رفتن به مطلب

نمایش اخطار تکمیل کردن پروفایل به کاربر

ارسال های توصیه شده

با سلام

دوستان من بعد از مدت ها از سایت بازدید کردم و با پیام تکمیل کردن پروفایل مواجه شدم و هرچقدر سرچ کردم چیزی درموردش پیدا نکردم الان دیگه نیستش که بخوام اسکرین شات بهتون بدم چون طبق دستورات و راهنمایی های که کرد پروفایل رو تکمیل کردم و مخفی شده. حال اگر امکانش هست در اینباره راهنمایی کنید از امکانات جدید IPS 4.2 هست یا افزونه جدیده ؟چطور میشه فعالش کرد؟

جناب @صائب کوهپایه عزیز اینجا پادگان نیست که اینطور برخورد میکنید من 1 ساله در این انجمن هستم و تک تک قوانینو میدونم یکم ملایمت آمیز رفتار کنید چیزی ازتون کم نمیشه سخت گیری های شما زیاد جذابیت به شخصیتتون نمیده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

در پنل ادمین کادر جستجو بنویسید:

profile completion

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

در پنل ادمین کادر جستجو بنویسید:

profile completion

ممنون پیدا کردم :give_rose:

@علی یوسفلاوی جان یادمه گفته بودین در ورژن جدید زمانی که کاربر لاگین بزنه به حسابش مشخصات IP و ساعت و تاریخ ورود براش ایمیل میشه این امکان هم اضافه شده ؟ چطوری میشه فعالش کرد؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

یادمه گفته بودین در ورژن جدید زمانی که کاربر لاگین بزنه به حسابش مشخصات IP و ساعت و تاریخ ورود براش ایمیل میشه این امکان هم اضافه شده ؟ چطوری میشه فعالش کرد؟

فقط موقعی که از دستگاه جدیدی بخواد وارد بشه

اگر اشتباه نکنم از قسمت راه انداز های ورود باشه یا login رو در جستجو ادمین بنویسید میاره حتما

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

فقط موقعی که از دستگاه جدیدی بخواد وارد بشه

اگر اشتباه نکنم از قسمت راه انداز های ورود باشه یا login رو در جستجو ادمین بنویسید میاره حتما

ممنون ازت بله اضافه شده برای دیوایس جدیدفعال کردم

برای بقیه دوستان نحوه فعال کردن اینطوریه:

سیستم/راه اندازهای ورود/تنظیمات ورود و روشن کردن Send an email when a user logs in from a new device?

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 3 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

جناب @صائب کوهپایه عزیز اینجا پادگان نیست که اینطور برخورد میکنید من 1 ساله در این انجمن هستم و تک تک قوانینو میدونم یکم ملایمت آمیز رفتار کنید چیزی ازتون کم نمیشه سخت گیری های شما زیاد جذابیت به شخصیتتون نمیده

اولا که من خود شیرینی نکردم

دوما مشکلی دارید و انتقادی دارید داخل موضوع جدا عنوان کنید

سوما نه تنها من بلکه خود @وحید نامنی هم بود این کارو انجام میداد چون چت باکس محل پرسش نیست

و چهارم قبل از اینکه شمشیر انتقاد رو به سمت من بگیرید خودتون قبل از هر گونه نقد و گلایه چت باکس رو مطالعه میکردید بالاش زده شده هر گونه سوال راجع به IPS بن 

دلیلش هم خیلی ساده هست شما سوال خودتون رو اونجا میزنید و گم میشه و باز دوباره کسی همین سوال رو میپرسه

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.