رفتن به مطلب

با پست های نا مربوط چه کار کنیم؟

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

متاسقانه بسیاری از سئوکاران محترم معمولا هر روز یه سذی پست ارسال می کنن که کلا ربطی به انجمن نداره و با موضوع انجمن هم یکی نیست!

چه کار کنیم؟ اگر ارسال رو محدود کنیم بعد پست رو هم ارسال کرده باشن پاکش کنیم برای سئو انجمن موردی پیش نمیاد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

ما هم همین مشکل رو اینجا داریم. کاری که کردیم این هست که کاربرانی که تازه عضو می شن رو تا یه تعداد ارسال تعیین کردیم نیاز به تایید مدیریت باشه. وقتی کاربرایی که از نظر ما اسپم می دن یا به قول شما سئوکار هستن، معین شدن سریع حساب کاربری شون رو اینجا می بندیم تا انجمن ما رو مسموم نکنن.

ونکته بعدی اینکه انجمن آموزش ها مخصوص آموزش دادن هست وقتی تاپیک تون آموزشی نیست لطفا در این بخش تاپیک نزنید.

انتقال به بخش سوالات و مشکلات

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

ما هم همین مشکل رو اینجا داریم. کاری که کردیم این هست که کاربرانی که تازه عضو می شن رو تا یه تعداد ارسال تعیین کردیم نیاز به تایید مدیریت باشه. وقتی کاربرایی که از نظر ما اسپم می دن یا به قول شما سئوکار هستن، معین شدن سریع حساب کاربری شون رو اینجا می بندیم تا انجمن ما رو مسموم نکنن.

ونکته بعدی اینکه انجمن آموزش ها مخصوصا آموزش دادن هست وقتی تاپیک تون آموزشی نیست لطفا در این بخش تاپیک نزنید.

انتقال به بخش سوالات و مشکلات

درود ممنون از پاسختون، فقط یه سوال با پست هایی که ارسال کدن چیکار می کنین؟ حذف میکنین؟ یا میزلرین مخفی بمونن؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

حذف می کنیم که الکی دیتابیس رو هم اشغال نکنه !

لینک ارسال

جناب نامنی اگر بایگانی کنیم چه تاثیری داره ؟

برخی وبسایت ها میبینید فقط با nofollow کردن لینک های خروجی دیگه کاری بهشون ندارن و میزارن راحت پست بدن .

البته من عذرخواهی میکنم که در تاپیک @NaeemSameti دخالت کردم اما مطمئنم سوال ایشون هم هست این موضوع .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 8 ساعت قبل، سید علی گفته است :

برخی وبسایت ها میبینید فقط با nofollow کردن لینک های خروجی دیگه کاری بهشون ندارن و میزارن راحت پست بدن .

به صورت پیش فرض هم IPS همه رو nofollow می کنه و فرقی نداره ولی این که دیده بشه یه اشکالی داره. کسانی که اینکار رو می کنن براشون فرقی نداره که لینک ها nofollow هستن یا نه مهم اون تاثیری هست که گوگل براشون میاره و اینو بدونید بازم لینک های nofollow تاثیر دارن !!! تا اینجا که ما کاری نداریم ولی یه بحثی هست که مربوط می شه به اون چیزی که کاربران از شما برداشت می کنن و امتیاز منفی که گوگل به شما می ده.

حدود ۹۹ درصد این مطالب ارسالی همه تکراری هستند و در سایت های دیگه بارها ارسال شدن. وقتی توی سایت شما هم ارسال می شن سایت شما هم می شه کپی کار  و این اتفاق خوبی نیست. از طرفی هم کاربران شما واقعا علاقه دارن اصلا به چنین موضوعاتی که سریع کپی شدن و ظاهر نا مناسبی دارن ؟

من خودم ترجیح می دم که انجمنم خالی از اسپم باشه.

لینک ارسال

در در 3 مرداد 1396 در 16:06، وحید نامنی گفته است :

به صورت پیش فرض هم IPS همه رو nofollow می کنه و فرقی نداره ولی این که دیده بشه یه اشکالی داره. کسانی که اینکار رو می کنن براشون فرقی نداره که لینک ها nofollow هستن یا نه مهم اون تاثیری هست که گوگل براشون میاره و اینو بدونید بازم لینک های nofollow تاثیر دارن !!! تا اینجا که ما کاری نداریم ولی یه بحثی هست که مربوط می شه به اون چیزی که کاربران از شما برداشت می کنن و امتیاز منفی که گوگل به شما می ده.

حدود ۹۹ درصد این مطالب ارسالی همه تکراری هستند و در سایت های دیگه بارها ارسال شدن. وقتی توی سایت شما هم ارسال می شن سایت شما هم می شه کپی کار  و این اتفاق خوبی نیست. از طرفی هم کاربران شما واقعا علاقه دارن اصلا به چنین موضوعاتی که سریع کپی شدن و ظاهر نا مناسبی دارن ؟

من خودم ترجیح می دم که انجمنم خالی از اسپم باشه.

بسیار عالی قربان، باید از اطلاعات شما در زمینه سئو استفاده کرد، یه سوال اگر تعدادی از این پست ها از قبل تو انجمن باشن پاکشون کنیم موردی نداره؟

البته ایندکس گوگل هم شدن .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 6 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

یه سوال اگر تعدادی از این پست ها از قبل تو انجمن باشن پاکشون کنیم موردی نداره؟

البته ایندکس گوگل هم شدن .

اگر رتبه خوبی دارن پاکشون نکنید اگر که خنثی هستن که پاک کنید.

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

اگر رتبه خوبی دارن پاکشون نکنید اگر که خنثی هستن که پاک کنید.

اسناد یه سوال ذهنمو مشغول کرده؛ اگر این مطالب رو از سایت پاک کنیم تبدیل به صفحه 404 نمیشن؟ و به ضرر نیست بیشتر، من یه مدتی وقت نکرده بودم به انجمن سر بزنم حدود 500 پست اسپم دارم میخوام پاکشون کنم اما این سوال اومد تو ذهنم، مطالب بسیار بی کیفیتی هستن 90 درصدشون

و 100 البته کپی!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 6 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

اگر این مطالب رو از سایت پاک کنیم تبدیل به صفحه 404 نمیشن؟ و به ضرر نیست بیشتر

برای یقین رسیدن از تصمیم حذف مطالب باید ببینید آیا اصلا برای اون موارد ورودی از گوگل و بقیه موتورهای جستجو داشتید یا خیر!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...