی داشته باشه!

خود کاربرها هم بصورت پیش فرض به ایمیل هاشون دسترسی دارند

حالا شما دلیل خاص خودتونو دارید برای  برداشتن ایمیل که مشکلتون حل شده و دیگه تاپیک رو منحرف بیشتر از این منحرف نکنیم!

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.