رفتن به مطلب

قالب شبيه وي بي

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من از كاربران تازه وارد IPS هستم و قبلا از وي بي استفاده ميكردم ؛ سيستم IPS شايد تنها مشكلش كمبود قالب باشه تا اونجا كه من جستجو كردم

قالبي كه شبيه قالب هاي وي بي باشه موجود هست؟

با سپاس

لینک ارسال
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در 11 ساعت قبل، morteza.pr گفته است :

بخش دانلود رو مشاهده کردید؟

در ضمن بخش افزایش رتبه برای ثبت سایت هست و برای پرسیدن سوالات و طرح مشکلات نیست.

در مورد این سوال شما

نقل قول

چرا بنده مجوز دانلود قالب ندارم؟

بنده تازه وارد دنياي IPS شدم و قبلا وي بي استفاده ميكردم و مشكل عدم مجوز در پشتيباني هاي تالار گفتمان ها نه در وي بي و نه ماي بي بي مشاهده نكردم

امكانش هست بفرماييد علت اين مجوز ها چيه

برای حفظ حمایت از توسعه دهندگان و سازندگان مد ها و پوسته ها، تنها کاربرانی که سایت IPS خودشون رو در سایت ثبت کرده باشن می تونن از پوسته های اختصاصی استفاده کنند و پوسته های دیگه در دانلود آزاد هست.

این طوری اگر کسی هم جفا کنه و کپی رایت رو برداره زودتر مشخص می شه.

تفاوت اینجا با پشتیبانی های دیگه خیلی زیاد هست و ما اینجا خیلی حساسیست بیشتری به موضوعات مطرح شده داریم. به طور مثال توی اون انجمن ها حساسیت خاصی بر روی عنوان تاپیک ها وجود نداره ولی ما اینجا به شدت حساس هستیم چرا که اعتقاد داریم که فردی که سوال و مشکل خودش رو مطرح می کنه، خودش تنها نیست که مشکلش باید رفع بشه بلکه اگر در آینده کسی مشکل مشابه داشت باید بتونه با جستجو مشکلش رو پیدا کنه.

یا از موارد دیگه ای که وجود داره اینجا، ما به کاربران خودمون احترام میگذاریم و پیام خصوصی رو نمی بندیم و میگذاریم به عهده کاربر که خودش تصمیم بگیره که به قوانین که برای حفظ نظم هست احترام بگذاره یا همه چیز رو نادیده بگیره و فردی فکر کنه.

با تشکر موفق باشید

لینک ارسال

درود بر شما

با اجازه از جناب نامنی عزیز

در در 5 دی 1396 در 22:52، morteza.pr گفته است :

طبق فرمایش جناب نامنی به بخش دانلود مراجعه بفرمایید و از قالب های رایگان استفاده کنید و یا میتونید با هزینه خیلی مختصر از قالب های تجاری تهیه کنید و یا قالب خاصی مد نظرتون هستش میتونید با جناب @علی یوسفلاوی در تماس باشید تا با حداقل هزینه قالب اختصاصی براتون شبیه ویبولتن و یا هر مدلی که مدنظرتون هست سفارش بدید تا با کمترین هزینه براتون بنویسن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...