رفتن به مطلب

سوال ثبت نام با کد پیامکی و وب سرویس پنل پیامکی

ارسال‌های توصیه شده

در در 11 اسفند 1396 در 23:31، نورنما گفته است :

روش بهتر وامن ومناسبتری سراغ ندارید؟ 

من الان از  smsservice.ir و همینطور پیامرسان  پنل پیامکی دارم و میخوام وب سرویس یکی از اونها رو به IPS بخش ثبت نام وصل کنم وبرام هم این خیلی مهمه ،گیر اینم .ممنونم اگر راهنمایی کنید 

دوست عزیزم کاربرد این افزونه که بنده رایگان منتشر کردم و بابتش هزینه دادم که نوشتن اینه که کاربر موقع ثبت نام باید حتما با شماره وارد بشه . ایمیل اجباریه در کل برای IPS . این کاری که ما کردیم برای این مظنوره که هر کسی با هر ایمیلی نیاد ثبت نام کنه . امیدوارم شما درک متوجه شدن از افزونه رو داشته باشین چون برخی از دوستان ندارند گویا و زمینه سازی جوری شده کهب یاد حتما واسه محصول رایگانت بیای یه نوکرتم فدات شم هم بنویسی که تروخدا بردار استفاده کن .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و البته با اجازه آقای @وحید نامنی عزیز 

خواهش میکنم فرهنگ این بین ما جا بیفته و کسی چیزی رو رایگان قرار میده، برخی که اسمشون رو گذاشتن برنامه نویس به جای شمردن دندونای اسب پیش کش موردی داره ورش دارن و ارتقا بدن نه که تخریب افزونه کنن. 

دوستانی که این افزونه رو میخوان استفاده کنن فک کنم در توضیحات کامل نوشتم.

اولا با 4.2 کار میکنه

ثانیا کاربر وقتی در سایت ما ninisoal.com با حساب ایمیل وارد میشد برای اسپم شدن هزاران ایمیل توی  هاست به سرعت میساخت و وارد میشد. اما امکان ساخت هزاران شماره موبایل وجود نداشت. ما اینو گذاشتیم که کاربر با شماره خودش یا شماره ای که در دسترس داره بتونه وارد بشه. فک نکنم خیلی پیچیده باشه .

اگر مشکل امنیتی داره ننویسین (مشکل امنیتی داره) کامل بیاین توضیح بدین مشکل امنیتیش چیه؟

سوال بعدیم اینه آقای محترمی که هنوز بعد از گذشت 1 سال و خورده از انتشار این افزونه گذشته با پول میخواستن افزونه بنویسن هنوز وقت نکردن؟ اما وقت دارن بیان زیر پست هدیه حرفای نامربوط بگن.

تعجب میکنم این انجمن چند تا ادمین داره که فوق العاده کار بلد هستن ولی استثنائا" یکیشون فقط تولید انبوه وصله داره :)

در پایان دوستانی که میخوان رایگان براشون نصب میکنم، با آخرین ورژن، سامانه پیامکی هم برای هر جا داشتن ست میکنم و تقدیم میکنم. امیدوارم به عنوان یه فرد کوچیک از این انجمن یه کار مفید بتونم انجام بدم. :D

نوروزتونم پیشاپیش مبارک

لینک ارسال

در در 12 اسفند 1396 در 14:31، سایان گفته است :

درود ، اگر میتونید برای عید اماده کنید.

و اماده هم میکنید لطفا با این مبلغ نباشه که در وجه نقدی همه باشه نه اختلافات سر این موضوع هم پیش بیاد (مالی (طبقاتی))

باتشکر

شک نفرمایید تا عید امسال آماده خواهد شد. :))

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 4 ساعت قبل، وب دیتا گفته است :

و البته با اجازه آقای @وحید نامنی عزیز 

خواهش میکنم فرهنگ این بین ما جا بیفته و کسی چیزی رو رایگان قرار میده، برخی که اسمشون رو گذاشتن برنامه نویس به جای شمردن دندونای اسب پیش کش موردی داره ورش دارن و ارتقا بدن نه که تخریب افزونه کنن. 

دوستانی که این افزونه رو میخوان استفاده کنن فک کنم در توضیحات کامل نوشتم.

اولا با 4.2 کار میکنه

ثانیا کاربر وقتی در سایت ما ninisoal.com با حساب ایمیل وارد میشد برای اسپم شدن هزاران ایمیل توی  هاست به سرعت میساخت و وارد میشد. اما امکان ساخت هزاران شماره موبایل وجود نداشت. ما اینو گذاشتیم که کاربر با شماره خودش یا شماره ای که در دسترس داره بتونه وارد بشه. فک نکنم خیلی پیچیده باشه .

