رفتن به مطلب

کار نکردن منوی هاور روی نام کاربری

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

نمیدونم دقیق اسمش چیه ولی قبل اینکه من سایت رو به کلودفلر متصل کنم همه چیز خوب بود ولی بعدش منویی که در هنگام هاور کردن ماوس روی نام کاربری نشون میداد الان نشون نمیده و بجاش یه خطا نشون میده:

2017-12-27_18-39-25.jpg.fc09211cba649fbfd960b8900ca6dc8d.jpg

میشه کمک کنید چطوری این مشکل رو حل کنم. احتمالاً مشکل از گزینه های خود کلودفلر باشه ولی نمیدونم کدومش! البته flexible ssl رو هم برای سایتم فعال کردم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

گزینه Rocket Loader رو خاموش کنید. همچنین minify مربوط به js و css هم خاموش کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 6 ساعت قبل، PersianEngineer.Com گفته است :

هر دو تاشون خاموش هستش ولی بازم همین مشکل رو دارم!

مطمئنید از cloudflare هست؟

یکبار cloudflare رو خاموش کنید (با خاکستری کردن نماد کلادفلیر در بخش DNS) بعد ببینید مشکل حل می شه یا خیر.

اگر حل شد یک تصویر از تنظیمات بخش های زیر قرار بدید:

Speed, Caching, Traffic

لینک ارسال

والا خاموش که میکنم کل سایت خطا میده! تصویر تنظیمات رو براتون میفرستم بررسی کنید.

Screenshot-2017-12-29 persianengineer com Cloudflare - Web Performance Security(1).png

Screenshot-2017-12-29 persianengineer com Cloudflare - Web Performance Security(2).png

Screenshot-2017-12-29 persianengineer com Cloudflare - Web Performance Security(3).png

Screenshot-2017-12-29 persianengineer com Cloudflare - Web Performance Security.png

Screenshot-2017-12-29 Traffic persianengineer com Cloudflare - Web Performance Security.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به نظر نمی رسه که از cloudflare باشه. با پوسته پیشفرض هم همین مشکل هست؟

لینک ارسال

بله.

بازم این مشکل وجود داره. البته من روی دو تا سایت با سرور متفاوت تست کردم. توی اونجا هم همین مشکل رو داشت. روی سایت دومی همه چی متفاوت هستش. حتی پوسته

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱ ساعت قبل، PersianEngineer.Com گفته است :

بازم این مشکل وجود داره. البته من روی دو تا سایت با سرور متفاوت تست کردم. توی اونجا هم همین مشکل رو داشت. روی سایت دومی همه چی متفاوت هستش. حتی پوسته

Development Mode رو در cloudflare روشن کنید. دوباره امتحان کنید.

اگر مشکل برطرف شد که از cloudflare هست اگر نشد باید بگردیم از چیه که توی error log سرور معلوم می شه.

لینک ارسال

یه سوال.

بعد نصب کلوفلر باید تنظیمات پنل رو هم برای https یا ssl تنظیم کرد؟

تنظیم خاصی داره؟

یا ویرایش خاصی باید در فایل کانفیگ در هاست انجام داد؟

مشکل رو پیدا کردم. توی فایل .htaccess آدرس سایت با http در قسمت RewriteRule برای سئو بودش. به https تغییرش دادم مشکل حل شد

لینک ارسال

سلام

فقط نیاز هست آدرس رو در کانفیگ درست کنید که این کار رو بنظر میرسه انجام دادید

در در 6 دی 1396 در 18:40، PersianEngineer.Com گفته است :

نمیدونم دقیق اسمش چیه ولی قبل اینکه من سایت رو به کلودفلر متصل کنم همه چیز خوب بود ولی بعدش منویی که در هنگام هاور کردن ماوس روی نام کاربری نشون میداد الان نشون نمیده و بجاش یه خطا نشون میده:

2017-12-27_18-39-25.jpg.fc09211cba649fbfd960b8900ca6dc8d.jpg

میشه کمک کنید چطوری این مشکل رو حل کنم. احتمالاً مشکل از گزینه های خود کلودفلر باشه ولی نمیدونم کدومش! البته flexible ssl رو هم برای سایتم فعال کردم

این مشکل هم در سایتتون تست کردم و رفع شده بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...