رفتن به مطلب

ارور This site can’t be reached

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

دوستان کسی میدونه دلیل اینکه بعضی وقتا IPS این مشکل واسش پیش میاد چیه؟ چند باری این اتفاق می افته و نمیدونیم دلیلش چیه

الان وارد سایت میخوام بشم اینجوری میاد صفحه. مشکل از چی میتونه باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. چون واقعا معضلی شده

Capture.thumb.PNG.7dc63b141c62accdc233319e8264293f.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

سرور شما در پاسخگویی به درخواست ها کم میاره و درنتیجه سایت لود نمی شه. مشکل از عدم منابع کافی در سرور هست.

لینک ارسال

آقای نامنی وقتی این اتفاق می افته با فیلتر شکن سایت باز میشه ولی فیلتر شکن رو که خاموش میکنم دوباره همونجوری میشه. جایی هست توی سیستم که ip خاصی رو به دلیل خاصی بلاک کنه؟

لینک ارسال

ولی من سایتتون رو باز میکنم و مشکی نداره!!! ظاهراً از ssl استفاده می کنید که بعضی از تصاویر رو ایمن نکرده!!!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱ ساعت قبل، m_shahpiri گفته است :

آقای نامنی وقتی این اتفاق می افته با فیلتر شکن سایت باز میشه ولی فیلتر شکن رو که خاموش میکنم دوباره همونجوری میشه. جایی هست توی سیستم که ip خاصی رو به دلیل خاصی بلاک کنه؟

نه ارتباطی به IPS نداره و به اتصالات شبکه ارتباط داره. یا امکان داره از ISP شما باشه یا سرور. که من فکر می کنم در این مورد از ISP شما هست. اگر دوباره به این مشکل برخوردید به یکی از دوستان و یا کاربران که ISP متفاوت از شما دارن بگید که سایت رو باز کنند ببینید چه اتفاقی میوفته.

اگر باز شد که زنگ به زنید به خدمات پشتیبانی اینترنت تون و جریان رو توضیح بدید. اگر باز نشد به سرور تیکت بدید تا رسیدگی کنند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...