رفتن به مطلب

درخواست معرفی پلاگین نموداری کردن مطالب به صورت درختواره

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت دوستان انجمن IPS 

من میخوام در قسمتی از انجمن سایتم ، ارتباطات منطقی مطالب آموزشی موجود در انجمنم  رو که خیلی زیادو پیچیده هم هست رو به صورت نموداری برای کاربرانم نمایش بدهم که کاربران به راحتی بتونند موضوعات اعم واخص وسیر مطالب رو به صورت نمایش تمام صفحه  ببینند وروی موضوع موردنظرشون جهت ایجادتایپیک یا جهت مطالعه تایپیک های مربوطه کلیک وبه آن قسمت وارد شوند.چیزی شبیه تصویر زیر که عناوین تایپیکها وپستها داخل جعبه ها نمایش داده بشوند ، بنابرین : 

آیا امکان  نموداری کردن مطالب و پستها به صورت درختواره در IPSهست؟  

پلاگین یا نرم افزاری در این باره سراغ دارید؟

my-family-tree-iwork-ipad-iwork-pages.jpgimage.png.6d9e98f07cd05633dcecb8d4b940893d.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

همچین پلاگینی ندیدم اما فکر کنم با استفاده از برنامه صفحه ها و دانش HTML بتونی چیزی رو که میخواید بسازید

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، نورنما گفته است :

باسلام خدمت دوستان انجمن IPS 

من میخوام در قسمتی از انجمن سایتم ، ارتباطات منطقی مطالب آموزشی موجود در انجمنم  رو که خیلی زیادو پیچیده هم هست رو به صورت نموداری برای کاربرانم نمایش بدهم که کاربران به راحتی بتونند موضوعات اعم واخص وسیر مطالب رو به صورت نمایش تمام صفحه  ببینند وروی موضوع موردنظرشون جهت ایجادتایپیک یا جهت مطالعه تایپیک های مربوطه کلیک وبه آن قسمت وارد شوند.چیزی شبیه تصویر زیر که عناوین تایپیکها وپستها داخل جعبه ها نمایش داده بشوند ، بنابرین : 

آیا امکان  نموداری کردن مطالب و پستها به صورت درختواره در IPSهست؟  

پلاگین یا نرم افزاری در این باره سراغ دارید؟

my-family-tree-iwork-ipad-iwork-pages.jpgimage.png.6d9e98f07cd05633dcecb8d4b940893d.png

سلم

از یک دایاگرام بیلدر رایگان استفاده کنید. مثلا https://www.draw.io/

کار رو انجام بدید بعد به عنوان HTML ذخیره کنید. کد HTML رو هم که می‌تونید وارد ادیتور کنید (به عنوان ادمین)

Capture.thumb.JPG.6e9a13fcf29c3e7fe91a9f93a127cd1d.JPG

لینک ارسال

سلام 

خیلی متشکرم ولی نمیشه راهی سراغ دارید اینکار  دایاگرام بیلدر رو به صورت خودکار انجام بده

و اطلاعات من که با کدهای مطالب الان داخل ( دیتابیسم ) هست و (دائما که زیادتر میشه یاتغییرمیکنه ) رو خودکار مثل SmartArt =>Hierarchy  موجود در مایکروسافت ورد

یا مثل همین قسمت موجود در پاورپوینت که مثلا با علامت فاصله Tab  ، سرشاخه رو از زیر شاخه تشخیص میده و اونا رو ردیف به ردیف درنمودار اضافه ونمایش میده ، نمایش بده ؟!

راستش واسه Html و Php نصف راه رو رفته ام ، برنامه ای قبلا نوشته ام که متن رو از نمودارهای ورد داخلش میریزم خودکار کدگذاریشو میکنه وبعد کاراین نرم افزار  ارسال کدها ومتنشون به دیتابیس هست ولی دنبال راه میانبر  هستم !

خب ورد پرس پلاگینهای متعدد واسه اینکار نمودار درختی داره ولی تعجب میکنم IPS چرا نداره؟!

لینک ارسال

والا بهترین کار این هست که یک برنامه‌نویس پیدا کنید و ازشون بخواید که براساس اونچه مدنظر دارید براتون پلاگین بنویسند.

راه حلی که به ذهنم می‌رسید همون هست / خیلی سریع و راحت شما دایاگرام می‌سازید. با یک سرچ شاید بتونید سایت‌های بیلدر رایگان پیدا کنید که امکانات بیشتری داشته باشه و خودکار باشه.

یک راه دیگه هم البته تست نکردم استفاده از پلاگین زیر هست

https://ckeditor.com/addon/chart

شاید کاری که بخواید رو بتونه انجام بده. بی زحمت تست کردید نتیجه رو بگید.

همچنین این هم هست:

http://plantuml.com/ckeditordemo

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.