رفتن به مطلب

ساخت انجمن چند زبانه

arastooms

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود به همه اساتید انجمن 
من عضو تازه وارد هستم و این اولین پست من هست امید وارم بتونم در کنار شما اطلاعات مفیدی رو بدست بیارم و به دوستان در حد توانم در آینده کمک کنم
من قصد دارم برای علاقه خودم یک انجمن بسازم و با جستجو ها تصمیم گرفتم این انجمن ساز رو انتخاب کنم
میخاستم بدونم این انجمن ساز قابلیت چند زبانه داره؟
یعنی کاربر زبان انجمن رو انتخاب کنه و موارد به انگلیسی یا آلمانی یا ... تغیر پیدا کنه ؟
با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ضمن تشکر از دوستمون بابت طرح این سوال ، خواستم بگم این سوال بنده هم هستش ، اساتید محترم چند تا زبان رو میشه روی IPS سوار کرد؟

غیر از فارسی میشه 2 زبان دیگه رو هم اوکی کرد؟

سپاس

لینک ارسال

درود بر شما

به انجمن IPS Farsi خوش آمدید

امکان ایجاد و ساخت انجمن چند زبانه وجود داره و شما میتونید زبان های مختلفی رو نصب کنید که با اینکار زبان سیستم تغییر میکنه

اما اینکه مطالب هم با تغییر زبان ، تغییر کنه فکر نکنم توی هیچ سیستمی شدنی باشه ( مثلا شما مطلبی رو به فارسی ارسال کنید و بعد از تغییر زبان به آلمانی مطلب شما هم به زبان آلمانی تغییر کنه )

مگه اینکه ترجمه آنلاین به سایت اضافه کنید

لینک ارسال

در هم اکنون، j-akbari گفته است :

درود بر شما

به انجمن IPS Farsi خوش آمدید

امکان ایجاد و ساخت انجمن چند زبانه وجود داره و شما میتونید زبان های مختلفی رو نصب کنید که با اینکار زبان سیستم تغییر میکنه

اما اینکه مطالب هم با تغییر زبان ، تغییر کنه فکر نکنم توی هیچ سیستمی شدنی باشه ( مثلا شما مطلبی رو به فارسی ارسال کنید و بعد از تغییر زبان به آلمانی مطلب شما هم به زبان آلمانی تغییر کنه )

مگه اینکه ترجمه آنلاین به سایت اضافه کنید

سپاس و تشکر منظور من دقیقا ساختار و قالب انجمن بود دوست عزیز 
ممنون هستم از راهنمایی شما دوست خوب

لینک ارسال

سلام

در ۱ ساعت قبل، arastooms گفته است :

منظور من دقیقا ساختار و قالب انجمن بود

این امکان وجود دارد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...