رفتن به مطلب

خرید و فروش فایل در بخش دریافت (Downloads)

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.

من در مورد دانلود چند سوال داشتم.

1- چطوری می تونم به بخش دانلود، دانلود به ازای پرداخت وجه اضافه کنم؟

2- من فروم رو غیر فعال کردم و فقط بخش دانلود فعاله. ولی می خوام در منو سایت، یه قوانین و صفحاتی از این دست اضافه کنم. ک فقط یه صفحه باشه و متنی درونش بنویسم.

این امکان هست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

در 6 ساعت قبل، mohammad.983 گفته است :

1- چطوری می تونم به بخش دانلود، دانلود به ازای پرداخت وجه اضافه کنم؟

از تنظیمات بخش دریافت، تب تنظیمات فایل‌های پولی این امکان را برای بخش دریافت فعال کنید. سپس به ویرایش گروه‌ها بروید و به هر گروهی که میخواهید امکان فروش فایل را بدهید.

در 6 ساعت قبل، mohammad.983 گفته است :

2- من فروم رو غیر فعال کردم و فقط بخش دانلود فعاله. ولی می خوام در منو سایت، یه قوانین و صفحاتی از این دست اضافه کنم. ک فقط یه صفحه باشه و متنی درونش بنویسم.

در مورد قوانین که می‌توانید از خود قوانین IPS استفاده کنید. مسیرش: سیستم> قوانین و حریم شخصی ... پس از تنظیم لینک آن را می‌توانید به فهرست اضافه کنید.(در صورتی که در منو نبود)

اما برای صفحاتی که فرمودید، می‌توانید از برنامه Page استفاده کنید و صفحات با طرح دلخواه خود را بسازید.

موفق و پیروز باشید

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

اما برای صفحاتی که فرمودید، می‌توانید از برنامه Page استفاده کنید و صفحات با طرح دلخواه خود را بسازید.

ممنون از راهنمایی تون.

من با page در بخش آرتیکل سه تا صفحه ایجاد کردم. بعد در کتگوری هم یه دسته.

حالا چطوری می تونم این دسته با صفحاتش رو بیارم تو منو.

در منو که میرم یه بخش page داره. ولی این کتگوری ک من ساختم رو نشون نمیده!

در 10 ساعت قبل، ankidroid گفته است :

از تنظیمات بخش دریافت، تب تنظیمات فایل‌های پولی این امکان را برای بخش دریافت فعال کنید. سپس به ویرایش گروه‌ها بروید و به هر گروهی که میخواهید امکان فروش فایل را بدهید.

این کار رو کردم و هنگام اپلود فایل هزینه اضافه شد.

منتهی در بخش "کمیسیون برای سایت" 20 درصد انتخاب کردم. سوالم این هست ک نباید کاربرها کیف پولی داشته باشند ک مشخص بشه چقدر به حساب کیف پولشون ریخته میشه؟ چطوری میشه چنین بخشی به پروفایل اضافه کرد؟

و اینکه برای اینکه اطلاعات حساب کاربر رو حهت واریز دستمزدش داشته باشم، باید در پروفایل فیلد اضافه بسازم؟ یا اینکه خود فروشگاه بخشی برای این کار داره

ببخشید سوالاتم زیاد شد.

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، mohammad.983 گفته است :

منتهی در بخش "کمیسیون برای سایت" 20 درصد انتخاب کردم. سوالم این هست ک نباید کاربرها کیف پولی داشته باشند ک مشخص بشه چقدر به حساب کیف پولشون ریخته میشه؟ چطوری میشه چنین بخشی به پروفایل اضافه کرد؟

در IPS بخشی دارید به نام اعتبار حساب، که از مسیر «فروشگاه> بخش پرداخت ها> برداشت ها» می‌توانید آنرا مدیریت کنید. اگر این آیتم در منو نبود، می‌توانید به فهرست ها مراجعه کنید و آن را یعنی  «اعتبار حساب» را به منو اضافه کنید.

و اینکه برای اینکه اطلاعات حساب کاربر رو حهت واریز دستمزدش داشته باشم، باید در پروفایل فیلد اضافه بسازم؟ یا اینکه خود فروشگاه بخشی برای این کار داره

از کاربر هنگام برداشت از حساب، توضیحاتی میخواهد. از کاربر بخواهید که شماره کارت و ... را ارسال کند. شما می توانید از طریق تیکت پشتیبانی یا فیلد پروفایل کاربر و ... نیز شماره حساب یا کارت کاربر را داشته باشید. این سلیقه ای است و به خود شما بستگی دارد.

ببخشید سوالاتم زیاد شد.

خواهش میکنم. منم چندتاش را بیشتر جواب نمیدم:D

لینک ارسال

• وحید نامنی عنوان را به خرید و فروش فایل در بخش دریافت (Downloads) تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...