اگر مشکل امنیتی داره ننویسین (مشکل امنیتی داره) کامل بیاین توضیح بدین مشکل امنیتیش چیه؟

سوال بعدیم اینه آقای محترمی که هنوز بعد از گذشت 1 سال و خورده از انتشار این افزونه گذشته با پول میخواستن افزونه بنویسن هنوز وقت نکردن؟ اما وقت دارن بیان زیر پست هدیه حرفای نامربوط بگن.

تعجب میکنم این انجمن چند تا ادمین داره که فوق العاده کار بلد هستن ولی استثنائا" یکیشون فقط تولید انبوه وصله داره :)

در پایان دوستانی که میخوان رایگان براشون نصب میکنم، با آخرین ورژن، سامانه پیامکی هم برای هر جا داشتن ست میکنم و تقدیم میکنم. امیدوارم به عنوان یه فرد کوچیک از این انجمن یه کار مفید بتونم انجام بدم. :D

نوروزتونم پیشاپیش مبارک

شما با یک شماره در حال حاظر و به اصطلاح افزونه ای که درست کرده اید ( 2 تا فایل PHP که باید جایگزین شوند، نه به صورت افزونه استاندارد .XML سیستم IPS ! سر تا پای این مساله مشکل امنیتی هستش! )

اول ایمنی بعد کار، این جمله در تمامی موارد کاربرد داره.

شما محصولی را به رایگان قرارداده اید و من استفاده کردم که در نهایت مشکلاتی را مشاهده و گزارش دادم.

حال شما به عنوان برنامه نویس دلسوز مردم خواستید ارتقا بدید و اگر نخواستید هم که هیچ.

پیشنهاد می کنم کمی حرفه ای برخورد کنید تا به وسط کشیدن مسائل شخصی به انجمن.

در ضمن، من به شما تعهدی نداده ام و نداشته ام و هیچ هزینه ای هم دریافت نشده از شما، که کاملا مدیریت جناب آقای @وحید نامنی در جریان صحت این امر می باشند.

بنده به عنوان یک برنامه نویس FreeLancer دوست داشته باشم برای شما برنامه نویسی نمی کنم به دلیل فحاشی در تلگرام، آبرو بری بی مورد، مزاحمت های مکرر ...: و دوست داشته باشم برای مشتریان اخیر بنده همانند : @Ehsan1111 ، @ReZa CLONER برنامه نویسی و مشکلات را رفع می نمایم.

خلایق را هرچه لایق.

در ضمن، باز هم تاکید به عمل می آورم، استفاده از افزونه های رایگانی که اینجانب برنامه نویس دندون گرد ارائه کرده ام، ائم از : "تبدیل واحد ریال به تومان" ، "شمسی سازی" ، "فونت پیشرفته" و ... برای شما حرام بوده است، یادتان باشد!

موفق باشید.

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، محمد قاسمی گفته است :

شما با یک شماره در حال حاظر و به اصطلاح افزونه ای که درست کرده اید ( 2 تا فایل PHP که باید جایگزین شوند، نه به صورت افزونه استاندارد .XML سیستم IPS ! سر تا پای این مساله مشکل امنیتی هستش! ) قرار دادین، کاربر می تونه 1000 تا ایمیل با یک شماره ایجاد کنه.

اول ایمنی بعد کار، این جمله در تمامی موارد کاربرد داره.

شما محصولی را به رایگان قرارداده اید و من استفاده کردم که در نهایت مشکلاتی را مشاهده و گزارش دادم.

حال شما به عنوان برنامه نویس دلسوز مردم خواستید ارتقا بدید و اگر نخواستید هم که هیچ.

پیشنهاد می کنم کمی حرفه ای برخورد کنید تا به وسط کشیدن مسائل شخصی به انجمن.

در ضمن، من به شما تعهدی نداده ام و نداشته ام و هیچ هزینه ای هم دریافت نشده از شما، که کاملا مدیریت جناب آقای @وحید نامنی در جریان صحت این امر می باشند.

بنده به عنوان یک برنامه نویس FreeLancer دوست داشته باشم برای شما برنامه نویسی نمی کنم به دلیل فحاشی در تلگرام، آبرو بری بی مورد، مزاحمت های مکرر ...: و دوست داشته باشم برای مشتریان اخیر بنده همانند : @Ehsan1111 ، @ReZa CLONER برنامه نویسی و مشکلات را رفع می نمایم.

خلایق را هرچه لایق.

در ضمن، باز هم تاکید به عمل می آورم، استفاده از افزونه های رایگانی که اینجانب برنامه نویس دندون گرد ارائه کرده ام، ائم از : "تبدیل واحد ریال به تومان" ، "شمسی سازی" ، "فونت پیشرفته" و ... برای شما حرام بوده است، یادتان باشد!

موفق باشید.

من فحاشی کردم؟ واسه همین پیام پی وی صحبتامونو حذف کردین و از ادمین بودنتون سو استفاده؟

شما موظف نبودی برای من بنویسی اما بیمار هم نبودی یک ماه امروزو فردارمضان کنی که به مشکل بخوریم.

