رفتن به مطلب

تنظیمات پیشرفته-نحوه ذخیره سازی اطلاعات

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در تنظیمات پیشرفته برای ذخیره سازی اطلاعات دو روش فایل و پایگاه داده وجود داره. کدام یکی رو باید انتخاب کرد؟ سایت من برای آپلود فایله. کدام روش ذخیره سازی براش بهتره؟ اگر قبلا فایل باشه بعد روش ذخیره سازی رو پایگاه داده کنم. مشکلی برای اطلاعاتی که قبلا ذخیره کردم پیش نمیاد؟

نوع نوع Caching کدام یکی رو باید انتخاب کرد؟ و فرق اینها چیه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

اگر تعداد بازدید های شما در هر لحظه بالای ۱۰۰ نفر در هر لحظه هست از روش فایل استفاده کنید در غیر این صورت پایگاه داده.

در 16 ساعت قبل، gonabad گفته است :

نوع Caching کدام یکی رو باید انتخاب کرد؟ و فرق اینها چیه؟

روی سرور ها همه این ها نصب نیست. اگر یک کدوم از اون ها نصب باشه امکان انتخابشون هست. برای سایت هایی که بار ترافیکی سنگین ندارند همه روش ها تاثیرگذاره.

موفق باشید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

اگر تعداد بازدید های شما در هر لحظه بالای ۱۰۰ نفر در هر لحظه هست از روش فایل استفاده کنید در غیر این صورت پایگاه داده.

روی سرور ها همه این ها نصب نیست. اگر یک کدوم از اون ها نصب باشه امکان انتخابشون هست. برای سایت هایی که بار ترافیکی سنگین ندارند همه روش ها تاثیرگذاره.

موفق باشید

سلام

میشه بعدا ذخیره سازی فایل رو تغییر داد؟ تا حالا پایگاه داده رو انتخاب کرده بودم اگر بعدا تغییرش بدم برای اطلاعات اتفاقی نمی افته؟

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، gonabad گفته است :

میشه بعدا ذخیره سازی فایل رو تغییر داد؟ تا حالا پایگاه داده رو انتخاب کرده بودم اگر بعدا تغییرش بدم برای اطلاعات اتفاقی نمی افته؟

سلام ،‌ مشکلی نداره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...