رفتن به مطلب

ارور نسخه PHP


ارسال های توصیه شده

سلام

در ابتدای نصب به مشکل برخوردم و با ارور نسخه PHP مواجه شدم

 

ارور ها :

نسخه PHP نصب شده شما 5.4.45 می باشد. نسخه PHP شما باید 5.6.0 یا بالاتر باشد (نسخه 7.0.0 توصیه می گردد). برای رفع این مشکل با پشتیبانی سرور خود تماس حاصل فرمایید.

  • مقدار suhosin.post.max_vars در PHP بر روی 1000 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 4096 تغییر یابد.
  • مقدار suhosin.request.max_vars در PHP بر روی 1000 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 4096 تغییر یابد.
  • مقدار suhosin.get.max_value_length در PHP بر روی 512 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 2000 تغییر یابد.
  • مقدار suhosin.request.max_varname_length در PHP بر روی 64 تنظیم شده است. متاسفانه این مقدار باعث ایجاد مشکلات حادی در بعضی از بخش های IPS می شود. توصیه می کنیم مقدار آن به 350 تغییر یابد.

 

با مدیر سرور تماس گرفتم و گفتن امکان ارتقای نسخه php نیست چون بقیه سایت ها از ورژن 5 دارن استفاده میکنن ؛ راهی وجود داره تا این مشکل رو از طریق سی پنل برطرف کنم یا فقط از طریق سرور قابل حل هست ؟

 

 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در نسخه های جدید cPanel امکان تغییر نسخه PHP وجود داره که با نام Select PHP Version هست که در صفحه اول cPanel قراره داره. اگر چنین چیزی برای شما وجود نداره بهتون توصیه نمی کنم بهتون هشدار می دم که سریعا هاست رو ترک کنید چرا که نقص های امنیتی ورژن PHP ای که زدید بسیار بالا هست و خود سازنده PHP پشتیبانی نمی کنه از این نسخه وای به حال بقیه موارد !!!

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.