رفتن به مطلب

سوال ثبت نام با کد پیامکی و وب سرویس پنل پیامکی

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

من سامانه پیامکی و وب سرویس وفایلهای php مخصوص ارسال ودریافت پیامکی رو دارم ، این امکان رو هم دارم که با php کدفعال سازی به صورت رندوم به شماره تلفن کاربر ارسال کنم .بعدش هم صحتش رو چک کنم

حالا میخوام این قابلیت رو به قسمت ثبت نام کاربران اضافه کنم که بجای دریافت اجباری ایمیل وکدفعال سازی ارسالی به ایمیل ،این کد را به شماره تلفن افراد  ارسال کند، 

آیا امکان تغییر اینچنینی در بخش ثبت نام IPS وجود دارد؟ (اون افزونه 500 هزار تومانی رو هم که توی انجمن هست رو دیدم برام صرف نمیکنه! )

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خیر امکان غیرفعال سازی ایمیل در IPS نیست

اون افزونه هم ایمیل رو حذف نمیکنه

لینک ارسال

خب بدون حذف ایمیل چطور؟ امکان افزودن دستی بررسی کد فعال سازی پیامکی در بخش ثبت نام هست ؟

مثلا یه ایمیل پیشفرض خودمون به کاربر یا سایت میدهیم ولی اصل رو اون پیامک قرار بدهیم 

فایلهای سیستمی ثبت نام کدام است ؟ 

لینک ارسال

بدون حذف ایمیل می تونید از پلاگین زیر استفاده کنید

فایل رایگان هست و ارزش رو 500 هزارتومان نوشته اند

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
  • تیم مدیریت/توسعه دهنده

درود.

استفاده از این افزونه پیشنهاد نمی شه چرا که در پروسه ثبت نام کاربر را تایید شماره تلفن همراه نمی کند و فقط به صورت کاملا مبتدی و اولیه یک Field اضافه شده و شماره را قبل از زدن دکمه Submit فرم تایید می کند، که این کار دچار مشکلات امنیتی و کاربری خواهد شد.

این افزونه حتی ارزش هزینه کردن هم ندارد چه برسه به پرداخت 500 هزارتومان هزینه !

لینک بررسی افزونه : 

موفق باشید.

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، محمد قاسمی گفته است :

درود.

استفاده از این افزونه پیشنهاد نمی شه چرا که در پروسه ثبت نام کاربر را تایید شماره تلفن همراه نمی کند و فقط به صورت کاملا مبتدی و اولیه یک Field اضافه شده و شماره را قبل از زدن دکمه Submit فرم تایید می کند، که این کار دچار مشکلات امنیتی و کاربری خواهد شد.

لینک بررسی افزونه : 

موفق باشید.

روش بهتر وامن ومناسبتری سراغ ندارید؟ 

من الان از  smsservice.ir و همینطور پیامرسان  پنل پیامکی دارم و میخوام وب سرویس یکی از اونها رو به IPS بخش ثبت نام وصل کنم وبرام هم این خیلی مهمه ،گیر اینم .ممنونم اگر راهنمایی کنید 

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 1 ساعت قبل، نورنما گفته است :

روش بهتر وامن ومناسبتری سراغ ندارید؟ 

من الان از  smsservice.ir و همینطور پیامرسان  پنل پیامکی دارم و میخوام وب سرویس یکی از اونها رو به IPS بخش ثبت نام وصل کنم وبرام هم این خیلی مهمه ،گیر اینم .ممنونم اگر راهنمایی کنید 

درود.

به زودی چنین افزونه ای مدنظر هست طراحی بشه، منتظر باشید، فعلا با همین سر کنید تا بعد افزونه رونمایی بشه.

با تشکر.

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، محمد قاسمی گفته است :

درود.

به زودی چنین افزونه ای مدنظر هست طراحی بشه، منتظر باشید، فعلا با همین سر کنید تا بعد افزونه رونمایی بشه.

با تشکر.

درود ، اگر میتونید برای عید اماده کنید.

و اماده هم میکنید لطفا با این مبلغ نباشه که در وجه نقدی همه باشه نه اختلافات سر این موضوع هم پیش بیاد (مالی (طبقاتی))

باتشکر

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
در 8 ساعت قبل، سایان گفته است :

درود ، اگر میتونید برای عید اماده کنید.

و اماده هم میکنید لطفا با این مبلغ نباشه که در وجه نقدی همه باشه نه اختلافات سر این موضوع هم پیش بیاد (مالی (طبقاتی))

باتشکر

درود.

انشاالله، خیالتون راحت، همانند دیگر افزونه ها خواهد بود، جوری که قابل پرداخت باشد برای کاربران.

لینک ارسال

در در 11 اسفند 1396 در 01:56، محمد قاسمی گفته است :

درود.

لینک بررسی افزونه : 

موفق باشید.

بلدین میتونین یکی بنویسین و ارائه بدین رایگان . فاصله شعار تا عمل زیاده اقای قاسمی. این افزونه قبل از اینکه کاربر تایید نکنه شمارش اجازه ثبت نام نمیده بهش و در همین حد برای مشتری نوشته شده که رایگان گذاشتیم . مورد دیگری هست بهتره یه تگ هم بزنین تا بیام و پاسختون رو بدم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...