رفتن به مطلب

مشکل در یکپارچه سازی با هاست دانلود

ارسال‌های توصیه شده

با درود فراوان خدمت همه دوستان

از طریق آموزش زیر

فایل های بخش دریافت رو روی هاست دانلود تنظیم کردم و با پیغام اینکه اطلاعات این بخش درحال انتقال از طریق FTP به هاست جدید هست مواجه شدم و منتظر موندم تا انتقال تمام شد. حال جالب اینجاست که فایلهارو منتقل نکرده و فقط ازشون کپی گرفته! این عمل رو 3بار تکرار کردم حتی هاست دانلود رو هم تغییر دادم و روی هاست دانلود دیگه ای با دامنه متفاوت و اکانت FTP متفاوت انجام دادم اما بازم کپی میگیره و زمانیم که میخوایم دانلود کنیم از هاست اصلی سایت فایل هارو دانلود میکنه این درحالیه که همون فایل روی هاست دانلود با همون نام هم هستش ولی از هاست دانلود اصلا دانلود نمیکنه.یکی از فایلهارو اومدم از هاست اصلی سایت حذف کردم که نتیجه رو ببینم چی میشه و فایل رو از هاست دانلود دانلود میکنه :D که دیدم بازم دانلود نکرد و گفت فایل حذف شده.

خوب دوستانی که تجربه این نوع اتصالات رو دارند لطفا راهنمایی کنند که چطور میشه اینکارو انجام داد و فایلهارو مثلا بخش فایلهای پیوست و دریافت رو، روی هاست دانلود منتقل کرد.

مجدد ذکر کنم به هاست دانلود بدون هیچ مشکلی متصل میشه IPS و فایلهارو هم کپی میگیره اما فقط دانلود نمیکنه.

جناب @علی یوسفلاوی عزیز هم مطلع هستند و ایشون پیشنهاد دادند که تا انتشار نسخه 4.2 منتظر بمونیم شاید رفع شده باشه اما خوب خودشونم میدونند فضای هاست سایت پر شده متاسفانه و نیاز به آپلود چند گیگ فایل آموزشی هست که اونم باید روی هاست دانلود آپلود کنیم.

لطفا اگر نظری راهکاری پیشنهادی از تجربیاتتون دارید با بنده درمیان بگذارید. تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فکر میکنم عملیات انتقال بخوبی انجام نشده.یعنی cron ها درست کار نکرده و task هاکامل نشده.

پارسال پیارسال همین مشکل رو داشتم،ftp رو متصل میکردم بلافاصله فایلها منتقل می‌شد به هاست دانلود،cron بعدی که وظیفه اش حذف فایلهای منتقل شده از هاست اصلی بود و تبدیل آدرس ها،اجرا نمیشد ،در حالی که خطایی هم نمی‌داد!اما کار quee قفل می‌شد.

یکبار ftp رو حذف کردم،از phpmyadmin هرچی داخل جدول core_quee بود رو هم خالی کردم،مجدد ftp رو وصل کردم و درست شد.

حالا باز منتظر نظر بقیه هم باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

وقت بخیر

همون طور که @taksis مشکل از سرور هست.

اگر تنظیمات امنیتی خاصی داره سرورتون موقتا غیرفعال کنید چون همین مشکل رو هم ما ایجا داشتیم!

لینک ارسال

در در 20 تیر 1396 در 15:55، taksis گفته است :

من فکر میکنم عملیات انتقال بخوبی انجام نشده.یعنی cron ها درست کار نکرده و task هاکامل نشده.

بله طبق گفته های شما همچین مشکلی هم بوده با این پیام اخطار داده میشد:

کارهای بسته شده

کار queue به طور پیوسته قفل می گردد.لطفا آن را به صورت دستی اجرا نمایید. اگر شما برای انجام این کار نیاز به راهنمایی دارید در IPBFarsi سوال خود را مطرح نمایید.

الان درست متوجه شدم؟ باید برم در دیتابیس و جدول core_quee  رو خالی کنم مجدد ftp رو تنظیم کنم و انتقال رو انجام بدم؟

لینک ارسال

در در 23 تیر 1396 در 14:23، D4NG3R گفته است :

بله طبق گفته های شما همچین مشکلی هم بوده با این پیام اخطار داده میشد:

کارهای بسته شده

کار queue به طور پیوسته قفل می گردد.لطفا آن را به صورت دستی اجرا نمایید. اگر شما برای انجام این کار نیاز به راهنمایی دارید در IPBFarsi سوال خود را مطرح نمایید.

الان درست متوجه شدم؟ باید برم در دیتابیس و جدول core_quee  رو خالی کنم مجدد ftp رو تنظیم کنم و انتقال رو انجام بدم؟

آره مشکل همینه.

الان تو قسمت جستجو ی پنل ادمین بنویس task

تو نتایجی که میاد کارها رو انتخاب کن

تو صفحه کارها quee رو پیدا کن یه علامت قفل روشه رو اون کلیک کن

mod security ام اگه رو هاست فعاله غیر فعال کن.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 27 تیر 1396 در 20:46، taksis گفته است :

آره مشکل همینه.

الان تو قسمت جستجو ی پنل ادمین بنویس task

تو نتایجی که میاد کارها رو انتخاب کن

تو صفحه کارها quee رو پیدا کن یه علامت قفل روشه رو اون کلیک کن

mod security ام اگه رو هاست فعاله غیر فعال کن.

درود مجدد

قفلی که روش هست باز هست و بسته نیست! mod security هم غیرفعاله و هیج وصله امنیتی دیگه ایم روی سرور برای جلوگیری از حذفیا انتقال فایل توسط php نیستش 

من چندبار دیگه انجام دادم و با همین مشکل روبه رو شدم و به مدیر سرور هم گفتم گفتند که با متخصصین IPS درمیان بگذارید! لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی بیشتر ارائه کنه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...