رفتن به مطلب

سئوال در خصوص سطوح دسترسی فایل ها در مرکز دانلود

ارسال‌های توصیه شده

درود بر همه عزیزان و اساتید گرامی

بنده برای انجمن خود دانلودسنتر پریمیوم دارم که از انجمن مجزا هستش و تصمیم دارم که  سرور دانلودسنتر رو تغییر و به سروری منتقل کنم که بتونم از طریق FTP یا هر روش دیگه ای به انجمن متصل کنم

حالا میخواستم قبل از این انتقال از دوستانی که تجریه این کار رو دارند سوال کنم که آیا امکان این هست که سطح دسترسی لینک ها به شکلی باشه که نشه لینک ها شر بشن و فقط محدود به دانلود گروه کاربری خاصی بشه

ممنون میشم که دوستانی که تجریه اینکار رو دارن راهنمایی بفرمایند

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

امکان به اشتراک گذاری لینک ها حداقل آخرین بار که چک کردم در این حالت وجود داره. چون در این حالت به صورت آرشیو عمل می شه. کلا وقتی شما منبع ذخیره سازی رو به سرور دیگه منتقل می کنید همین اتفاق می افته!

لینک ارسال

با تشکر از شما جناب نامنی عزیز

امکان این نیست که کاری کرد که نشه لینک ها به اشتراک گذاشته بشه ؟

چون در سرور فعلی امکان شر شدن لینک ها وجود نداره و میبایست با نام کاربری لاگین کنند و در صورت داشتن اکانت میتونند دانلود کنندو حتی لینک هم شر بشه نمیشه دانلود کرد و برای دانلود لزوما ورود به پنل کاربری و داشتن اکانت الزامی هست اما دیدم در جاهای دیگه که وقتی کاربری لینک دانلود رو دریافت کرد میتونه لینک رو به اشتراک بزاره و برای دانلود ورود به سیستم الزامی نیست

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

متاسفانه فعلا راه حلی تا اونجایی که من می دونم وجود نداره. اگر راه حلی باشه اونم نوشتن مد برای این کار هست.

لینک ارسال

با تشکر از شما

پس فقط با نوشتن مد این کار امکان پذیره ؟

امکان نصب برنامه در سرور دانلود و یا نصب کنترل پنل خاصی بر روی سرور این امکان وجود نداره

شرمنده اینقدر سوال میکنم چون میدونم شما هم متخصص IPS و هم متخصص در سرور هستید اینقدر مزاحمتون میشم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خواهش

اینکه شرایط به چه صورت خواهد بود رو نویسنده مد می تونه بگه. اگر هم لازم بشه نیاز به PHP می شه و نه پنل.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...