رفتن به مطلب

مشکل نسخه فارسی افزونه bump topic

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

از عجبات هست من خودم در حال استفاده هستم.روی یک IPS دیگه تست کنید نتیجه رو اعلام کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 53 دقیقه قبل، صائب کوهپایه گفته است :

از عجبات هست من خودم در حال استفاده هستم.روی یک IPS دیگه تست کنید نتیجه رو اعلام کنید

رو IPS دیگه ای که رو هاست خودم هسست موردی نداره و همه قسمتاش فارسی هست. رو انجمن مشکل داره فقط.

لینک ارسال

یه سری راهکار به ذهنم می رسه که نمی دونم مشکل گشا باشه یا نه:

اول از همه فول بکاپ بگیرید

راه اول: ارتقای انجمن به نسخه فعلی یا بالاتر (شاید این بتونه مشکل رو حل کنه)

دوم: حذف زبان فارسی به صورت کامل و ساخت زبان جدید انگلیسی و حذف زبان انگلیسی اصلی پیش فرض که موقع نصب وجود داشته (از طریق phpmyadmin هم بتونید کوئری ران کنید هم خوبه)

یک نکته یا هم سوال: اگر در IPS چیزی به اسم بازسازی زبان و عبارات یا rebuild phrase/language وجود داره، این رو هم کلیک کنید.

همین طور فایل xml زبان پیش فرض که در بسته نصبی وجود داره و فکر کنم نامش en.xml باشه رو هم می تونید از طریق قسمت زبان انجمن نصبش کنید و باقی زبان ها همه رو حذف کنید ببینید چه اتفاقی می افته

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 2 ساعت قبل، m_shahpiri گفته است :

رو IPS دیگه ای که رو هاست خودم هسست موردی نداره و همه قسمتاش فارسی هست. رو انجمن مشکل داره فقط.

ورژنی که نصب دارید چند هست اخرین ورژن از 4.1 رو نصب دارید ؟

لینک ارسال

@صائب کوهپایه من هم منظورم به آخرین نسخه 4.1 بوده با توجه به حرف قبلی شما. یا هم به همون نسخه ای که الان هستن یه بار دیگه عمل آپگرید رو انجام بدن

البته من روی لوکال هاست خودم که 4.2 بود فارسی رو نصب کردم موردی نداشت، اما خب کار نکردم باهاش

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 6 ساعت قبل، سعید فضل اله زاده گفته است :

صائب کوهپایه من هم منظورم به آخرین نسخه 4.1 بوده با توجه به حرف قبلی شما.

برای همین من ارسالم رو حذف کردم

در 6 ساعت قبل، سعید فضل اله زاده گفته است :

البته من روی لوکال هاست خودم که 4.2 بود فارسی رو نصب کردم موردی نداشت، اما خب کار نکردم باهاش

زمانی که برید برای ویرایش گروه کاربری صفحه سفید میشه

لینک ارسال

از کدوم نسخه IPS استفاده میکنید؟!

اون چک باکس های مستطیل شکل که من تو تصویر اول میبینم مربوط به نسخه های اولیه ips4.0 هست...!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

علت اینکه در بعضی از سایت ها رشته های فارسی با مشکل مواجه می شن مثل این مورد به خاطر وجود مشکلاتی در کتابخانه libxml سرور هست که با ارتقا این کتابخانه به آخرین نسخه قابل رفع هست.

برای رفع مشکل رشته های فارسی این افزونه، فایل زیر رو دریافت کنید و از طریق شخصی سازی > زبان ها > زبان فارسی > بارگذاری نسخه جدید، بارگذاری کنید.

Bump Up Topics.xml

دوست عزیز @m_shahpiri من آخرین ارسال شما رو حذف کردم چرا که فقط نقل قول دو ارسال دیگه بود و متنی داخلش نبود. لطفا از ارسال چنین پست هایی که اسپم هست خودداری کنید.

با تشکر

موفق باشید

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

علت اینکه در بعضی از سایت ها رشته های فارسی با مشکل مواجه می شن مثل این مورد به خاطر وجود مشکلاتی در کتابخانه libxml سرور هست که با ارتقا این کتابخانه به آخرین نسخه قابل رفع هست.

برای رفع مشکل رشته های فارسی این افزونه، فایل زیر رو دریافت کنید و از طریق شخصی سازی > زبان ها > زبان فارسی > بارگذاری نسخه جدید، بارگذاری کنید.

Bump Up Topics.xml

دوست عزیز @m_shahpiri من آخرین ارسال شما رو حذف کردم چرا که فقط نقل قول دو ارسال دیگه بود و متنی داخلش نبود. لطفا از ارسال چنین پست هایی که اسپم هست خودداری کنید.

با تشکر

موفق باشید

ممنونم جناب نامنی. مشکل رفع شد با فایل آپدیت:give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...