رفتن به مطلب

تغییر تاریخ و ساعت پست‌های ارسال شده در تاپیک

ارسال‌های توصیه شده

درود

من نیاز به روشی دارم که بشه تاریخ و ساعت ارسال پست‌ها رو تغییر داد تا بدین ترتیب چینش پست‌ها در تاپیک‌ها جابه‌جا بشه. مثلا بعضی اوقات نیازه آخرین پست رو بیاریم بالاتر و جای دومین پسن تاپیک قرار بدیم. چنین کاری چطور امکان پذیره؟ خودم اینو پیدا کردم:

https://invisioncommunity.com/files/file/8684-change-post-date/

امکان خرید یا ارائه‌ی نسخه‌ی نال شده‌ش وجود داره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi
لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
در در 8 اسفند 1396 در 08:45، وحید نامنی گفته است :

درودو عرض ادب

جناب نامنی سوالم رو درست مطالعه نکردید فکر کنم. این لینک رو که خودمم پیدا کرده بودم. می‌خواستم ببینم نسخه‌ی نال شده یا مشابهش وجود داره یا خیر؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوستان راه حلی برای این مشکل ندارید؟ از طریق phpMyAdmin هم نمی شه؟؟ من الان تاپیک جدید زدم و پست‌هایی که قبلا ارسال شده و با این تاپیک مرتبط بوده رو ادغام کردم ولی پست خودم که یعنی باید پست اول تاپیک باشه اومده آخر از همه! عجیبه که خود IPS چنین آپشنی اضافه نکرده به پنل مدیریت

لینک ارسال

در در 5 فروردین 1397 در 10:59، SasanGF گفته است :

دوستان راه حلی برای این مشکل ندارید؟ از طریق phpMyAdmin هم نمی شه؟؟ من الان تاپیک جدید زدم و پست‌هایی که قبلا ارسال شده و با این تاپیک مرتبط بوده رو ادغام کردم ولی پست خودم که یعنی باید پست اول تاپیک باشه اومده آخر از همه! عجیبه که خود IPS چنین آپشنی اضافه نکرده به پنل مدیریت

وقت بخیر , 

تنها راه حلی که به ذهنم میرسه در حال حاضر تغییر نویسنده پست هاست ! 

برای مثال یک پست در ساعت 22 روز 1 شنبه ارسال شده - یک پست در ساعت 22 روز 2 شنبه 

نویسنده و محتوای این 2 پست رو با جا به جا کنید :blush:

برای تغییر نویسنده پست هم به افوزنه change post author نیاز هست که میتونید از انجمن دانلود کنید

امیدوارم کمکی کرده باشم ! 

لینک ارسال

در در 7 فروردین 1397 در 02:29، MrAmir گفته است :

وقت بخیر , 

تنها راه حلی که به ذهنم میرسه در حال حاضر تغییر نویسنده پست هاست ! 

برای مثال یک پست در ساعت 22 روز 1 شنبه ارسال شده - یک پست در ساعت 22 روز 2 شنبه 

نویسنده و محتوای این 2 پست رو با جا به جا کنید :blush:

برای تغییر نویسنده پست هم به افوزنه change post author نیاز هست که میتونید از انجمن دانلود کنید

امیدوارم کمکی کرده باشم ! 

درود و عرض ادب

روشی بسیار هوشمندانه بود :D ممنونم. افزونه‌ش نصب بود ولی به فکرم نرسیده بود این کار رو انجام بدم. با اینکه راه حلی اذیت کننده هست ولی مشکل رو فعلا حل کرد. امیدوارم عزیزان راه حل مناسب یا پلاگینی برای این مشکل در اختیار کاربران قرار بدن

بازم تشکر از زحمات تمامی عزیزان

لینک ارسال

در در 11 فروردین 1397 در 00:45، SasanGF گفته است :

درود و عرض ادب

روشی بسیار هوشمندانه بود :D ممنونم. افزونه‌ش نصب بود ولی به فکرم نرسیده بود این کار رو انجام بدم. با اینکه راه حلی اذیت کننده هست ولی مشکل رو فعلا حل کرد. امیدوارم عزیزان راه حل مناسب یا پلاگینی برای این مشکل در اختیار کاربران قرار بدن

بازم تشکر از زحمات تمامی عزیزان

:blush: خوشحالم مشکلتون حل شد ! 

به نظرم ایجاد همچین افزونه ای باعث مشکلات بسیاری میشه , در نمایش اخرین مطالب و پست ها , بهم ریختن نظم تاپیک که بر اساس زمان ارسال مطالب هست 

ولی خب روشی که گفتم برای مواردی اینچنینی به کارتون میاد :grinning:

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 19 فروردین 1397 در 00:42، MrAmir گفته است :

:blush: خوشحالم مشکلتون حل شد ! 

به نظرم ایجاد همچین افزونه ای باعث مشکلات بسیاری میشه , در نمایش اخرین مطالب و پست ها , بهم ریختن نظم تاپیک که بر اساس زمان ارسال مطالب هست 

ولی خب روشی که گفتم برای مواردی اینچنینی به کارتون میاد :grinning:

نه دیگه. الان انجمن‌های VB چنین کاری رو میکنن مشکلی هم نداره. وقتی که زمان آپدیت میشه، در تمام جداول مربوطه در دیتابیس باید آپدیت بشه دیگه. افزونه‌ش هم برای IPS موجوده فقط کسی هنوز نالش نکرده

لینک ارسال

ضمن سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز، مشکل تغییر زمان رو می‌تونید با یه تغییر post_date در دیتابیس حل کنید.

برای تغییر زمان یک پست ارسال شده در IPS، با مراجعه به phpMyAdmin در پنل هاست و دیتابیس انجمنتون، وارد جدول prefix_forums_posts پست‌ها بشید و دستور زیر رو با مقادیر توضیح داده شده وارد کنید:

UPDATE prefix_forums_posts SET post_date = 1524678777 WHERE prefix_forums_posts.pid = 261 AND prefix_forums_posts.topic_id = 84;

توضیحات:

1. منظور از عبارت prefix در قسمت prefix_forums_posts همان پیشوند جداول شما در دیتابیس می‌باشد که برای هر کاربر متفاوت است. مثلا IPS_forums_posts یا test_forums_post و...
  2. به جای عبارت 1524678777 باید زمان و ساعت دلخواه پست را به صورت فرمت Timestamp وارد کنید. برای تبدیل تاریخ و ساعت به عدد Timestamp می‌توانید از سایت https://www.epochconverter.com و بخش Human date to Timestamp استفاده کنید.
  3. به جای عدد 261 در کد بالا، باید آیدی پست مورد نظر خود را وارد کنید. جهت به دست آوردن آیدی پست، در هر پست از قسمت بالا سمت راست آن، موس خود را روی علامت اشتراک‌گذاری نگه دارید تا در پایین سمت چپ مرورگر، آدرس لینک برای شما به نمایش در آید. در آدرس لینک، عبارت بعد از comment= برابر با آیدی پست خواهد بود.
  4. به جای عدد 84 در کد بالا، بایستی آیدی تاپیک مورد نظر خود را وارد کنید. آیدی تاپیک نیز همان عددی است که در آدرس لینک تاپیک پس از عبارت yoursite.com/forums/topic مشاهده می‌کنید.

موفق و پیروز باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...