رفتن به مطلب

شخصی سازی فرم ثبت نام اولیه IPS وسپس اختصاصی کردن تالارها باآن

ارسال‌های توصیه شده

باسلام 

آیا امکانش هست یا افزونه ای برای شخصی سازی فرم ثبت نام اولیه با افزودن چندین گزینه اضافی به این بخش جهت پرسش از کاربر

وسپس ایجاد چندفیلدمجزا و انتقال آنها به این فیلدهای جدید هست؟

تابعدا بشودبااستفاده ازمحتویات آن فیلدها تالارها را اختصاصی تر کرد

وتقسیم بندی جدیدی به آنها واعضاء انجمن داد .

مثلا درموقع ثبت نام اولیه گزینه میزان تحصیلات را هم بگیرد

وسپس تالارها را براساس میزان تحصیلات اختصاصی بکند

وفرضا افراد با مدرک دکتری داخل یک تالار باشند

و افراد فوق لیسانس تنها اجازه ورود به تالار فوق لیسانس ها را داشته باشند والی آخر  اینجوری تالارها اختصاصی شوند. 

باتشکر 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• وحید نامنی عنوان را به شخصی سازی فرم ثبت نام اولیه IPS وسپس اختصاصی کردن تالارها باآن تغییر داد

سلام

گروه کاربری بسازید و افزونه انتخاب گروه کاربری هنگام ثبت نام رو نصب کنید

بعد از گروه ها تنظیم کنید که گروه فوق لیسانس ها فقط تالار فوق لیسانس رو ببینند

لینک ارسال

سلام 

ممنونم از پاسخگوییتان

ببخشید اگر سوالم مبهم وناقص بود . 

بله اینکه شما فرمودید در زمانی که تنها با یک گذاره ومعیار گروه ها تقسیم بندی بشوند صحیح است 

ولی مسأله اینه که سایت جهت پاسخگویی به سوالات افراد است که در پاسخگویی ازم میخواهند  قسمت ثبت نام بیش از یک معیار درش لحاظ شده باشد ،

سوای سطح تحصیلات ، هم سن وسال مخاطب معیار است وهم  جنسیت افراد اعم ازمذکرومونث و هم یک معیار چهارم دیگر رشته تحصیلی  جهت تقسیم بندی و طبقه بندی مخاطبین باید در ثبت نام افراد باید لحاظ و هر فرد به تالار گروه مختص به خودش راهنمایی ومنتقل گرددوازمطالب گروههای مختص به خودش استفاده نماید.

اگر این روشی که شما فرمودید را دراینباره بخواهیم استفاده کنیم بایدموقع ثبت نام (دهها  گزینه را) درمنوی کشویی انتخاب گروه جهت انتخاب کاربری قرار دهیم که موجب نارضایتی  کاربر رافراهم میسازد .

فرضا تقسیم بندی که برای تالارهای ماهست اینچنین هست 

وقتی سوالی از طرف کاربر به پاسخگو می اید نمایش میدهد این کاربر سطح علمیش فلان هست و رشته تحصیلی اش فلان و سن اش هم فلان و مذکر است یامونث ، که به تناسب اینها به مخاطبش پاسخ مقتضی را ارائه میکند .

و تالارهایی هم بطور عمومی هست که به تناسب جنسیت مجزا شده و هم به تناسب سطح تحصیلات وسن ، که هرگروه سنی با هم سن های خود مشغول به گفتگو ومطالعه پاسخهایی که به هم سن هایشان وهم جنسشان شده می باشند و درسنین بالا هم براساس سطح تحصیلات افراد مشغول گفتگو ومطالعه مطالب وپاسخهای مربوط به هم سطحان خودهستند 

_______

1- من اون کاری که قبلا کرده ام :دو افزونه زیر را نصب کرده بودم که بجای نمایش پیغام درموقع ثبت نام ، توسط کدهای html چندتا منوی بازشو وکشویی برای گزینه های بالا قرار بدهم وبعداز انتخاب ان گزینه ها توسط کاربر نتیجه نهایی به افزونه انتخاب گروه کاربری ارسال بشود که در این قسمت ارسال اطلاعات به این افزونه  متوقف شدم!اگر لطف کنیدوراهنمایی کنید ممنون میشوم خصوصا اگه افزونه دیگری دراین زمیننه باشدومعرفی کنیدکه ممنون میشوم

باتشکر

Message on Signup Form 104(1)   -  

(SOS41) User Groups in Registration Screen & Account Settings 2.0.7 (1)

2-ضمنا بخوام بخش ثبت نام رو شخصی سازی کنم ، جهت نمایش مطالب وگزاره های جدیدم ، اونها رو در فایل register   واقع در بخش system  ، کجای این فایل باید جاگذاری کنم ؟ پنجره وپنل مخصوص ثبت نام رو پیدا نمیکنم!

3-همینطور متغییرهایی که به دیتابیس از این بخش ارسال میشوند کدامها هستند؟ 

4-اگه اگر فیلد جدیدی دردیتابیس متعلق به این بخش ایجادکنم و با دستورات php مطالب گزاره های جدیدمو اونجا ارسال کنم بعدا مثلا در بک آپ گیری واینها به مشکل برنمیخورم؟ 

5- اگر به تمام کاربرانم یک ایمیل جعلی رندوم مثلا 20 ، 30 حرفی ثبت کنم و فقط در ثبت نام وارسال کدفعال سازی و بازگردانی رمز عبور واینها از شماره تلفن کاربران استفاده کنم ، آیا کاربر در بخشهای دیگر به مشکل برنمیخوره؟ اگه جواب بله هست، درکدام بخشها ممکنه به مشکل بربخوره؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...