رفتن به مطلب

مشکل عضویت در انجمن

xaniar

ارسال‌های توصیه شده

در 10 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

در 15 ساعت قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

صبح سایت شمارو چک کردم که حتی ثبت نام در انجمن هم با موفقیت انجام نمی شود و خطا می دهد ، گفتم شاید مشکلی که نمایش می دهد شما در جریان هستید و بعد از چند ساعت برطرف خواهد شد.

ولی الان متوجه شدیم که شما به خودتون زحمت ندادین یک بار مرحله ثبت نام و ورود به انجمن را طی کنید تا ببنید چه خطایی دارید که داخل این موضوعی که مطرح کردین بیان کنید.

موقع ثبت نام یا بازگردانی رمز ، خطای دیتابیس (MySQL server has gone away) دارید بهتره به هاستیگ تیکت بزنید.

به داشبورد انجمن دسترسی دارید ؟

در 15 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

چند مورد را باید بررسی کرد. اول فایل نیازمندی های IPS را بارگذاری کنید و لینکش را اینجا قرار بدید

همه ی این کار هارو انجام دادم باز هم درست نشد.

مشکل از هاستینگ نیست چون انجمن anonysec.org هم روی همین هاست ها قرار دارد. و به خوبی کار میکند  نسخه IPS هم ارتقا دادم باز همون مشکل دارد

ببخشید اساتید محترم من الان نسخه IPS را ارتقا دادم الان وقتی ثبت نام میکنم ارور دیتابیس نمیده و مستقیماً به این صفحه منتقل میشه :
image.thumb.png.714ac6933b33dc351024af0f30b17d02.png

لطفا راهنمایی کنید گمان نمیکنم مشکل از هاستینگ باشضه چون با ارتقا IPS ارور دیتابیس نمیده و مستقیما به این صفحه منتقل میشه. اگر تنظیماتی دارد که شاید من تغییری درش اعمال کرده باشم نادانسته لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 18 ساعت قبل، xaniar گفته است :

لطفا راهنمایی کنید گمان نمیکنم مشکل از هاستینگ باشضه

برای کمک ما به شما اول شما باید به خودتون کمک کنید با خوندن با دقت صحبت های دوستان :

در 19 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

میتونید فایل گزارش را اینجا پیوست کنید تا دوستان بررسی کنند. این فایل را میتونید از مسیر «سیستم>پشتیبانی» پیدا کنید یا در هاست فکر کنم در مسیر uploads/logs باشه.

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

برای کمک ما به شما اول شما باید به خودتون کمک کنید با خوندن با دقت صحبت های دوستان :

اینم تمام فایل هایی که در فولدر لاگ بودن :

2018_05_01_uncaught_exception.php.zip

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

طبق پیام خطایی که شما فرستادید این خطا در سطر اول همه لاگ ها بود :

Wed, 23 May 2018 07:57:00 +0000
SELECT word_key, word_default, word_custom FROM `core_sys_lang_words` WHERE lang_id=2 AND word_key IN('smtpmail_fsock_error_initial') and word_js=0
IPS\Db\Exception: MySQL server has gone away (2006)

نکته مهمش این جمله هست : MySQL server has gone away (2006)

البته اینکه پشتیبانی سرور شما می گه مشکل از سرور نیست جالبه چون سازندگان MySQL خودشون می گن مشکل از سرور و MySQL هست. در این مورد پشتیبانی سرورتون می تونه با تیکت زدن به شرکت Oracle اون ها رو از جهالت چند ده ساله در بیاره که فکر می کنن MySQL مورد داره. سازندگان MySQL اینجا گفتن که مشکل از سرور هست :

https://dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/gone-away.html

برای رفع این مشکل هم سرورتون باید طبق راهنمای زیر عمل کنه که به راحتی با یک جستجو ساده در گوگل پیدا می شه :

https://matomo.org/faq/troubleshooting/faq_183/

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...