استفاده از افزونه ای که در انجمن ارسال شده شرعا با عرفا مال کاربراست و منم طبق قوانین کاربر رسمی بودم پس جوش نزنین،

سرتا پا مشکل امنیتی داشتن طبیعیه از شما گزارش شه چون هنوز با وعده های سر خرمن ب کاربرا هیچ چیزی نتونستین ارائه بدین.

ضمن اینکه افزونه تاکیدا رایگان بوده و هر کس مایل بوده استفاده میکنه هر کس نباشه استفاده نمیکنه. مشکل داره نمیدفهمم مدیری که فایلو تایید کرده قبل از انتشار تست کرده چیش از شخص جنابعالی کم بوده که تشخیص نداده. :))

در مورد ادعای فحاشی و مزاحمت من به شما فریلنسر محترم فقط میتونم بگم چرا پیاما رو از پیام خصوصی حذف کردی که من نمیبینم؟ ثابت کن من فحاشی کردم زانو میزنم عر میکشم.

مورد بعدی افزونه دندون گرد و غیره که نمونه مشابهش در سایت های دیگه هست نیازی ب استفادش نبوده و نیست،

نصب فونتم که کار هر کسی هست، بدون نیاز به افزونه آموزشششو قرار میدم.

در پایان شما اخلاق حرفه ای داشتین؟ ما یادمونه دوستانم یادشونه ...

بهتره آب رو بریزید جایی که میسوزه، یادتان باشد، یک ادمین حق پیچوندن کاربر را ندارد و در صورت هر گونه دلیل یا خصومتی میتواند در همان ابتدا بگوید نمیتوانم، در تلفن دائما بپیچاند.

دنیا دو روزه، جوش نزن :D

علی یارتان

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 13 ساعت قبل، وب دیتا گفته است :

استفاده از افزونه ای که در انجمن ارسال شده شرعا با عرفا مال کاربراست و منم طبق قوانین کاربر رسمی بودم پس جوش نزنین

درود.

بله، ولی سازنده افزونه من هستم و شرعا و عرفا برای شما حرام می باشد، ما بقی متن شما نشانه شخصیت شماست، پاسخی نخواهم داد.

"مورد بعدی افزونه دندون گرد و غیره که نمونه مشابهش در سایت های دیگه هست نیازی ب استفادش نبوده و نیست" برید از سایت های دیگه استفاده کنید، چرا که توی کل اینترنت این افزونه ها کاملا اختصاصی و از سمت IPSFarsi انتشار پیدا کرده اند.

اگر در غیر این صورت می باشد، از جناب نامنی درخواست دارم تا شفاف سازی این مورد را برای شما انجام دهند @وحید نامنی .

موفق باشید.

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
در در 13 اسفند 1396 در 19:07، وب دیتا گفته است :

شک نفرمایید تا عید امسال آماده خواهد شد. :))

سلام علیکم

فرصت کردید این افزونه رو تکمیل وآماده سازی نمایید؟

شدیدا نیاز دارم ،چندصدتا کاربر برای یکی از سایتهایی که کارکردم میخوان عضو بشن واکثرا هم ایمیل واینها ندارند! 

گفتند کاری کنم که با شماره تلفن ثبت نام کنند! 

چندمدتی هم که منتظرتان بودم.

ان شاءالله خوش خبر باشین.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

حذف کردن ایمیل از IPS غیرممکن بنظر میرسه

اگر پنل پیامک دارید تیکت کنید تا چند روش رو برای شما تست کنیم

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

حذف کردن ایمیل از IPS غیرممکن بنظر میرسه

اگر پنل پیامک دارید تیکت کنید تا چند روش رو برای شما تست کنیم

سلام 

بله پنل پیامکی چندتا داریم،چشم  خدمتتان ارسال میکنم . 

____

البته به نظرتان ممکن نیست که جهت ایمیل خود وب سرویسی که

وصل میکنیم یک ایمیل رندوم غیر واقعی 20 ،30 حرفی به دیتابیس بفرسته ،

و افراد بعداز عضویت هرکی ایمیل داشت و دوست داشت ایمیلشو جایگزین کنه؟! 

لینک ارسال

در 45 دقیقه قبل، نورنما گفته است :

بله پنل پیامکی چندتا داریم،چشم  خدمتتان ارسال میکنم . 

ممنون

در 45 دقیقه قبل، نورنما گفته است :

البته به نظرتان ممکن نیست که جهت ایمیل خود وب سرویسی که

وصل میکنیم یک ایمیل رندوم غیر واقعی 20 ،30 حرفی به دیتابیس بفرسته ،

و افراد بعداز عضویت هرکی ایمیل داشت و دوست داشت ایمیلشو جایگزین کنه؟! 

چند راه در ذهن داریم ولی نیاز هست اول تست کنیم تا مشکلی از نظر امنیتی و کارکرد نداشته باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...