رفتن به مطلب

سوال در مورد کاربران فعال در یک بازه زمانی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ما توی ویبولتین یه پلاگینی داریم که کاربران فعال در 24 ساعت قبل رو نشون میده. یه پلاگین هم داریم که برترین ارسال کننده های روز/ماه/سال رو نشون میده.

حالا نمی دونم اینی که میگم مشکل فایل های php هست یا چیز دیگه: این دو تا پلاگین یا پلاگین های مشابه میان فعالیت 24 ساعت قبل رو نشون میدن. یعنی الان که ساعت 13 هست حساب می کنن ببینن از ساعت 13 دیروز تا الان آمار چجوری بوده. مثلا چند نفر آنلاین بودن و چند تا پست گذاشتن و از این چیزا.

بعد ساعت که بشه 13:01، این آمار هم از 13:01 دیروز میشه تا همین لحظه ی امروز.

یعنی از ساعت 24 یا 00 بامداد حساب نمی کنن.

نمی دونم چنین آماری رو توی آی پی اس داریم یا نه (حالا یا پلاگین یا دیفالت سیستمی)، اما اگه هست: از ساعت 00 بامداد همون روز شروع می کنه تا 23:59 بعدی؟ یا مثل اینی که گفتم از این لحظه ی امروز تا همین لحظه ی دیروز رو حساب می کنه؟

دنبال پلاگین یا استفاده از اون نیستم. همین جوری سوال شده بود برام.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. دو تا افزونه‌ی زیر را بررسی کنید. فکر کنم با صحبت‌های شما همخوانی داشته باشند. البته اولین افزونه کاربران آنلاین را نمایش می‌دهد اینکه فعالیتی داشتند یا خیر را نمیدونم. اگر پیدا کردم حتماً به اشتراک میذارم

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

@وحید نامنی چنین چیزی رو در ستون برترین ارسال کنندگان هفته/ماه/سال این جا هم داریم.

مثلا قبل از ساعت 12 شب آمار آقای کوهپایه 108 پست بود. بعد 12 تقریبا شد 100 و الان هم که نوشته شده 95.

لینک ارسال

پنل ادمین »آمار

دوتا منو هست من ترجمه نکردم یکی online users یکی هم member visits

که میتونید تو بازه زمانی که خودتون مشخص میکنید آمار رو ببینید

لینک ارسال

از توی پنل منظورم نیست

به صورت عمومی. شدنش که امکان داره. اما تعجب می کنم چرا توی صفحات سایت دیده نمیشه.

یه نمونه مثلا پلاگین آمار وردپرس. تعداد بازدید امروز رو میگه. مثلا از ساعت 00:00 بامداد امروز تا 23:59 امروز هرچی بازدید و بازدیدکننده و سرچ انجام بشه رو ثبت می کنه. ساعت سرور که 00:00 بشه پلاگین هم آمار دیروز رو تموم می کنه و آمار امروز رو شروع می کنه.

پلاگینی رو مثال زدم که اکثرا باهاش کار کردن یا آشنایی دارن باهاش.

توضیحات بیشتر هم اگه لازم هست مفصل تر بنویسم. کم نوشتم پست طولانی نشه.

این هم که دارم میگم خودم مشکلم نیست و خودم قرار نیست به جوابش برسم.

یه جورایی هم پیشنهاد هست برای این سایت که @وحید نامنی هم می تونن بررسی کنن و خواستن پلاگین رو ادیت کنن، و هم این که اگه کسی این رو فیکس کرد می تونه تو سایت پابلیک کنه یا هم اصلا خصوصی برای خودش داشته باشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

چنین چیزی وجود داره ولی نحوه نمایش، متاثر از سیستم Caching هست. به این معنی که برای کاربران مهمان یا حتی کاربر نتایج با تاخیر نمایش پیدا می کنه.

در 13 ساعت قبل، سعید فضل اله زاده گفته است :

@وحید نامنی چنین چیزی رو در ستون برترین ارسال کنندگان هفته/ماه/سال این جا هم داریم.

برترین کاربران که خوب شرایطش فرق می کنه بر اساس شرایط مختلفی می شه تعیین کرد. ولی بازه زمانی همون چیزی هست که گفتید که یک ۲۴ ساعت بر اساس ساعت محلی تنظیم شده است.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...