رفتن به مطلب

مشکل در ترجمه برنامه classifieds

ارسال‌های توصیه شده

سلام. برنامه classifieds را روی لوکال نصب و ترجمه کردم. برای بررسی نهایی، ترجمه سریع را فعال کردم. وقتی داشتم دسته‌ای را ایجاد میکردم، روی یک رشته‌ کلیک کردم و ترجمه‌ی اون را عوض کردم، اما قبل از اینکه ترجمه را ذخیره کنم روی ذخیره‌ی دسته کلیک کردم. کل برنامه و سایت از دسترس خارج شد، وقتی برنامه را حذف می‌کنم، سایت مشکلی نداره. سایت را به 4.2.4 ارتقا دادم و فایل‌ها را دوباره بارگذاری کردم. کش سیستم و مرورگر هم پاک کردم. اما وقتی برای نصب classifieds دوباره اقدام میکنم این خطا را بهم میده:

Duplicate entry 'payment_done' for key 'PRIMARY'

زبان فارسی هم حذف و دوباره بارگذاری کردم، چون فکر میکردم ممکنه اشتباهاً مقدار کلیدی را تغییر داده باشم. اما بازم قبل از نصب با این خطا مواجه میشم. دقت بفرمایید که فایل مربوط به classifieds هم کلاً از روی لوکال حذف میکنم و دوباره اقدام به نصب میکنم.

قسمت فیلدهای اضافی و موارد دیگه وقتی classifieds نصبه در دسترس هست. اما وقتی روی دسته‌ها کلیک می‌کنم از دسترس خارج میشه.

ممنون بابت راهنمایی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ظاهرا برنامه classifieds با ورژن 4.2.4 سازگار نیست

چون بنده هم اکنون نصب کردم وبدون هیچ تغییری و فارسی سازی سایت از دسترس خارج شد و بعد از غیرفعال کردن برنامه مجدد سایت آنلاین میشه

لینک ارسال

بله. ظاهراً همین‌طوره. من از این برنامه استفاده نمی‌کنم فقط خواستم فارسی این برنامه را در اختیار کاربران قرار بدم. الان دیگه مجبورم تغییرات را روی IPS4.1 اعمال کنم و فارسی‌ساز را منتشر کنم. بعد از آپدیت برنامه سعی میکنم فارسی‌ساز را آپدیت کنم. ممنون بابت راهنمایی

موفق باشید.:heart_eyes:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

classifieds  هنوز برای 4.2 کسی به اشتراک نذاشته و مقرون به صرفه نیست برای تهیه لایسنس اگر کسی به اشتراک بذاره ما هم توی بخش دریافت میذاریم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...