رفتن به مطلب

بالارفتن حجم x_utf_core_mail_error_logs

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

خواستم ببینم در قسمت phpmyadmin  که حجم x_utf_core_mail_error_logs  به 170mib رسیده  میتونم روی گزنیه empty کلیک کنم و ارور ها رو پاک کنم ؟ دیتابیسم دچار مشکل نمیشه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

می تونید خالی کنید ولی تا وقتی مشکلاتش حل نشه باز پر میشه

ابتدا ارور ها رو اینجا بزارید تا مشکل برطرف بشه سپس خالی کنید

لینک ارسال

مدیریت لاگ ها خیلی مهمه.

من یکبار به خودم اومدم دیدم نزدیک به ۷۰۰ مگابایت حجم لاگ های سایتمه!

سعی کنید تو تنظیمات هر کدوم مثل لاگ ایمیل ها،لاگ های سیستم،لاگ های فایل،لاگ های پهنای باند و...یه مدت زمان بذارید مثلاً ۵ روز ،که بعد از پنج روز خودکار حذف شن.با اینکار کاهش محسوس حجم دیتابیس رو متوجه میشید.

و سعی کنید هر روز همرو از پنل ادمین چک بکنید و اگر مشکلی هست همون موقع حلش کنید،چون تکرار یک مشکل به مرور مشکلات دیگه رو هم بوجود میاره

لینک ارسال

خطای مربوطه ، مربوط به ارسال ایمیل گروهی هست ، با توجه به اینکه سایتم فعلا افلاین هست از وب سایتی یکی از دوستان که اون هم IPS هست کاربرهای اون سایت رو درسایت خودم در بخش کاربران درون ریزی کردم . و اقدام به ارسال  ایمیل گروهی کردم که برای تعدادی زیادی  از کاربرها  ایمیل ارسال شد و تعدادی ایمیل نامعتبر هم در این بین وجود داشت که باعث انسداد ارسال ایمیل شد. حالا کاربرهایی هم که عضو میشن ایمیل جهت عضویت براشون ارسال نمیشه.مشکل انسداد ایمیل از طرف هاست مربوطه بود که گفتن باید تنظیمات ایمیل رو بر روی stmp قرار بدم .حالا پارامترهای مربوط به قسمت تنظیمات ایمیل رو باید روی چه مقادیری تنظیم کنم ؟

100.png.8438b039a9ac63678b4f2590d0371157.png

لینک ارسال

با سلام

مشکل مربوطه برطرف شد.ایا میتونم بخش skin_cache وx_utf_core_cache که مربوط به بخش کش وب سایت هست ، روی گزینه  empty کلیک کنم؟

در کل چه بخش هایی  رو میشه در بخش phpmyadmin  رو empty کلیک کرد تا حجم دیتابیس کم بشه؟

300.thumb.png.6d6f571430a54f556e5f55096d648c83.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...