رفتن به مطلب

نمایش موضوعات با صفحه بندی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من میخوام موضوعات تمام دسته بندی ها رو یک صفحه به صورت صفحه بندی نمایش بدم! چه راهی پیشنهاد میکنید؟

مثال :

https://ninisoal.com/index.php?/forum/2-بارداری/

این  یک دسته بندی هست و دقیقا اون چیزی که من میخوام اما محتویاتش میخوام تمام دسته بندی ها باشه !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

متوجه منظور شما نشدم من

لینکی که پیوست کردید موضوعات یک تالار هست که در بخش مخصوص اون تالار قابل مشاهده هستش و تا اونجایی که در سایت شما دیدم شما نمایش تالارها رو روی گرید گذاشتید و در تالارها موضوعی برای نمایش ندارید که به این شکل به نمایش در بیاد

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، j-akbari گفته است :

درود بر شما

متوجه منظور شما نشدم من

لینکی که پیوست کردید موضوعات یک تالار هست که در بخش مخصوص اون تالار قابل مشاهده هستش و تا اونجایی که در سایت شما دیدم شما نمایش تالارها رو روی گرید گذاشتید و در تالارها موضوعی برای نمایش ندارید که به این شکل به نمایش در بیاد

ببینین لینکی که من دادم موضوعات یک دسته رو لیست کرده. و صفحه بندی داره. مثلا 1و2و3و4... 

میخوام تمام سوالات یا موضوعاتی که ایجاد شدن تو یک صفحه باشه مث این صفحه بندی داشته باشه

لینک ارسال

سلام

منظورتون اینه همه موضوعاتی که ایجاد شده در صفحه دیگر به صورت لیست تاپیک و صفحه بندی یکجا نمایش داده بشه ؟

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، وب دیتا گفته است :

ببینین لینکی که من دادم موضوعات یک دسته رو لیست کرده. و صفحه بندی داره. مثلا 1و2و3و4... 

میخوام تمام سوالات یا موضوعاتی که ایجاد شدن تو یک صفحه باشه مث این صفحه بندی داشته باشه

درود مجدد

وقتی تعداد موضوعات ارسالی در هر بخش زیاد بشه بصورت اتوماتیک به اون شکل در میاد و بسته به تعداد موضوعات صفحات متعدد ایجاد میشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اگر طبق راهنمایی های دوستان و صحبت های خودتون درست متوجه شده باشیم شما می خواید لیست تاپیک هایی که در هر صفحه از انجمن نمایش داده می شه رو کاری کنید که زیاد نمایش بده.

برای اینکار به بخش تالار > انجمن ها > تنظیمات برید و تعداد موضوع های قرار گرفته در هر انجمن رو طبق دلخواه تون تغییر بدید. البته دقت داشته باشید مثل دهه ۸۰ که وبلاگ نویس ها تمام موضوعات شون رو به این طریق می کردن تا همه توی صفحه اول باشه نکنید چرا که حجم صفحه می ره بالا و کاربر قبل از لود صفحه بی خیال سایت می شه.

اگر باز هم این چیزی نیست که شما می خواید لطفا یک تصویر بزارید.

موفق باشید

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

منظورتون اینه همه موضوعاتی که ایجاد شده در صفحه دیگر به صورت لیست تاپیک و صفحه بندی یکجا نمایش داده بشه ؟

دقیقا

در 12 ساعت قبل، j-akbari گفته است :

درود مجدد

وقتی تعداد موضوعات ارسالی در هر بخش زیاد بشه بصورت اتوماتیک به اون شکل در میاد و بسته به تعداد موضوعات صفحات متعدد ایجاد میشه

هر بخش رو نمیخوام. تمام بخش ها رو در یک صفحه میخوام

در 2 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

اگر طبق راهنمایی های دوستان و صحبت های خودتون درست متوجه شده باشیم شما می خواید لیست تاپیک هایی که در هر صفحه از انجمن نمایش داده می شه رو کاری کنید که زیاد نمایش بده.

برای اینکار به بخش تالار > انجمن ها > تنظیمات برید و تعداد موضوع های قرار گرفته در هر انجمن رو طبق دلخواه تون تغییر بدید. البته دقت داشته باشید مثل دهه ۸۰ که وبلاگ نویس ها تمام موضوعات شون رو به این طریق می کردن تا همه توی صفحه اول باشه نکنید چرا که حجم صفحه می ره بالا و کاربر قبل از لود صفحه بی خیال سایت می شه.

اگر باز هم این چیزی نیست که شما می خواید لطفا یک تصویر بزارید.

موفق باشید

نه مهندس جان. هر بخش مثلا دسته بندی بارداری موضوعاتش مشخصه خوب؟ الان من میرم تو بخش بارداری سوالات رو نشون میده یه تعداد. حالا اون هیچ. اگه سوالا زیاد باشه صفحه بندی میذاره. مثلا 1 2 3 4 ... 

من همینو میدونین برای چی میخوام؟ میخوام تمام تمام سوالات انجمن یعنی مال تمام دسته بندی ها یکجا باشه اما ساختارش شبیه اون مجموعه ها . طبق تصویر نگاه کنین :

1.thumb.png.563ec3604d377fa52820528f8a4ead04.png

الان در نمایش یک دسته خاص مشکلی نداریم، اگرم بخوایم تعداد زیاد شه طبق گفته شما از اون بخش زیاد میکنیم. من میخوام بارداری نباشه. تمام موضوعات سایت باشه. تمام دسته ها مث این صفحه باشه. سوالا همش در یکجا قرار بگیره با صفحه بندی مث این عکس که ادیت کردم

2.png.fc688cb02a248c58f216d8904efa946e.png

UP میکنم. ببخشید 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در در 3 مهر 1396 در 11:20، وب دیتا گفته است :

UP میکنم. ببخشید 

متاسفانه قابلیت آپ کردن طی مدت زمانی که مجاز برای آپ نیستید، امکان پذیر نیست! قوانین انجمن رو مطالعه کنید.

چنین چیزی که شما مد نظر دارید نیاز هست براتون کدنویسی بشه و چیزی نیست با امکانات موجود قابلیت پیاده سازی داشته باشه!

موفق باشید

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام مجدد

در حال حاضر چنین مدی در مارکت IPS در دسترس هست. در صورت تمایل برای خرید، پیغام خصوصی دهید :

https://invisioncommunity.com/files/file/8779-topics-list/

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...