رفتن به مطلب

عدم تغییر تاریخ تولد

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در قسمت نمایه کاربری گزینه تاریخ تولد هست اما نمی توان ان را تغییر داد راهی هست درست کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. زبان را به انگلیسی تغییر بدید و تاریخ را تغییر بدید سپس دوباره به فارسی برگردونید. :D

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. زبان را به انگلیسی تغییر بدید و تاریخ را تغییر بدید سپس دوباره به فارسی برگردونید. :D

سلام ، زبان فارسی قفل شده و نمی تونم تغییر بدم... و نمیدونم از کدوم قسمت تاریخ تغییر بدم... ، اگر امکان داره راهنمایی کنید که چطوری و از کدام قسمت تاریخ های میلادی رو به ماه های میلادی تغییر بدم توی یکی از تاپیک ها زده بودن ولی ادرس مکان تغییر نگفته بودن... ممنون میشم همینارو اینجا توضیح بدید

لینک ارسال

سلام. مسیر را دارید اشتباه میرید برای تغییر زبان. اگر در پنل مدیریت هستید روی آواتار خود کلیک کنید تا گزینه تغییر زبان را ببینید. اگر در تنظیم نمایه در جلوی سایت هستید، به پایین ترین قسمت قالب خود برید تا گزینه زبان را مشاهده کنید. :give_rose:

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. مسیر را دارید اشتباه میرید برای تغییر زبان. اگر در پنل مدیریت هستید روی آواتار خود کلیک کنید تا گزینه تغییر زبان را ببینید. اگر در تنظیم نمایه در جلوی سایت هستید، به پایین ترین قسمت قالب خود برید تا گزینه زبان را مشاهده کنید. :give_rose:

دوست عزیز اینکار انجام دادم اما بقیه اعضایی که توی انجمنم عضو میشن که بلد نیستن من یک راه میخوام که کلا درست بشه نه فقط برای خودم برای همه کاربرایی که میان تو انجمنم لینک انجمن هم توی پروفایلم هست خواستید خودتون تست بکنید ....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...