رفتن به مطلب

خطا در درگاه پرداخت Pay.ir

ارسال‌های توصیه شده

سلام. قبلاً از درگاه قدیمی pay.ir که روی این انجمن استفاده میکردم و مشکلی نداشتم. اما خواستم این درگاه را به دلایلی (از جمله فضولی:D) به روز کنم. بنابراین خواستم از این درگاه استفاده کنم:

پوشه applications را آپلود کردم. افزونه کناریش هم نصب کردم. اما وقتی میخوام درگاهی اضافه کنم با این خطا روبرو میشم:

نقل قول

Error: Class 'IPS\nexus\Gateway\Payir' not found (0)
#0 [internal function]: IPS\nexus\modules\admin\payments\_gateways->IPS\nexus\modules\admin\payments\{closure}(Array)
#1 /public_html/system/Helpers/Wizard/Wizard.php(177): call_user_func(Object(Closure), Array)
#2 /public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(1488): IPS\Helpers\_Wizard->__toString()
#3 /public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\class_core_admin_global->globalTemplate('a5119bb033cf2ae...', Object(IPS\Helpers\Wizard), Array)
#4 /public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(166): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('globalTemplate', Array)
#5 //public_html/system/Dispatcher/Standard.php(103): IPS\_Dispatcher->finish()
#6 //public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(148): IPS\Dispatcher\_Standard->finish()
#7 //public_html/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

در ضمن درگاه قبلی هم حذف نشده و در درگاه‌ها چیزی به نام getway_payir که مربوط به قبلی است هنوز پابرجاست و عنوانی به نام Pay.ir در لیست درگاه‌های نصبی اضافه شده و جالب اینجاست که هر دو افلیج شدند. ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور مشکلشون را حل کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

در تنظیمات پرداخت / پرداخت نهایی / تیک خرید محصولات غیر فیزیکی رو بزارید

بنده هم همچین خطایی رو دریافت میکردم که متوجه شدم مشکل از این تیک هستش

توصیه میکنم درصورتی که میخواید آدرس ثبت نشه از ورژن قبلی درگاه استفاده کنید

لینک ارسال

متأسفانه جناب نامنی ورژن قبلی درگاه را حذف کردند. @وحید نامنی ممنون میشم ورژن قبلی درگاه که فکر کنم آقای قاسمی نیا منتشر کرده بودند را باز کنید. ورژنی مربوط به درگاه را در خود Pay.ir گذاشتند اون هم امتحان کردم اما نتیجه‌ای نداد. تمامی فایل‌ها مربوط به Pay.ir را حذف کردم و از ابتدا نسخه‌ی منتشر شده توسط آقای اسماعیلی را بارگذاری کردم. خطای افزودن درگاه برطرف شده اما خطای جدیدی که می‌دهد مربوط به اتصال به درگاه است. زمانیکه درگاه را از Pay.ir اضافه می‌کنم وقتی روی خرید کلیک میکنم قبل از اینکه وارد درگاهی بشه یا ... با خطای زیر مواجه میشم:

نقل قول

TypeError: Argument 2 passed to IPS\nexus\Gateway\_Payir::checkValidity() must be an instance of IPS\GeoLocation, null given, called in /public_html/applications/nexus/modules/front/checkout/checkout.php on line 1225 (0)
#0 /public_html/applications/nexus/modules/front/checkout/checkout.php(1225): IPS\nexus\Gateway\_Payir->checkValidity(Object(IPS\nexus\Money), NULL, Object(IPS\nexus\Customer), Array)
#1 [internal function]: IPS\nexus\modules\front\checkout\_checkout->_pay(Array)
#2 //public_html/system/Helpers/Wizard/Wizard.php(177): call_user_func(Array, Array)
#3 //public_html/applications/nexus/modules/front/checkout/checkout.php(178): IPS\Helpers\_Wizard->__toString()
#4 //public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\nexus\modules\front\checkout\_checkout->manage()
#5 //public_html/applications/nexus/modules/front/checkout/checkout.php(61): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#6 //public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\nexus\modules\front\checkout\_checkout->execute()
#7 //public_html/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

اما وقتی درگاه Pay.ir را حذف میکنم بدون مشکل به درگاه زرین پال متصل می شود. از طرفی من تمامی محصولاتم غیرفیزیکی است،با آدرس خواستن برای خودمون گور به گوری می‌طلبیم:D

ممنون بابت راهنمایی.:give_rose:

جناب نامنی، زحمت به روزرسانی درگاه Pay.ir را بکشید یا اینکه نسخه‌ی قبلی را باز کنید تا بتونیم دریافت و استفاده کنیم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...