رفتن به مطلب

مشارکت در ساخت بخش VIP پشتیبانی IPS فارسی

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

بله منم موافق هستم با نظرات جناب عالی 

اما یکی از مزیت هایی که در بخش ویژه قرار بوده ارائه بشه طبق صحبت های جناب نامی در گذشته پشتیبانی کسانی که بر روی IPS سایتشون رو بالا آوردن بوده و حالا بنا بردلایلی که مشکلاتی ایجاد شده بود دیگه این مورد عملی نشد از طرف IPSFarsi ! 

نظر شخصی من اینه باید کار رو دست متخصص خودش سپرد، خوب اکثر افراد و مدیران این انجمن توقع دارند که هرکسی IPS رو نصب کرد تمام مشکلاتشو بیاد و درانجمن سوال کنه و خلاصه خودش بشه متخصص IPS خودش! خوب مزایا اینه انجمن همیشه بروز هست و همه مطالب جدیدی از مشکلات سایرین یاد میگیردندو معایبش که نظر شخصی خودمه عرض میکنم یکی مثل بنده که وقت نداره همه این کارها و مشکلات مربوط به IPS رو رفع کنه و همینطور بخواد اینکارو کنه کلی از وقتش گرفته میشه من درنظر دارم این بخش با پشتیبانی کامل وب مسترها انجام بشه بدین صورت که حق عضویت مثلا 3 ماهه  400 تومان یا بیشتر... و یک یوزر به عنوان مدیریت فنی به تیم IPS با دسترسی کامل داده بشه و هرزمان مشکلی بود تغییری نیاز بود و خواسته ای بود به تیم پشتیبان گزارش بشه و انجام بدند کار 1ساعته تیم پشتیبان رو خودمون در چند روز هم شاید نتونیم اعمال کنیم.

این مورد هم به نظرم خیلی استقبال میشه اگر راه اندازی بشه (مدیر فنی)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت
در ۱ ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

خوب اکثر افراد و مدیران این انجمن توقع دارند که هرکسی IPS رو نصب کرد تمام مشکلاتشو بیاد

تاجایی که میدونم همچنین موضوعی نبوده بعلاوه یک سری کارشکنی ها از جانب بعضی کاربران صورت گرفت که باعث شد مدتی برنامه ها عقب بیفتد

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

با سلام

بله منم موافق هستم با نظرات جناب عالی 

اما یکی از مزیت هایی که در بخش ویژه قرار بوده ارائه بشه طبق صحبت های جناب نامی در گذشته پشتیبانی کسانی که بر روی IPS سایتشون رو بالا آوردن بوده و حالا بنا بردلایلی که مشکلاتی ایجاد شده بود دیگه این مورد عملی نشد از طرف IPSFarsi ! 

نظر شخصی من اینه باید کار رو دست متخصص خودش سپرد، خوب اکثر افراد و مدیران این انجمن توقع دارند که هرکسی IPS رو نصب کرد تمام مشکلاتشو بیاد و درانجمن سوال کنه و خلاصه خودش بشه متخصص IPS خودش! خوب مزایا اینه انجمن همیشه بروز هست و همه مطالب جدیدی از مشکلات سایرین یاد میگیردندو معایبش که نظر شخصی خودمه عرض میکنم یکی مثل بنده که وقت نداره همه این کارها و مشکلات مربوط به IPS رو رفع کنه و همینطور بخواد اینکارو کنه کلی از وقتش گرفته میشه من درنظر دارم این بخش با پشتیبانی کامل وب مسترها انجام بشه بدین صورت که حق عضویت مثلا 3 ماهه  400 تومان یا بیشتر... و یک یوزر به عنوان مدیریت فنی به تیم IPS با دسترسی کامل داده بشه و هرزمان مشکلی بود تغییری نیاز بود و خواسته ای بود به تیم پشتیبان گزارش بشه و انجام بدند کار 1ساعته تیم پشتیبان رو خودمون در چند روز هم شاید نتونیم اعمال کنیم.

این مورد هم به نظرم خیلی استقبال میشه اگر راه اندازی بشه (مدیر فنی)

سلام دوست من . پیشنهاد شما خیلی خوبه . اما لطفا خرید افزونه ها رو در اولویت قرار بدیم . این دست موارد در درجه ی دوم قرار میگیره و روشون فکر میشه . همه ی اینا شدنی هست ولی خرید پوسته و افزونه بالاتر از اینا قرار میگیره . ممنون . وقتی برای خرید افزونه ها و پوسته ها تصمیم گیری کردیم میرسیم به امکانات و مزایای دیگه . 

لینک ارسال

درود بر شما. این توضیحاتی که شما فرمودید، کمی گنگ است و دوست دارم که در نظرسنجی شما شرکت کنم. پس به همین مقدار بسنده میکنم که نظرسنجی شما برام مهم بود.

پایدار باشید

لینک ارسال

حرکت بسیار عالی هست

دوست دارم که IPS هم مثل وردپرس " ژاکت" داشته باشه و بنظرم با این امکانتی که IPS داره و با این کار در ایران از cms های دیگر پیشرفت بزرگی خواهد کرد.

اگر بخش درخواستی ها هم اضاف کنید خیلی خوبه میشه، هرکس بتونه افزونه مورد نظرش که در بخش vip نیست درخواست بده و توسط تیم IPS تهیه و پشتیبانی شود.

لینک ارسال

در 26 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

درود بر شما. این توضیحاتی که شما فرمودید، کمی گنگ است و دوست دارم که در نظرسنجی شما شرکت کنم. پس به همین مقدار بسنده میکنم که نظرسنجی شما برام مهم بود.

پایدار باشید

سلام دوست عزیز . میخوایم پول بذاریم رو هم افزونه و پوسته ها رو بخریم . اما طبق شرایطی خاص . با راه اندازی بخش وی آی پی نه تنها افزونه ها رو میخریم بلکه به احتمال زیاد بتونیم از شرایط بیشتری استفاده کنیم . مثلا مبلغی پول بدیم و تا دو ماه از سایتمون پشتیبانی صورت بگیره . فرض مثال . شاید تا دو ماه نباشید و نیاز باشه یک فردی به سایتتون رسیدگی کنه دوستان در ازای مبلغی تا دو ماه سایتتون رو ساپورت کنن . مثل چیزی که دوستمون گفتن . حالا چیزای بیشتری هست که کم کم در موردش بحث میکنیم . مورد مهمی که باید اعلام آمادگی کنن اینه که آیا حاضر هستین مبلغی پول برای این مورد به سایت اهدا بشه برای خرید و راه اندازی یا نه ؟

ویرایش شده توسط Abbas Ma
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...