رفتن به مطلب

گالری تصاویر برتر به رای کاربران

ارسال‌های توصیه شده

سلام برام مهم نیست کدوم انجمن ساز و... مهمه جوابگو کارم باشه راستش من ویبولین مد نظرمه ولی نمیدونم جوابگو
و باشه یا نه ! من میخوام یه انجمن بزنم که مثلا من اومدم یه پست بزارم زدم روی ایجاد پست جدید - پایینش ازم بپرسه ایا این پست برای ارسال اثر شما می باشد؟ 

بعد دو گزینه باشه بله خیر اگر بله روز زد و کاربر مثلا اثر خودش که یه عکس هست رو فرستاد تو پستش برای بازدید کننده ها یه دکمه باشه به عنوان رای دهی 

خوب این تا اینجا .

بعد میخوام تو صفحه اول انجمن یه تاپ گالری یا گالری برترین عکس ها باشه که بر مثلا5 عکس برتر بر اساس همون رای ها بیان تو تاپ گالری .

یه مشکلی هم که هست ممکنه 3 تا عکس رای یکسان بیارن مثلا 10 -10- 10
خوب طبعا چون ظرفیت تاپ گالری رو 5 هست باید چاره ای اندیشید - خوب بیاد بگه اگر آرا بکسان وجود داشت اونایی که رای یکسان ندارن بیان تو تاپ گالری بفیشو مثلا اون 1 دونه آخر رو مدیر انتخاب کنه خودش که کدوم عکس از اون سه تا عکس که رای یکی دارن بیاد تو تاپ گالری.

و یه مسئله مهم مثلا من تاپیکم رور امروز زدم از امروز تا مثلا 1 هفته فقط دکمه رای دهی فعال باشه بعد خود به خود غیر فعال ب

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

شما فرقی نمی کنه که از کدوم انجمن ساز، سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید. هیچ کدوم از سیستم هایی که من میشناسم چنین قابلیتی که شما می خواهید رو ندارن و باید براتون اختصاصی برنامه نویسی بشه.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...