رفتن به مطلب

مشکل عضویت در انجمن

xaniar

ارسال‌های توصیه شده

سلام ببخشید وقتی کاربری میخواد  وارد انجمن بشه ثبت نام با موفقیت انجام می گیرد اما  نمیتونه وارد اکانت خود بشه

این ادرس انجمن :
tirojshop.ir/forum

لطفا تست کنید و بگید مشکل از کجاست خیلی ممنون میشم

اخرین بازدید میزنه هرگز

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

صبح سایت شمارو چک کردم که حتی ثبت نام در انجمن هم با موفقیت انجام نمی شود و خطا می دهد ، گفتم شاید مشکلی که نمایش می دهد شما در جریان هستید و بعد از چند ساعت برطرف خواهد شد.

ولی الان متوجه شدیم که شما به خودتون زحمت ندادین یک بار مرحله ثبت نام و ورود به انجمن را طی کنید تا ببنید چه خطایی دارید که داخل این موضوعی که مطرح کردین بیان کنید.

موقع ثبت نام یا بازگردانی رمز ، خطای دیتابیس (MySQL server has gone away) دارید بهتره به هاستیگ تیکت بزنید.

به داشبورد انجمن دسترسی دارید ؟

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

صبح سایت شمارو چک کردم که حتی ثبت نام در انجمن هم با موفقیت انجام نمی شود و خطا می دهد ، گفتم شاید مشکلی که نمایش می دهد شما در جریان هستید و بعد از چند ساعت برطرف خواهد شد.

ولی الان متوجه شدیم که شما به خودتون زحمت ندادین یک بار مرحله ثبت نام و ورود به انجمن را طی کنید تا ببنید چه خطایی دارید که داخل این موضوعی که مطرح کردین بیان کنید.

موقع ثبت نام یا بازگردانی رمز ، خطای دیتابیس (MySQL server has gone away) دارید بهتره به هاستیگ تیکت بزنید.

سلام

بله به داشبورد دسترسی دارم یعنی مشکل از دیتابیس هست ؟ من ثبت نام می کردم باز می رفت توی صفحه ثبت نام اما وقتی ورود میزدم با همون مشخصات که ثبت کرده بودم وارد می شد فک کردم مشکل از جای دیگه ای هست

در 10 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

سلام 

من به پشتیبانی هاستینگ تیکت دادم گفتند مشکلی نداره مشکل از IPS هست . شما میگید اونا اونا میگن شما در ضمن من خودم ثبت نام کردم مشکل نداشت جدیداً اینجوری شده. لطفا یک راهنمایی دقیق بکنید مثلا اگر مشکل از فایلها باشه من باید کدوم قسمت برم و چه چیزیو چک بکنم.

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، علی مددی گفته است :

ببخشید نگاه کنید من تیکت زدم گفتن مشکل از سرور دیتابیس نیست و سالمه مشکل از IPS هست که باید پشتیبانی IPS برطرف و راهنمایی بکنه.

حالا من این وسط موندم چیکار بکنم.

وقتی ثبت نام میکنم بعد از زدن دکمه عضویت این ارور میده :

image.thumb.png.074e730f2aac30055b3fb8991c6c9082.png

و وقتی دکمه برگشت میزنم این صفحه میاد :

image.thumb.png.8bf409e858f420e358e8b95fa7c1d1aa.png

بعد که وارد فرم ورود میشم اطلاعات وارد میکنم وارد انجمن میشه الان من نمیدونم مشکل از هاسته یا مشکل از وصل شدن IPS به دیتابیس لطفا راهنمایی بکنید :

image.thumb.png.0f0c1991271416578e4334559597b773.png

خواهش میکنم کمکم کنید .

لینک ارسال

چند مورد را باید بررسی کرد. اول فایل نیازمندی های IPS را بارگذاری کنید و لینکش را اینجا قرار بدید

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

چند مورد را باید بررسی کرد. اول فایل نیازمندی های IPS را بارگذاری کنید و لینکش را اینجا قرار بدید

من دفعه اولم هست که با IPS کار میکنم لطفا نام لاتین این فایل که گفتید بگید تا بفرستم.  و در کدام قسمت هست.

لینک ارسال

فایل زیر را روی هاست در جایی که IPS نصب است بارگذاری کنید و لینک  را برام ارسال کنید.

ips4.php

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

فایل زیر را روی هاست در جایی که IPS نصب است بارگذاری کنید و لینک  را برام ارسال کنید.

ips4.php

image.thumb.png.87f41d6eac225a8fc58415f721b18a59.png
/public_html/forum/ips4.php

در 1 دقیقه قبل، xaniar گفته است :

image.thumb.png.87f41d6eac225a8fc58415f721b18a59.png
/public_html/forum/ips4.php

در 7 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

ips4.php

http://tirojshop.ir/forum/ips4.php

لینک ارسال

عذرخواهی میکنم بابت دیر جواب دادن...

البته همانطور که قبلاً جناب نامنی توضیح دادند در تاپیک های پیشین این خطا مربوط به پایگاه داده شماست، اینکه هاستینگ شما زیربار نمیره ما تمام مراحلی که ممکنه IPS مشکل ایجاد کرده باشه را انجام میدیم دیگه بعد از اون هیچ راهی جز هاستینگ نمیمونه.

1. میتونید فایل گزارش را اینجا پیوست کنید تا دوستان بررسی کنند. این فایل را میتونید از مسیر «سیستم>پشتیبانی» پیدا کنید یا در هاست فکر کنم در مسیر uploads/logs باشه.
  2. از مسیر «سیستم>پشتیبانی» گزینه «قسمتی به درستی کار نمی کند» را بزنید تا کش سیستم پاک شود و سیستم اطلاعات لازم برای بعضی از قسمت هایی را که مشکل دار شده است را در اختیار شما قرار دهد. بعد از این کار دوباره ثبت نام را بررسی کنید ببینید که مشکل برطرف شده یا نه.
  3. از همان قسمت پشتیبانی، بسپارید که شخصی سازی هایی را که انجام شده نادیده بگیرد، دوباره امتحان کنید ببینید مشکل ثبت نام حل شده یا نه.
  4. تمام افزونه ها را غیرفعال کنید و دوباره بررسی کنید.
  5. کم پیش میاد اما برای اطمینان، تم را پیش فرض قرار دهید و بررسی کنید.
  6. اگر هیچکدام از این روش‌ها جواب نداد، فایل IPS مربوط به نسخه خود را دریافت کنید و روی هاست خود بارگذاری و از حالت فشرده خارج کنید تا فایل هایی که احیاناً اسیب دیده اند اصلاح شوند.
  7. در نهایت اگر نه این روش ها و نه هاستینگ جواب نداد، اطلاع بدید تا یه هاستینگ خوب بهتون معرفی کنیم چون باید مهاجرت کنید :D

اگر در انجام روش های بالا با مشکل مواجه هستید یا دانش کافی ندارید میتونید دسترسی ها را پیام خصوصی کنید، بدمون نمیاد شیرینی بعد از افطار را از شما بگیریم m/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...