رفتن به مطلب

اضافه کردن دکمه‌ی Hide به تولبار جهت نمایش متن تنها در صورت لایک کردن پست

ارسال‌های توصیه شده

درود و عرض ادب خدمت مدیران عزیز

من به افزونه یا دکمه یا راهکاری نیاز دارم که بتونم قسمتی از متن پست‌ها رو مخفی کنم و کاربر فقط با واکنش نشون دادن به اون پست بتونه محتوا رو مشاهده کنه. این محدودیت رو هم بشه برای بعضی از کاربران مثل مدیران غیر فعال کرد که اونا بدون لایک کردن بتونن محتوای مخفی رو مشاهده کنن. در انجمن جستجو کردم چنین موردی رو نتونستم پیدا کنم. یه افزونه بود که مال نسخه‌ی 3 بود. چطور می‌تونم این کار رو روی نسخه‌ی 4.2 انجام بدم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 2 اسفند 1396 در 11:33، j-akbari گفته است :

درود بر شما

خدمت شما

درود. تشکر از شما

من وقتی افزونه رو فعال می‌کنم و یکی از پست‌ها رو واردش می‌شم، صفحه باز نمیشه و ارور 503 سرور میاد. چه راه حلی پیشنهاد میدید؟

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

@وحید نامنی من این افزونه رو خریداری کردم ولی متاسفانه پشتیبانی همراهش نیست! چه باید کرد؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

لطفا خطا رو از بخش مدیریت قرار بدید تا بشه متوجه شد که اشکال از کجاست.

با تشکر

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در در 5 فروردین 1397 در 11:00، SasanGF گفته است :

@وحید نامنی من این افزونه رو خریداری کردم ولی متاسفانه پشتیبانی همراهش نیست! چه باید کرد؟

درود.

در صفحه افزونه نوشته شده که : "در صورت وجود هرگونه مشکلات، نظرات، پیشنهادات، از طریغ مطرح کردن آن در تاپیک، پیغام خصوصی و یا تماس از طریق ایمیل : [email protected]"

افزونه که به درستی کار می کنه ( 11 مشتری فعال تا این لحظه)، سازنده و پشتیبانی افزونه نیز با خود من هستش نه آقای نامنی، نه پیغام خصوصی ای دریافت شده از سمت شما و نه تماس از طریق ایمیل، پس گله ای بابت پشتیبانی نداشتن نمی مونه.

شما از طریق پیغام خصوصی اقدام کنید به ارسال مشخصات پنل مدیریتی وب سایتتون + هاستتون جهت بررسی.

با تشکر.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...