رفتن به مطلب

دامین انجمن

saho

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض ادب

آدرس اصلی سایت ما در حال حاضر : www.lifepazel.ir  هستش و آدرس انجمنی که دارم بارگذاری می کنم برای سایتمون اینجوری می شه .. www.forum.lifepazel.ir 

سوال اینه که در هر صورت چیزی که مشخصه این دوتا آدرس هیچ ارتباطی به هم نداره و باید جوری باشه که من لینک این انجمن رو توی منوی آدرس اصلی سایت قرار بدم ..

حالا چطوری می شد نصب کنم که در همون دیتا بیش لایف پازل می بود .. آیا راه داشت .. یا کلا راهش همینه دیگه .

لینک ارسال
  • مدیر کل بازنشسته سایت

دوتا دیتابیس جدید ایجاد کنید همچنین در بخش انجمن IPS رو ایجاد کنید و در دامنه اصلی سیستم مدیریت محتوای خودتون رو نصب کنید 

لینک ارسال
  • تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 45 دقیقه قبل، saho گفته است :

یعنی در همون دیتا بیس lifepazel.ir یک فولدر به اسم forum  بسازم و IPS رو اونجا آپلودو اکتسرکت کنم.. درسته ؟

اون وقت چطوری توی آدرس LIFEPAZEL .IR پیاده سازیش کنم؟

درود.

پیشنهاد من به شما استفاده از آموزش های نحوه کار با هاست ها و آشنایی با دامنه و ... می باشد، از Google.com کمک بگیرید، سوالات شما بابت مشکل از سمت انجمن نمی باشند.

لینک ارسال

سلام. میشه بیشتر در مورد اینکه IPS روی وردپرس پیاده سازی کرد توضیح بدید؟

IPS را الان میتونیم به جرأت بگیم یه سایت ساز (نه انجمن ساز) کامل هست، وردپرس هم با کم و زیاد همین ویژگی را داره. افزونه نیست که بخواهیم روی هم پیاده سازی کنیم. من حدس میزنم منظور شما این است که این دو با هم هماهنگ باشند، یعنی اگر کسی در IPS ثبت نام کرد در وردپرس نیازی به ثبت نام نداشته باشه و در اصل در این دو نرم افزار دارای یک پروفایل باشند و دیگر ویژگی‌هایی شبیه این. اگر حدس من درست باشه:

در جواب شما باید عرض کنم که همچین امکانی وجود داره که این دو را با هم هماهنگ کرد که در این مورد من قبلن افزونه‌ای دیدم برای IPS. البته طبق فرموده جناب نامنی با ویژگی 0Auth  (اگه درست گفته باشم) میشه این کار را کرد. ولی چطور؟ دیگه نپرس :congratulate:

اگرم که حدس من اشتباه هست که باید بیشتر توضیح بدید.

موفق باشید.

لینک ارسال

دقیقا حدس شما درسته..

من چطور می تونم با شما در تماس باشم ..

البته اگه خارج از قوانین اینجا نباشه ..

تلفنی یا تلگرامی یا هر جور که بشه ... ممنون می شم ..

رمضان زاده

لینک ارسال

خوشبختم جناب رمضان زاده. شما عزیز مایید. با فیلتر شدن تلگرام من در همین انجمن بیشتر از هر جای دیگه در دسترس هستم. پیام خصوصی من در خدمت شماست. 

البته همانطور که گفتم برای این تاپیک یعنی هماهنگ کردن وردپرس و IPS بنده اطلاع چندانی ندارم. بهتره که با برنامه نویسان سایت مثل آقای @محمد قاسمی و آقای @حسن قاسمی نیا در ارتباط باشید. ولی اگه فکر میکنید کمکی در زمینه های دیگه از دستم برمیاد از طریق پیام خصوصی در خدمت شما هستم.

عالی باشید مثل همیشه

لینک ارسال
  • تیم مدیریت/توسعه دهنده
در در 13 اردیبهشت 1397 در 20:14، saho گفته است :

خب درسته حرف شما..

آیا این امکان پذیر هست که این سیستم انجمن رو روی همون ورد پرس پیاده سازی کنم .. یا نه همین جوریه کلا دیگه

درود.

خیر، ولی می توانید با استفاده از افزونه زیر که به ارزش 180$ به بالا می باشد استفاده کنید و این 2 سیستم را با هم مرتبط ( Sync ) کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، محمد قاسمی گفته است :

خیر، ولی می توانید با استفاده از افزونه زیر که به ارزش 180$ به بالا می باشد استفاده کنید و این 2 سیستم را با هم مرتبط ( Sync ) کنید.

متشکرم .. کلا نظرم عوض شد.. همینجوری به صورت دوتا سیستم جداگانه ولی لینک شده به هم ازشون استفاده می کنم و سپاس از شما دوستان که همچین سیستمی ر فراهم کردید که تقریبا همه نیازهای مارو برطرف کرد.. بی نهایت تشکر ..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...