رفتن به مطلب

چگونه انجمن رو فارسی کنم؟ و چگونه فونت رو میشه عوض کرد؟

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

نیاز هست که کمی خودتون همت کنید. چون که فارسی ساز که بالای انجمن گذاشته شده قاعدتا باید دیده باشید! وقتی دانلودش کنید آموزش طریقه نصب داخل یک فایل txt هست !

ایرادی نداره اگر هم فارسی ساز رو از بالای انجمن ندیدید اشکالی نداره. لینک فارسی ساز هم موقعی که IPS رو نصب کردید بهتون نمایش داده می شه!

ایرادی نداره اگر هیچکدوم از دو مورد بالا رو ندیدید. یک بخشی هست به اسم آموزش ها که ما آموزش های ابتدایی رو در اون قرار می دیم که آموزش نصب مهم و در بالای اون انجمن هست.

بازم ایرادی نداره که اگر هیچکدوم از موارد بالا رو ندیدید. پایین انجمن یک لینک هست که نوشته راهنمای تازه واردین که آموزش نصب و بقیه موارد هم هست.

بازم ایرادی نداره اگر هیچکدوم از راه های بالا رو ندیدید. از سمت چپ بالا یک باکسی هست که برای جستجو تعبیه شده. که می تونید با وارد کردن عبارت مورد نظرتون چیزایی که می خواید رو پیدا کنید.

اگر که از امکانات accessibility ویندوز استفاده می کنید و در سایت دچار مشکل شدید بفرمایید تا مشکلات رو رفع کنیم.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 29 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

نیاز هست که کمی خودتون همت کنید. چون که فارسی ساز که بالای انجمن گذاشته شده قاعدتا باید دیده باشید! وقتی دانلودش کنید آموزش طریقه نصب داخل یک فایل txt هست !

ایرادی نداره اگر هم فارسی ساز رو از بالای انجمن ندیدید اشکالی نداره. لینک فارسی ساز هم موقعی که IPS رو نصب کردید بهتون نمایش داده می شه!

ایرادی نداره اگر هیچکدوم از دو مورد بالا رو ندیدید. یک بخشی هست به اسم آموزش ها که ما آموزش های ابتدایی رو در اون قرار می دیم که آموزش نصب مهم و در بالای اون انجمن هست.

بازم ایرادی نداره که اگر هیچکدوم از موارد بالا رو ندیدید. پایین انجمن یک لینک هست که نوشته راهنمای تازه واردین که آموزش نصب و بقیه موارد هم هست.

بازم ایرادی نداره اگر هیچکدوم از راه های بالا رو ندیدید. از سمت چپ بالا یک باکسی هست که برای جستجو تعبیه شده. که می تونید با وارد کردن عبارت مورد نظرتون چیزایی که می خواید رو پیدا کنید.

اگر که از امکانات accessibility ویندوز استفاده می کنید و در سایت دچار مشکل شدید بفرمایید تا مشکلات رو رفع کنیم.

موفق باشید

ممنون ، ی سوال دیگه چجوری میشه انجمن رو دسته بندی کرد؟ 
مثلا الان من توی انجمنم فقط A Test Forum 
چیکار کنم؟

و اینکه میشه اسم پوسته انجمن پرشین اسکریپت رو بگین؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 12 دقیقه قبل، Mahan_tak گفته است :

ممنون ، ی سوال دیگه چجوری میشه انجمن رو دسته بندی کرد؟ 
مثلا الان من توی انجمنم فقط A Test Forum 
چیکار کنم؟

به پنل ادمین سر زدید ؟ من فکر می کنم به جای اینکه وابسته به طرح سوال در اینجا بشید خودتون هم نگاه کنید پنل ادمین رو !

و اینکه همه سوال هاتون رو در تاپیک های جداگونه بپرسید. برای اینکار اول قوانین رو مطالعه کنید که چه طوری از امکانات این انجمن استفاده کنید.

در 13 دقیقه قبل، Mahan_tak گفته است :

و اینکه میشه اسم پوسته انجمن پرشین اسکریپت رو بگین؟

پوسته پیش فرض با هدر اختصاصی طراحی شده توسط خودشون.

در ضمن شما افزایش رتبه داشتید ! رنگتون سبز شده که یعنی همه چی ز با موفقیت انجام شده نیاز نیست دوباره درخواست بدید !!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...