رفتن به مطلب

عدم نمایش آیکون ها و به هم ریختن قالب ها بعد از تغییر دامنه فروم

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من به تازگی دامنه فروم را عوض کرده ام. البته دامنه جدید بر روی همان هاست قبلی میباشد. تا زمانی که مسیر آپلود فایلها همان مسیر قبلی بر روی دامنه قبل بود مشکلی وجود نداشت. بعد از اینکه مسیر آپلود را به آدرس جدید تغییر دادم به یکباره قالب سایت و قسمت مدیریت به هم ریخت و هیچ آیکون و عکسی نمایش داده نمیشود. تاپیک های مختلف مربوط به این مشکل را جستجو کردم و انواع راه حلهای ارایه شده را امتحان کردم که متاسفانه هیچکدام به رفع مشکل نتیجه نشد.

آدرس فروم سایت بر روی دامنه جدید به شرح زیر است :

iransaze.co/forums

با استفاده از بخش پشتیبانی بخش عمده این مشکل حل شد البته هنوز برخی از آیکونها نمایش داده نمیشوند که در حال بررسی مشکل هستم. روزهای قبل من چندین بار این روش را امتحان کردم که نتیجه نداد نمیدانم امروز چطور با همین روش مشکل تا حد زیادی حل شد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

الان چه بخش هایی براتون درست نمایش داده نمی شه؟

در ضمن به نسخه 4.2.7 بروز کنید و همچنین cache مرورگرتون رو خالی کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

توی بخش پشتیبانی خطای زیر گزارش شده :

پوشه /home/iransaze/domains/iransaze.co/public_html/forums/uploads/logs نیاز است که دسترسی آن برای نوشتن باز شود. لطفا سطح دسترسی آن را به ۰۷۷۷ تغیر دهید

اما پوشه ای به نام logs من ندارم. 

الان برای پروفایل که باید حرف اول پروفایل نمایش داده شود درست کار نمیکند. افزونه مرتبط هم یک بار حذف و دوباره نصب کردم مشکل حل نشد

یک مشکل دیگر هم هست که انتقال فایلهای پوشه upload از آدرس قدیمی به آدرس جدید متوقف شده است و بخشهایی از فایلها هنوز انتقال پیدا نکرده اند

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 4 دقیقه قبل، arjafari200 گفته است :

اما پوشه ای به نام logs من ندارم. 

چنین پوشه ای بسازید.

در 4 دقیقه قبل، arjafari200 گفته است :

الان برای پروفایل که باید حرف اول پروفایل نمایش داده شود درست کار نمیکند. افزونه مرتبط هم یک بار حذف و دوباره نصب کردم مشکل حل نشد

اصلا به چنین افزونه ای نیاز ندارید. خود IPS در سری 4.2 از حرف اول نام کاربری برای آواتار استفاده می کنه.

در 5 دقیقه قبل، arjafari200 گفته است :

یک مشکل دیگر هم هست که انتقال فایلهای پوشه upload از آدرس قدیمی به آدرس جدید متوقف شده است و بخشهایی از فایلها هنوز انتقال پیدا نکرده اند

اون ها رو هم خودتون دستی منتقل کنید.

لینک ارسال

الان من ارتقاء هم دادم تنظیم کاربری بر روی حروف اول نام کاربری قرار داده شده ولی تصاویر پروفایل ساخته نمیشود

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مراجعه کنید به کاربران > نمایه ها > تنظیمات کاربری > نمایه ها و سپس زبانه تنظیمات نمایه رو انتخاب و تنظیمات مربوط به آواتار پیشفرض رو انجام بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

با سپاس از شما

الان من یکسری از آیکونهام کلاً از بین رفتند. مثل آیکونهای مربوط به تشکر و .... .

برخی از آیکونها را از همین سایت تک به تک پیدا کردم و آپلود کردم ولی برخی از آیکونها هنوز ناقص هست. چطوری میتونم به آیکونهای پیش فرض دست پیدا کنم؟ یا باید اینها به صورت خودکار تولید بشن ؟  

لینک ارسال

درود بر شما... فایل‌های IPS را یکبار دیگر بارگذاری کنید. البته قبل از بارگذاری دوباره‌ی فایل‌ها با گرفتن بک‌آپ اطمینان حاصل کنید و نگاهی به جمله‌ی امضای من داشته باشید :D

به خدا میسپارمت :give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...