رفتن به مطلب

نمایش ندادن تالار

ارسال‌های توصیه شده

همانطور که جناب نامنی فرمودند از تنظیمات و سطوح دسترسی یه اسکرین شات بدید تا بشه بهتر نظر داد

در 2 دقیقه قبل، Wiki گفته است :

koreandream-8b07468df7a13.png

این تصویر الان مربوط به چی میشه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، j-akbari گفته است :

همانطور که جناب نامنی فرمودند از تنظیمات و سطوح دسترسی یه اسکرین شات بدید تا بشه بهتر نظر داد

این تصویر الان مربوط به چی میشه ؟

بعد تبدیل پست نه تصاویر نه لینک و نه جداول نمایش داده نمیشن وفقط کدش نمایش داده میشن 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 2 ساعت قبل، Wiki گفته است :

بعد تبدیل پست نه تصاویر نه لینک و نه جداول نمایش داده نمیشن وفقط کدش نمایش داده میشن 

شما کامل تبدیل رو انجام دادید ؟ مطمئنید کامله؟ این الان نشون می ده bbcode ها تبدیل نشدن!

با توجه به مشکل سطح دسترسی من حس می کنم چندین مرحله دیگه رو انجام ندادید یا ناقص هست!

لینک ارسال

دیتابیس رو سرچ کردم پست های که تاز میفرستم بصورت html هست ولی دیتابیس ویبولتین بصورت بی بی کد هست و همنوجوری منتقل شده به دیتابیس IPS

بی بی کد IPS کدوم قسمته ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 13 ساعت قبل، Wiki گفته است :

دیتابیس رو سرچ کردم پست های که تاز میفرستم بصورت html هست ولی دیتابیس ویبولتین بصورت بی بی کد هست و همنوجوری منتقل شده به دیتابیس IPS

بی بی کد IPS کدوم قسمته ؟

در قسمت ویرایشگر وجود داره ولی مشکل شما به این خاطره که bbcode های vb تبدیل نشده. تنها راهش تبدیل bbcode ها هست و  با هیچ روش دیگه ای درست نمی شه.

اول باید bbcode ها رو تبدیل کنید بعدش موضوعات و تاپیک ها رو.

لینک ارسال

bbcode های که به ویبولتین اضافه کردم رو منتقل میکنه ولی بعضی bbcode هست که خود سیستم داره مثلابرای گذاشتن تصویر از جدول [td] و......... اونا هست کهکل پسترو بهم ریخته چون تبدیل نشه به Html

screenshot-koreandream.ir-2017-10-15-10-02-21-296.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که چند تا bbcode ایجاد کنید که کار تیبل و اینا رو انجام بده و بعد تبدیل کنید.

یا اینکه دستی اون تاپیک هایی که خیلی مهم هستند رو ویرایش کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...