رفتن به مطلب

باز شدن تصاویر در صفحه جدید (حل شد)

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

دوستان در انجمن ما در حالت «موبایل» وقتی روی تصاویر کلیک میشه، تصویر به جای نمایش در همان صفحه، در یک لینک جدید باز میشه.

در حالی که همین انجمن IPSFarsi و سایر انجمن‌های دوستان رو من تست و مشاهده کردم، تصاویر در موبایل، همانند نسخه pc در همان صفحه و همان فرمت مخصوص IPS باز میشه.

مشکل از کجا می‌تونه باشه؟ اینکه در موبایل در یک صفحه دیگه باز میشه از نظرم جالب نیست و یکی از قابلیت‌های خوب IPS همین حالت Ajax هست.

ممنون میشم دوستان مطلع کمک کنند که نمایش تصاویر در حالت موبایل به صورت استاندارد باز بشه.

سپاسگزارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

به نظر می رسه فایل های js پوسته شما مشکل پیدا کردن و در همه حالت  ها کلا بعضی از قابلیت ها کار نمی کنن. از بخش پشتیبانی بررسی سیستمی رو اجرا کنید. آیا خطایی می ده؟ آیا با پوسته پیش فرض هم چنین مشکلی هست؟

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

به نظر می رسه فایل های js پوسته شما مشکل پیدا کردن و در همه حالت  ها کلا بعضی از قابلیت ها کار نمی کنن. از بخش پشتیبانی بررسی سیستمی رو اجرا کنید. آیا خطایی می ده؟ آیا با پوسته پیش فرض هم چنین مشکلی هست؟

سلام

جناب نامنی، بررسی سیستمی رو اجرا کردم، هیچ خطایی داده نشد.

همچنین از همین قسمت گزینه Disable Customizations را زدم و تمامی پلاگین‌ها و تنظیمات به حالت دیفالت بازگشت، اما مشکل همچنان پا برجا بود.

پوسته کنونی، پوسته پیش‌فرض IPS هستش و پوسته دیگری ندارم.

جناب نامنی چطور میتونم این فایل‌ها رو ترمیم کنم؟ آیا میشه سیستم رو با همین ورژن کنونی آپدیت کنم تا فایل‌ها بازسازی بشه؟ دیتابیس و مطالب از دست نمیره؟ یا اگر هر راهکاری دارید بفرمایید تا مشکل را بتونم حل کنم.

سپاسگزارم

لینک ارسال

سلام 

من دست رسی به سیتم ندارم زحمت بکش با سیستم برو تو قالب موباید از inspect elements ببین موقع ای که روی تصویر کلیک میکنی تو console خطا ثبت میشه 

لینک ارسال

در 55 دقیقه قبل، حسن قاسمی نیا گفته است :

سلام 

من دست رسی به سیتم ندارم زحمت بکش با سیستم برو تو قالب موباید از inspect elements ببین موقع ای که روی تصویر کلیک میکنی تو console خطا ثبت میشه 

با سلام

چطور با سیستم به قالب موبایل برم؟

سپاس

لینک ارسال

درود

در قالب های ریسپانسیو کوچک کردن سایز عرضی مرور تا منیمم و رفرش در این وضعیت باعث انتقال به قالب موبایل میشه

من این کارو امروز انجام دادم خطا ندارید این مشکل از ریسپانسیوتون هست شما فایل موجود در این آدرس را یکبار با فایل دیفالت نسخه IPS خودتون جایگزین کنید ببینید درست میشه

من زیاد با مدیریت IPS آشنا نیستم ولی این احتمال هست شما یک عملکرد را در حالت موبایل یر فعال کرده باشید یا گزینه موجود باشه برای بارگذاری سریع تر قالب موبایل و شمارو اون را فعال کرده باشی از این قبیل مشکلات معمولا توی اسکریپت هایی که من کار کردم بر میگرده به تنظیمات 

نهایتا اگه نتونستید مشکلتون حل کنید در ساب دامین یا فولدر IPS ورژن فعلیتون را نصب کنید ببینید همین مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر :give_rose:

لینک ارسال

• Behzad4x عنوان را به باز شدن تصاویر در صفحه جدید (حل شد) تغییر داد

با کمک دوست گرامی جناب آقای «علی یوسفلاوی» مشکل مرتفع گردید.

از ایشان و مدیران محترم IPSFarsi سپاسگزارم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...