رفتن به مطلب

پیغام هشدار پنل مدیریت IPS 4.3.2

hhamedd

ارسال‌های توصیه شده

سلام. این پیغام همیشه در صفحه اول پنل مدیریت هست. نمیدونم کدوم اکستنشن php 7 رو باید غیرفعال کنم. با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن که این توابع رو خودش بخاطر امنیت در سرورها غیرفعال کردن. 

توابع خطرناک PHP فعال است

توصیه می کنیم توابع زیر را در سرور خود غیر فعال نمایید. اگر که شما سرور خود را مدیریت نمی کنید با پشتیبان فضای میزبانی خود تماس حاصل فرمایید.
pcntl_exec, proc_open

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

لطفا قبل از ارسال جستجو کنید :

موفق باشید

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

لطفا قبل از ارسال جستجو کنید :

موفق باشید

سلام. وقت بخیر. 

مشکل اینه که فایل php.ini در بین فایلهای هاست من وجود نداره (با نمایش فایل های مخفی هم این فایل پیدا نشد)

از سمت سرور هم میگن این توابع رو غیرفعال کردن. 

موندم این پیغام خطا چرا باید نمایش  داده بشه. 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر از cPanel استفاده می کنید از طریق php.ini Editor نسخه ای که مربوط به نسخه php خودتون هست رو ویرایش و طبق اون دستور العمل اون تاپیک عمل کنید.

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

اگر از cPanel استفاده می کنید از طریق php.ini Editor نسخه ای که مربوط به نسخه php خودتون هست رو ویرایش و طبق اون دستور العمل اون تاپیک عمل کنید.

سلام. این قابلیت رو در cpanel ندارم. فایل php.ini نیست. میگه اینکه بسازم. منتها بعید میدونم دستورات موردنظرم عمل کنن. چون این توابع اول به سرور مربوط میشه. بهر حال ممنون

راستش تا به حال از انجمن ها استفاده نکردم و بخاطر همین تا الان 2 یا 3 بار تذکر داده شده. اگه ممکنه یه منبعی معرفی کنید که بتونم قوانین مشترک بین تمام انجمن ها رو (فرقی نمیکنه با چه موضوعی) مطالعه کنم. قسمت انتخاب دسته بندی یه مقدار بیشتر سردرگم میشم که کدوم باید باشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

هر سایتی قوانین خاص خودش رو داره، ما اینجا قوانین مون به شرح زیر هست :

http://ipsfarsi.com/user-guide/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...