رفتن به مطلب

قفل شدن حساب ادمین

Behzad4x

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان و اساتید گرامی،

در حال کار بر روی سایت و انجمن بودم که ناگهان حسابم SignOut شد! مجدد که خواستم لاگین کنم، دیدم حسابم قفل شده است:

admin.png.c64d01e628fb72cb9c309e72e58585a5.png

ظاهرا فردی خواسته با یوزر ادمین لاگین کنه، که با چندبار تلاش و زدن پسورد موفق نشده و حساب لاک شده که در ایمیل ارسالی به ip اون فرد هم اشاره شده است:

email.png.02bc4672fdf2d2673d130d1e314128b0.png

راه حل این مشکل چی هست دوستان؟ اینجوری یک کاربر خرابکار میتونه با تغییر آی پی ، دائما حساب ادمین رو لاک کنه و دردسر درست کنه.

سپاسگزارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

۱- بر روی پوشه مدیریت رمز بگذارید.

۲- ورود ۲ مرحله ای رو فعال کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

۱- بر روی پوشه مدیریت رمز بگذارید.

۲- ورود ۲ مرحله ای رو فعال کنید.

موفق باشید

سلام، وقت شما هم بخیر جناب نامنی گرامی،

چطور میتونم بر روی پوشه مدیریت رمز بگذارم؟

سپاسگزارم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 3 دقیقه قبل، Behzad4x گفته است :

چطور میتونم بر روی پوشه مدیریت رمز بگذارم؟

در صفحه اول مدیریت > مرکز امنیت. در اونجا مرحله به مرحله نحوه انجام کار توضیح داده شده.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

در صفحه اول مدیریت > مرکز امنیت. در اونجا مرحله به مرحله نحوه انجام کار توضیح داده شده.

ممنون جناب نامنی، از این قسمت رمز ثانویه رو فعال کردم.

فقط یکبار رمز ثانویه رو پرسید و برای دفعات دیگه رمز دوم رو نمیخواد. در حقیقت وقتی ساین اوت میکنم و مجددا لاگین، دیگه رمز ثانویه رو درخواست نمیکنه و با همان رمز اول وارد اکانت ادمین میشه. این رمز ثانویه دقیقا چطور کار میکنه و چه زمانی درخواست میشه؟

یک سوال دیگه: گزینه Allow anonymous login در قسمت زیر برای چه منظوری هست؟ سپاسگزارم.

allow-anonymous-login.thumb.png.3ad58220f2bd3d8cc7c03e14a602754c.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در در 5 فروردین 1397 در 08:47، Behzad4x گفته است :

فقط یکبار رمز ثانویه رو پرسید و برای دفعات دیگه رمز دوم رو نمیخواد. در حقیقت وقتی ساین اوت میکنم و مجددا لاگین، دیگه رمز ثانویه رو درخواست نمیکنه و با همان رمز اول وارد اکانت ادمین میشه. این رمز ثانویه دقیقا چطور کار میکنه و چه زمانی درخواست میشه؟

بر اساس کوکی عمل می کنه و اگر یکبار درست وارد کنید تا مدتی از شما دوباره پرسیده نمی شه. ولی وجود داره و در مقابل حملات ایستادگی می کنه.

در در 5 فروردین 1397 در 08:47، Behzad4x گفته است :

یک سوال دیگه: گزینه Allow anonymous login در قسمت زیر برای چه منظوری هست؟ سپاسگزارم.

کاربران می تونن به صورت ناشناس وارد سایت بشن. ورود به صورت ناشناس این امکان رو می ده که وضعیت آنلاین کاربر از بقیه کاربران مخفی باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...