رفتن به مطلب

حذف شدن متن پیام ها

MrAmir

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقت بخیر 

یه مشکلی برای انجمن پیش اومده که از عصر امروز محتوای تمام پیام ها , بدون هیچ دستکاری در سیستم یا نصب افزونه نمایش داده نمیشه و زمانی که شما میخوایی پیام جدید ارسال کنید با ارور زیر مواجه میشید :

Sorry, there was a problem
Something went wrong passé.Veuillez again.

Code d’erreur  EX1062

INSERT INTO `_ipbcore_message_posts` ( `msg_topic_id`, `msg_date`, `msg_author_id`, `msg_post`, `msg_ip_address`, `msg_is_first_post` ) VALUES ( 19026, 1521999014, 2, '<p>
	test
</p>', '2.190.9.239', true )
IPS\Db\Exception: Duplicate entry '173323' for key 'PRIMARY' (1062)
#0 /home/****/public_html/forum/system/Db/Db.php(807): IPS\_Db->preparedQuery('INSERT INTO `_i...', Array)
#1 /home/****/public_html/forum/system/Patterns/ActiveRecord.php(459): IPS\_Db->insert('core_message_po...', Array)
#2 [internal function]: IPS\Patterns\_ActiveRecord->save()
#3 /home/****/public_html/forum/init.php(449) : eval()'d code(68): call_user_func_array('parent::save', Array)
#4 [internal function]: IPS\Patterns\rules_hook_ipsPatternsActiveRecord->save()
#5 /home/****/public_html/forum/init.php(449) : eval()'d code(315): call_user_func_array('parent::save', Array)
#6 /home/****/public_html/forum/system/Content/Comment.php(175): IPS\rules_hook_ipsContent->save()
#7 [internal function]: IPS\Content\_Comment::create(Object(IPS\core\Messenger\Conversation), '<p>\n\ttest\n</p>', true, 'Amir', NULL, Object(IPS\Member))
#8 /home/****/public_html/forum/applications/core/sources/Messenger/Message.php(126): call_user_func_array('parent::create', Array)
#9 /home/****/public_html/forum/system/Content/Item.php(339): IPS\core\Messenger\_Message::create(Object(IPS\core\Messenger\Conversation), '<p>\n\ttest\n</p>', true, 'Amir', NULL, Object(IPS\Member))
#10 /home/****/public_html/forum/system/Content/Item.php(85): IPS\Content\_Item::createFromForm(Array, NULL)
#11 /home/****/public_html/forum/applications/core/modules/front/messaging/messenger.php(448): IPS\Content\_Item::create()
#12 /home/****/public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\core\modules\front\messaging\_messenger->compose()
#13 /home/****/public_html/forum/system/Content/Controller.php(50): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#14 /home/****/public_html/forum/applications/core/modules/front/messaging/messenger.php(71): IPS\Content\_Controller->execute()
#15 /home/****/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\front\messaging\_messenger->execute()
#16 /home/****/public_html/forum/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#17 {main}

تمام سفارشی سازی , افزونه و برنامه هارو هم غیرفعال کردم و تست کردم مشکل حل نشد , قبلا هم فکر میکنم این مشکل برام پیش اومده بود @وحید نامنی اقای نامنی فکر میکنم قبلا گفته بودید مشکل از دیتابیس هست و با repair کردن مشکل حل میشه !  اگر اشتباه نکنم , لطفا راهنمایی بفرمایید 

در سایت IPS هم جستجو کردم این مشکل وجود داشت ولی کسی جوابی نداده بود به سوال 

https://invisioncommunity.com/forums/topic/408429-rc4-code-d’erreur-ex1062

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

ابتدا تمام مد ها رو غیرفعال کنید و سپس امتحان کنید.

از کدوم نسخه نال استفاده می کنید که سیستم به زبان فرانسه پیام می ده؟

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

ابتدا تمام مد ها رو غیرفعال کنید و سپس امتحان کنید.

از کدوم نسخه نال استفاده می کنید که سیستم به زبان فرانسه پیام می ده؟

درود جناب نامنی عزیزم @وحید نامنی

از اخرین ورژنی که در IPSFarsi هست است استفاده میکنیم ارور هم از لینکی که دادم کپی کردم چون یکی بود وگرنه ارور سیستم بنده فارسی هست :give_rose:

در حال حاضر با برگردوندن بک اپ چند ساعت قبل دیتابیس مشکل حل شد

مشکل از _ipbcore_message_posts دیتابیس بود , که وقتی repair شد کلا تمام پیام ها و اطلاعیه ها از بین رفت و مجبور به برگردوندن بک اپ چند ساعت قبل شدم که مشکل حل شد

جناب نامنی در حال حاضر چطور میشه حجم دیتابیس رو کم کرد ؟ ایا راه موثری هست که حداقل قسمتی از حجم دیتابیس رو کم کرد ؟ 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 18 ساعت قبل، MrAmir گفته است :

جناب نامنی در حال حاضر چطور میشه حجم دیتابیس رو کم کرد ؟ ایا راه موثری هست که حداقل قسمتی از حجم دیتابیس رو کم کرد ؟ 

معمولا حجم بالای دیتابیس مربوط به تیبل log ها هست که می تونید از مدیریت تعیین کنید که چه مدت در بانک اطلاعاتی نگه داشته بشه. چندین تاپیک در این مورد هست که دوستان توضیحات بیشتری دادند.

شما ابتدا ببینید بیشترین حجم مال کدوم تیبل هست که متوجه بشیم آیا طبیعیه یا خیر.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...