رفتن به مطلب

ارسال ایمیل به یک کاربر

ارسال‌های توصیه شده

سلام

آیا امکان فرستادن ایمیل یا پیام به یک کاربر که به او ایمیل شود هم وجود دارد؟

من از نمایه کاربر که پیام رو میزنم مینویسه

شما مجاز به ارسال 0 پیام در هر دقیقه هستید. لطفا بعدا تلاش نمایید.

چیکار کنم که ایم درست شه

و چگونه پیام فرستادم به اون ایمیل شه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 10 ساعت قبل، musicfaz گفته است :

من از نمایه کاربر که پیام رو میزنم مینویسه

شما مجاز به ارسال 0 پیام در هر دقیقه هستید. لطفا بعدا تلاش نمایید.

این پیام مربوط به ارسال پیغام خصوصی می شه که با رفتن به گروه کاربری و تنظیم تعداد مجاز پیام های ارسالی در ۲۴ ساعت می تونید محدودیت رو بردارید.

برای ارسال ایمیل، شما نیاز نیست از خود IPS استفاده کنید. کافیه روی آدرس ایمیل کاربر مورد نظر در پروفایل کلیک کنید و سپس در صورتی که وارد حساب کاربری ایمیل خودتون مثل gmail یا yahoo شده باشید از پنجره باز شده یکی از این دو سرویس رو انتخاب کنید.

یا اگر تمایل دارید که از ایمیل خود سابت استفاده کنید باید از طریق cpanel اقدام به ارسال ایمیل کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

این پیام مربوط به ارسال پیغام خصوصی می شه که با رفتن به گروه کاربری و تنظیم تعداد مجاز پیام های ارسالی در ۲۴ ساعت می تونید محدودیت رو بردارید.

برای ارسال ایمیل، شما نیاز نیست از خود IPS استفاده کنید. کافیه روی آدرس ایمیل کاربر مورد نظر در پروفایل کلیک کنید و سپس در صورتی که وارد حساب کاربری ایمیل خودتون مثل gmail یا yahoo شده باشید از پنجره باز شده یکی از این دو سرویس رو انتخاب کنید.

یا اگر تمایل دارید که از ایمیل خود سابت استفاده کنید باید از طریق cpanel اقدام به ارسال ایمیل کنید.

موفق باشید

اصلا کلا نمیشه پیام فرستاد

و تو گروه های کاربری هم همچین چیزی به نام پیام نداره

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 24 دقیقه قبل، musicfaz گفته است :

و تو گروه های کاربری هم همچین چیزی به نام پیام نداره

یعنی در مدیریت به بخش کاربران > گروه های کاربری رفتید سپس گروه کاربری مورد نظرتون رو ویرایش کردید و در زبانه عمومی بخش «پیام ها» وجود نداشت که نوشته باشه «گفتگو های مجاز برای آغاز در هر هفته» ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...